Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 24 (k)ur

24 (k)ur

šaltam po TV-ju in naletim na 24 ur. Ne vem če sem cca 10 min pustila na tem programu, ampak nisem mogla gledat tega sranja. Ne vem kako lahko eni gledate teh 24 kur?! Reportaže kot da bi jih naredili osnovnošolci, nikakvi voditelji, poden od podna. Res kot da bi gledal neko slabo slovensko serijo, ne pa informativnih poročil.

Res je…. Pa en kup ameriškega dogajanja, kot da ni dovolj novic iz našega domačega prostora

Bi bilo bolje CCCP News?

Morajo poročat,kar jim je naročeno.Zame že leta to niso nobeni novinarji in zato ne svet ne 24ur ne gledam.Tudi se ne čudim,da jim gledanost padla,za to pa so uvedli naročnino ali neko plačilo.

Ampak danes je vse v denarju.Najbolj mi je smešno neko norčevanje in poudarjanje kako je bih in srbija davčna oaza,kriminalna država,nepravna država,… pa z zagotovostjo trdim,da je slovenija najbolj nepravna država.

V sloveniji izginile milijarde in je trajalo leta,da se je kdo premaknil in nato vse zastara.Če imaš zveze na sodišču lahko ubijaš in se ti ne bo sodilo,ker je pomanjkanje dokazov.Sedaj izginjajo milijoni in se čaka in čaka in čaka do datuma,ko je primerno za zastaranje.

Janša si je sposodil pol milijona in takoj v akcijo,preiskave,ovadbe.Vsak ki si je od nje sposodil denar je sedaj pod preiskavo.

Namesto da bi država bila vesela,da je denar pritekel v slovenijo.

Dejte enkrat za foro gledat 24ur, vse kar slišiš je Škandalozno! Šokantno! Neverjetno! Absurno! :))


Sem dvakrat gledala po 5 min. Je bilo dovolj .

Se strinjam z vsebino, tvoj pravopis pa je čisto sr … Poleg tega je slovenska beseda “nikakršna” poročila, ne “nikakva”, ki je izraz od “dol”. Vejice v obliki slame si boš pa iz glave vzela, ne?

očitno eni še niste slišal za sleng. Me prav zanima če ti vedno uporabljaš knjižno slovenščino

Jaz imam svoj satelitski krožnik in z njim lovim RT, ki je boljša od Total TV. Gorski zdravnik je pa na Astri.

Ne gledam kaj dosti televizije, imam pa podobno situacijo pri poslušanju komercialnih radijem. Postanem nervozen, ko slišim govorce kako se silijo, da bi bili zabavni.

Se popolnoma strinjam s tabo. Še dolgo si zdržala. Jaz gledam eno minuto, ko mimogrede priletim v kuhinjo kaj iskat. Meni so neprofesionalni. Tudi če so komercialna tv, bi lahko bili na nivoju. Zmoti me pri vremenu, kako rečejo mgla. Neki se fine delajo. Novinarke kar med sabo komentirajo, se hihitajo, potem še novinar pripomni kakšno. Saj veš, ko je pop-in, pa tudi ko je vizita. Meni gre na bruhanje. Očitno jim je pomemben šov in ne novice. Zmoti me tudi npr. Kanal A – oddaja Svet. Ne prenesem novinarke. Pa kar nekaj nam gledalcem vsiljuje svoje mnenje. Da bi bili še bolj jezni in v stresu zaradi slabih novic. Obojih se izogibam na polno. Raje sem nevedna kot da si uničujem zdravje in bruham od njihovih hihitanj ter komentarjev.

Jaz gledam Dnevnik, Tednik ter Posebno kodo. Tudi Turbulenca je v redu oddaja, ravno zdaj gledam ponovitev,govorijo o strasti, zelo zanimivo.

New Report

Close