Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bitconnect se je sesul

Bitconnect se je sesul

Bitconnect se je sesul jaz pa sem imel notri ves keš. Joj, joj, joj

Ljudi je zgrabila panika, vsi prodajajo, borze delajo kot zmešane. Ravno gledam na GDAX skaka cena gor pa dol kot zmešana 😀 Jaz sem kar pričakoval da bo potop, sicer ne še tako hitro ampak ko sem videl ostale altcoine kako jim je zrasla cena sem vedel da daleč ne bo več šlo. Evo ko pade cena pa spet priložnost za nakup. Jaz sem svoje coine že prodal za eure tko da je vse na varnem 😀

Bitconnect se je sesul za 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vrednosti v 24 urah. Vprašanje če se bo še kdaj pobral…. Ostalo se verjetno bo, tako kot se je še vedno do sedaj.

Predvsem pa nobene panike. Sedaj, ko so kriptovalute strmoglavile, imaš idealno prložnost, da profitiraš.

Vzemi hipoteko, najemi kredit, prodaj vse kar lahko in nakupi bit konje, ki so sedaj zelo poceni.

Že čez mesec ali dva boš lahko užival sadove svoje odločitve.

Zanima me če se da to izgubo od Bitconnecta pri kakšnih organih prijavit. Npr. na naši policiji. Jaz sem sedaj izgubil praktično vse in šele sedaj piše da je bila to piramida.

HA HA bitcooooooooooooooooneeeeeeeeeeeeect navadna piramida, ponzi shema, psihološka fora, spominja na herbalife.

Na napakah se učimo 😉

Mi kdo pove kaj se je zgodilo?

Kaj pa bitcoini, a to pa ni piramida???

Kaj pa bitcoini, a to pa ni piramida???
[/quote]
pa ti veš, kaj je piramida?
pri piramidi od tvojih aktivnosti služi del tudi tisti, ki te je v sistem pripeljal …


pa ti veš, kaj je piramida?
pri piramidi od tvojih aktivnosti služi del tudi tisti, ki te je v sistem pripeljal …
[/quote]

piramide imajo več pojavnih oblik. bistvo piramide je, da vplačila novih vstopnih članov uporabijo za donose starih. ni nujno, da točno tisti, ki te je pripeljal not. in bitconnect je delal točno tako, ker so uporabniki imeli neke donose v zameno za to, da so posodili kriptovaluto in tiste donose so financirali s prodajo novih kriptokovancev.

https://cointelegraph.com/news/bitconnect-closes-virtually-its-entire-operation-bcc-token-drops-87

Kdor vsaj malo sledi dogajanju, ni mogel preslišati vseh opozoril, razen, če je hotel.

piramide imajo več pojavnih oblik. bistvo piramide je, da vplačila novih vstopnih članov uporabijo za donose starih. ni nujno, da točno tisti, ki te je pripeljal not. in bitconnect je delal točno tako, ker so uporabniki imeli neke donose v zameno za to, da so posodili kriptovaluto in tiste donose so financirali s prodajo novih kriptokovancev.
[/quote]
drži kar si napisal, če je šlo za donose odvisne od vlaganj.
Večina kript daje dobičke / izgube na osnovi ponudbe / povpraševanja. Nobenih dodatnih cukrov od lastnika platforme, kripte … so pa stroški v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za izvajanje transakcij, ki jih zaračuna platforma.

No za bitconnect se je vedl da je scam, in ne nebo se pobrau kmalo bo sel pod 1 evro drugace pa nevem zakaj panika okrog kriptovalut poglejte si mal prehod iz decembra v januar in februar za 2 ali 3 lete nazaj.


drži kar si napisal, če je šlo za donose odvisne od vlaganj.
Večina kript daje dobičke / izgube na osnovi ponudbe / povpraševanja. Nobenih dodatnih cukrov od lastnika platforme, kripte … so pa stroški v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za izvajanje transakcij, ki jih zaračuna platforma.
[/quote]

Kot razlog za zaprtje so navedli negativno poročanje v medijih, opozorili, ki so jih dobili od regulatorjev v Teksasu in Severni Karolini, ter več spletnih napadov. Poleg regulatorjev so vlagatelje glede Bitconnecta v zadnjem času opozarjali tudi mnogi v kriptosvetu, ustanovitelj Ethereuma Vitalik Buterin ga je recimo označil za ponzijevo shemo, poroča TechCrunch.
ponzijeva shema je drugo ime za piramido

Vsi ki so imeli neko kredibilnost oz. znanje o kriptovalutah so pisali da je bitconnect piramidni sistem, tako kot je nekdo napisal, več kot pripelješ novih članov več imaš mesečnega donosa.

To je definicija piramidne sheme. Slepi in gluhi so seveda vse preslišali in spregledali.

Trg kriptovalut je nereguliran, visoko tvegan.
Ko vanj vstopiš, je to izključno na lastno odgovornost.

V zgodovi imaš Mtgox disaster, imaš pohekan Bitstamp, imaš pohekan Nicehash.
Verjetno je v tako tveganem okolju zelo slaba ideja, da svoje kriptovalute “posojaš” naokoli.

Bitconnect je bila klasična piramida, kdo je vložil in se opekel, si je sam kriv. Je bilo dovolj opozoril. Kripto svet zaradi tega odpira šampanjce. In se seveda ne bo pobral, ker se je sesul sam vase.
In trenutno se v Sloveniji pripravlja podoben projekt – da ne bo nasedel še kdo.

kake šampanjce, če od včeraj vse pada?
od bitkojnov dalje…

Če vpišete v googla bitconnect + scam, imate za par ur branja. Kdor je kljub temu vložil … Je pač doživel lekcijo.

Šampanjce zaradi bitconnecta. In kaj potem, če pada? Saj je kriptosvet. A je kdo mislil, da bo šlo zmeraj samo gor? Korekcije so nujne, da ne nastane prevelik balon. Relax and breathe.

Na razprodajah se kupuje poceni.
Vsako leto januarja so tudi v kriptosvetu razprodaje.

New Report

Close