Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sinovo obnašanje je skrajno čudno

Sinovo obnašanje je skrajno čudno

Sin je homoseksualec. OK, smo se na to navadili, pač vem, da ne bo vnučkov, ampak tako pač je, s tem se niti ne ukvarjam. Star je 50 let. Problem je, ker smo mi to sprejeli, a on tega očitno ne sprejme. Skriva, se smeši s svojimi lažmi, laže, prikriva.. .Odselil se je stran od nas, ko je bil star komaj 18 let, šel je v najem na drug konec države, kot da bi živel v groznih družinskih razmerah. Smo urejena družina, povezani, nobenega alkohola, oba z možem sva zaposlena, izobražena, razgledana, veliko smo potovali okoli, se posvetili otrokom, zato mi je nenavadno, da skoz nekam beži, da tako prezira dom. Če se hočemo oglasiti na obisku, je to cel protokol, najaviti se moramo en teden prej… Zato zelo neradi k njemu pridemo, ker vidimo, da je ves na trnih in da nismo zaželjeni in da komaj čaka, da gremo . Z nami ima zelo malo stikov, bolj so mu v muko kot v veselje. Ko sem ga enkrat pred kakšnimi 30 leti vprašala, kako je z njim, ali je homoseksualec, je čist ven padel, da on gej ni, začel je jokati… Noro, tak čustven odziv nisem pričakovala.Potem smo nehali o tem , če noče povedati, pa nič.
Hči je zelo direktna,sproščena, zabavna, je umetnica, dela v krogu, kjer je homoseksualcev polno in ji je to čisto normalno. Ve za bratove bivše fante, z enim je celo poslovno sodelovala. In zadnjič mu pri nas na obisku mimogrede reče, naj že svojega enkrat pripelje. Odziv je bil porazen, skrajno nezrel. Začel je kričati, da nas bo vse tožil, odvihral in tako zaloputnil, da je steklo razbil na vratih. Še huje, hči je dobila dopis od njegovega odvetnika da naj se mu opraviči, drugače jo bo civilno tožil. Šok, hči sploh ni mogla dojeti, ali prav bere, ko je brala odvetnikovo pismo. Na moje klice sploh ne dvigne telefona. Kaj mu je ? Prosila bi vas za vaše mnenje, saj veste, več glav več ve. Sama si težko razlagam tako nezrelo obnašanje. Sem pa slišala, da ima več tožb glede klevetanja. Torej vsakega, ki karkoli namigne na njegovo spolno usmerjenost, toži. Skrajno noro, kot bi se boril proti celemu svetu. Je moj sin, a sem se ga kar začela bati. A mene bo tudi civilno tožil ? Ne vem kaj mu je. Zelo bom vesela vašega mnenja.

ja baba res si tečna s temi provokacijami. Si že zadnjič isto pisala, samo tožbo si dodala.
Dvomim, da kdo sploh želi biti v tvoji družbi.

Dobra provokacija mora biti natančna – sin je star 50 let, ti kot mati pa si še zaposlena, ravno tako še oče?

nova
Uredništvo priporoča

ja pri trinajstih ga je rodila, pa ma še pet let do penzije, ker je pol tako dolgo študirala

😛

Zadnjic je pisala sestra, zdaj pise 70+ letna mama, ki je se vedno zaposlena!

Zadnjic je pisala sestra, zdaj pise 70+ letna mama, ki je se vedno zaposlena!
[/quote]

Mogoče je kakšna profesorica ali pa zdravnica, brez katere ne gre, ne morete jo tako obsojati, no:)

Kako je sin lahko star 50, vidva pa še v službi? Kje pri 70+ sploh delata? Drugače pa dosti gejev noče svojih partnerjev domov pripeljat.

Zadnjic je pisala sestra, zdaj pise 70+ letna mama, ki je se vedno zaposlena!
[/quote]
Tega se pa spomnim.


Ja, tole prav tolče ven …
Najbrž sta tako zelo izobražena, da ju sploh ne spustijo v penzijo, ker bi šlo brez njiju vse v maloro.

