Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek močna stegna

močna stegna

Katera vaja je dobra, da se mčna stegna stanjšajo in naredijo bolj skladno postavo.
Zgoraj sem precej suha, spodaj pa me je veliko preveč.

Močna misliš močne kosti in mišice ali močen špeh?

Ti bom jaz povedala, ker sem take postave in sem na svetu že kar nekaj časa. Lahko delas vaje, ki te bodo malo izoblikovale, a ce jih ne bos delala dozivljenjsko bo tvoja postava spet taka kot jo imas. Torej vaje dozivljenjsko, druga opcija je, da se sprejmes tako kot si zdaj, ali tretja moznost, za katero sem se odlocila sama. To je, da shujsas na res suhico, zgoraj nimas kaj veliko speha zgubiti, josk itak nimam, tako da najvec shujsas v rit in stegna. Sicer sem se vedno hruskica, zgoraj xs, spodaj pa mal sirsa, a nimam tolk spehca in je manjsa razlika zg in sp.

nova
Uredništvo priporoča

Ples je vedno odlična telovadba za vse telo. :)).
Za stegna pa imaš dosti vaj, malo si poguglaj, je dosti tega gor.

Jp, bolj ko jih bo trenirala močnejšpa bodo. 😁 Kaki judoistki recimo, si ne bi upal dat glavo med noge.😁😁😁

Jp, bolj ko jih bo trenirala močnejšpa bodo. 😁 Kaki judoistki recimo, si ne bi upal dat glavo med noge.😁😁😁
[/quote]
tudi jaz ne, priznam. :))).

Če si gensko nagnjena, ni rešitve – in tudi drugače ne, kot s kiruškim “Popravkom” izsesavanja odvečne maščobe. Je ni, žal.

Saj to pa ja veš, da z “vajo in telovadbo”, “pumpaš” mišice in so še bolj vidne….. Špeh se spreminja v mišie – tako obsega ne boš izgubila, samo šoeh se bo preoblikoval v mišico.

A močna stegna pomenijo zašpehana ali mišičasta? Če so maščobna, ti je edina rešitev, da ful gvihtaš in to celo telo in se zdietiraš na 5-6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} telesne maščobe in boš imela fitnesersko ali pa bodibildersko postavo in ne bo problema več. No, vsaj ne z mašćevjem (bodo pa drugi). Če imaš noge nakvihtane kot recimo Katka Kyptova, pa tudi ni problema, se jih da sčasoma spravit na ‘normalno’ oz športen videz.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Katere vaje je priporočljivo izvajat?????
Hoja, tek….???

Jaz vem, da ko sem intenzivno hodila po dobro uro na dan, da so šla stegna kar precej v minus. pa tega nisem hotela, ker sem suha.

Tako, stara sem 43 let, imam 163 cm in od 59 do 62 kg. VSE ŽIVLJENJE ampak res že vse življenje imam v glavi, da imam debelo zadnjico in stegna. In to seveda tudi vsem povem, tako, da me ljudje tako tudi jemljejo. Zgornji del suh, spodnji del uffff…Lahko športam, lahko ne športam, vedno bo tako, je pa res, da se pozna, če športam, da je vse bolj napeto…in ja vedno imam v glavi, danes pa res začnem bolj zdravo jest, pa bo, da vidim, če bodo šle bederce in rit dol…ampak kaj ko se vedno pregrešim…
Tudi sama imam vedno občutek, da me vsi gledajo v rit in bedra…tako da tako je to….

Sedaj pa da slišim napade…

Zakaj bi vsem pripovedovala, da imaš debelo zadnjico? Jaz nikoli drugim ne govorim, kaj mi na meni ni všeč. Imam zelo močne noge, tako stegna kot meča, zato nikoli nisem nosila kratkih kril. Tudi balerink ne, ampak vedno ene 4 cetimetrske petke. Nekoč pa sem moža vprašala, kaj mu je na meni všeč. Skoraj sem dol padla, ko je rekel, da moje noge!
Tako da tisto, kar tebe moti, je mogoče za koga privlačno.

Zakaj bi vsem pripovedovala, da imaš debelo zadnjico? Jaz nikoli drugim ne govorim, kaj mi na meni ni všeč. Imam zelo močne noge, tako stegna kot meča, zato nikoli nisem nosila kratkih kril. Tudi balerink ne, ampak vedno ene 4 cetimetrske petke. Nekoč pa sem moža vprašala, kaj mu je na meni všeč. Skoraj sem dol padla, ko je rekel, da moje noge!
Tako da tisto, kar tebe moti, je mogoče za koga privlačno.
[/quote]

Ja saj se strinjam, zakaj drugim govorim, ampak včasih se ti iz koga ponorčuješ, včasih se ponorčuješ sam iz sebe in jaz “b..” sem se vedno ponorčevala iz sebe na račun moje zadnjice…)))
In ja sama nisem zadovoljna s tem, ampak očitno ne toliko, da bi za to kaj naredila…)))

Pi*zdo materino! Celi form je poln kilogramov.
Pojdi danes v eno večjo trgovino in si oglej malo folk. Še vsaka tako zarukana pisda si najde svojega ptiča.

noge v luft pa desca med bedra

Pri hruškah se da shujšat, ampak je treba bit disciplinirana celo življenje, ker ko enkrat nehaš, vse takoj nazaj pride. Telovadit in kalorije štet deluje…

Nekdo mi je rekel,da sem kot prašič, ki ima tanke noge in debele pršute.

Če imaš dovolj močne noge in izgleda, da jih imaš, bi mu odgovorila z močno brco.

To je bil potrjen prasec.

Na noge učinkujejo-dokazano

krepijo nožne mišice-most, vožnja kolesa
utrjujejo noge-labod, položaj na eni nogi
za gibljivost kolkov-metulj, primik kolena h glavi
raztezanje kolkov-sveča,položaj na ramenih
krepijo mišice kolkkov-most, tiger

So še druge, vendar za začetek izvajaj temeljito in redno te vaje, vsak dan. Parkrat ponovi.

Če boš močno brcala, boš zbrcala tudi močna stegna.

Oh, meni se pa taka postava zdi čisto luštna, veliko huje je, če si taka kot jaz, da si povsod drobna, edino vamp … Zaradi tega vampa potem izpadem zanemarjeno zašpehana, medtem ko ve z malo večjo ritjo in stegni izpadete čisto vitke, ker imate plosk trebuh.

Moja prijateljica ima tako postavo in ja, ko je res močno shujšala, je dobila tudi usklajeno postavo. Pa ne na par procentov deleža maščobe, ampak vse v mejah normale, edino res na minimalen ITM (pri 170 cm je imela okoli 52 kg).

Ponavadi, če hujšaš in imaš neproporcionalno telo, shujšaš tam, kjer ne bi rada.
Pusti času čas, še nekaj let in ne boš se več sekirala zaradi postave.

Je treba močno masirati in se mazati s kremo proti celulitisu.

New Report

Close