OK, mogoče je zgodba malo zmišljena, to ne vem. Ampak moja starša delata , pa sta starejša od 70 let. Imata pa svoje podjetje in še nista šla v pokoj.
Ali je zgodba resnična , ne vem, vsekakor pa ima ta sin težave s sprejemanjem samega sebe. Poznam dosti podoben primer, ko sam sebi ni hotel priznati, kako je in se je selil od kraja do kraja. Kot da bo selitev vse rešila. Problem je izviral iz njega, ne iz okolice. Človek, ki se pretvarja, je najbolj nesrečen človek na svetu. To ve vsak psiholog.

Evo, tudi jaz sem na to takoj pomislila. Laž ima kratke noge!
Ljudje ne delajte se norca iz takih stvari, da se vam dvojno ne vrne!

Sedaj sem nekaj let res že v pokoju, drugače pa sem ves čas delala , enako mož (napisano v kontekstu, da smo bili urejena družina, zaposleni, ni bilo lakohola, nasilja). In kaj je tukaj zmišljeno ?Kako trdite, da se zmišljujem? Me poznate ? Prav, če nimate nobenega pametnega komentarja, bodite tiho. Da pa govorite o nekih zmišljevanjih je pa hecno. S tem sem zaključila, ker tale forum je eno samo pljuvanje in se sploh ne bom več oglašala. Će je vam normalno, da ožji družinski član take počne, OK, mene zanima, kako bi se vi počutili, če bi VAŠ sin take delal.

No, izobraženost in zaposlenost obeh staršev ne odraža urejenosti družine.

Urejenost družine odraža odnos z otrokom in pri vas tega ni.

Da gre za mojega otroka, bi definitivno šla v penzijo pri 58 (kar je bilo glede na tvojo starost in v tistih časih tudi že pozna upokojitev!) in bi se posvetila odnosu s sinom! V 15-ih letih penzijona in časa za sina bi pa menda že spravila odnose na tako dober nivo, da danes ne bi spraševala na tem bednem forumu, kaj naj narediš!

Glede na to, da je star 50 let, te pa res ni treba več skrbeti zanj. Če noče imeti z vami nobenih stikov oziroma so mu muka, ga pa pusti pri miru, ga ignoriraj. Če hoče biti sam, pa naj bo. Enkrat ga bo že srečala pamet, pa se bo sam javil, ko mu bo dolg čas. Živi svoje življenje, njega papusti, naj živi svoje.

ja pri trinajstih ga je rodila, pa ma še pet let do penzije, ker je pol tako dolgo študirala

😛
[/quote]
Pusti avtorici veselje. To o zgodnjem rojstvu najbrž špara za eno novo temo.

In kaj je z gayi narobe: so nežni, urejeni miljonkrat bolje kot normalni tipi in prisrčni.

Pa kaj sploh rinete vanj? Pustite, da živi po svoje. In očitno vas ne prenaša. Vam to ni kapnilo že takrat, ko se je odselil?
Družino držat skupaj za vsako ceno al kaj?

Hčerka je najbrž lezbijka in se suče v krogu homoseksualcev.
Ja, res ste ena nora družina.
Sploh ne spadate sem.
Sem spadajo samo pametni in normalni.


Ej, umir konje, tukej smo tud resni ljudje, tako kot sem jst recimo, hehe…. Odgovor je enostaven, sin vidi, da je pušnil življenje s tem, da je homič, (mogoeče pa sploh ni ampak ima kompleks majhnega penisa, ta kompleks mu je lahko klašna ženska nabila v mladih letih in se je zarad tega umaknil od žensk, ker ženske so od hudiča, moškega najbolj dvignejo v nebesa, ko hvaljo njegov penis), če ne živi od lufta in ni nek hud boem, da prodaja svoje umetnine je čist v qurcu z življenjem do vaše smrti, ko bo kaj podedoval, če ne bo prej naredil samomor. Neko hodo plačano službo ne more imet, če gre lastno sestro tožit za brezvezne besede.

New Report

Close