Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzrok za ločitev je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska

Vzrok za ločitev je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska

Ali je slaba žena in se vlači okoli in načevlja moškega ali pa ženska zapelje poročenega moškega in se ta potem loči, ker to izve žena in zahteva ločitev.Moški ni nikoli iniciator ali vzrok ločitve.

Vzrok in posledica ti pa nista najbolj jasna pojma.


Današnja baba ne potrebuje za ločitev nobenega drugega vzroka, kot da ji rit do konca znori, betice itak ne uporablja, ker je ne rabi uporabljat. Tako pač je, ločitve so izkjlučno na zahtevo bab, so serijske po tekočem traku, kriv vedno dedec, ko pa pogledaš praktično ni ločenke, da ne bi bila čisti šus.

nova
Uredništvo priporoča

desc je še slabši, če ga niti ta šus od babe noče imet več.

Pa zakaj se iber super duper brithni desci ne ločijo od šusa babjega, če so tako pametni? Bi si mar boljšo poiskali?

Itak. Baba je kriva.

Naka, drugače je: pobudo za ločitev da ženska, vzrok je pa v moški neodgovornosti, varanju, laganju in podobnem.

Itak, popolnoma drži, je ni babe na svetu, da bi bila za kaj odgovorna, to ne obstaja.

Sicer pa, kako usekane ste pokažete že tu na forumu v 99.{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kaj šele v reali. Ampak vsaka norost ima omejen rok trajanja. Ko se bo začelo popravljat posledice babjega uničenja, mislim da bo vsem za vse večne čase jasno, da se nikoli več ne sme dovolit feminizacije družbe, tako kot se vsi borijo proti ponovitvi fašizma in še enega Hitlerja.

Če je, ali pa če je ni! V vsakem primeru!

Porka malorka si pa razočaran. Če bi bila jaz tako razočarana nad moškimi bi so našla raje žensko. Zato ti predlagam da si poiščeš moškeg, da te ne bo še kap od hudega.

iz mojega okolja: njega je malo zaneslo z eno dvajset nekaj letnico, žena ni tega prenesla in ga je pol leta naganjala iz hiše, čeprav mu je bilo iskreno žal za njegov spodrsljaj in je hotel zakon ohraniti. Ko se je on dokončno odselil, ji je postalo žal in je hotela, da se zakon reši. Prepozno, bi rekel on. Šoloobvezni otroci čustveno trpijo, oba sta hipoma dobila 10 let na obraz. Za koga ali kaj? Za bedne principe.


Raje povej, če si našla “mulca” včeraj , ko sem te spomnil? V tem cajtu, ko kar pozabiš nanj, bi si celo lahko že dal spol spremenit po zadnji modi in bi imela dve hčeri, pa ti sploh ne bi nič vedela.😁

To ti je tako, Ena si zaželi otroka, kmalu bodo vse okoli imele tudi otroka.
Eno nategne kaki na sekretu, kmalu se vse nategujejo okoli.
Ena se loči ker dobi mladog z denarjem , ajd še druge isto. Samo nimajo vsi ljubčki denar in želijo mamicu vsak dan gledati.
In potem bi ona moža nazaj ker je bilo boljše. dvojka !


Raje povej, če si našla “mulca” včeraj , ko sem te spomnil? V tem cajtu, ko kar pozabiš nanj, bi si celo lahko že dal spol spremenit po zadnji modi in bi imela dve hčeri, pa ti sploh ne bi nič vedela.😁
[/quote]
Ma mulc je bil v šoli. Vsak dan je. Pol pa trenira. Ko pride domov pa vpraša mami a imaš kaj denarja :))
Ko pride še ati domov mu zastavi isto vprašanje. Tako je trenutno pri nas.
Potem pa izgine v zgornji stuk.


Pa je tako pri kokoškah, pogledaš kolektive, tista ki je še normalna , je že fejst čudna in vse nonstop dregajo v njo. To so tako polne izkušenj insvetovanja druga drugi, da se kar kadi, ampak nikoli nobena nič prebrala ali koga slišala, celo zakonodaja za njih ne obstaja.


Mlad z denarjem hahahaha
Kje pa so ti mladi z denarjem?

Fajn, da ste sklepčni!


Mlad z denarjem hahahaha
Kje pa so ti mladi z denarjem?
[/quote]

A se ti cedijo sline ha ha :)))

A se ti cedijo sline ha ha :)))
[/quote]
A po denarju Al po mladem?
Denar imam. Mlad pa res ni več tako kot pred 20 leti, pa jaz tud ne. Je pa vseeno se dober :))

pa, če gledam po seb, je to res, hotela je neke spremembe, men pa na kraj pameti ni prišlo, da se bi spremenil, od nje pa tud nism zahteval, da se bi zarad mene, pa bogami, tud v bodočnosti ne vidim nekih sprememb pri seb, predvidljivost in zanesljivost je moje vodilo v živlejenju…


Današnja baba ne potrebuje za ločitev nobenega drugega vzroka, kot da ji rit do konca znori, betice itak ne uporablja, ker je ne rabi uporabljat. Tako pač je, ločitve so izkjlučno na zahtevo bab, so serijske po tekočem traku, kriv vedno dedec, ko pa pogledaš praktično ni ločenke, da ne bi bila čisti šus.
[/quote]

Ti si izjema, pri tebi je bilo zaradi tvojega hitenja k drugi. Bivsa vsej diha ko te ni. Prej si ji vse zasmrdel od svica naprej.

Ti si izjema, pri tebi je bilo zaradi tvojega hitenja k drugi. Bivsa vsej diha ko te ni. Prej si ji vse zasmrdel od svica naprej.
[/quote]
Ooo, si prišlo, dolgo spiš, veš? Vedno z zanimanjem preberem tvoje kvalitetne prispevke, tega pa resnično ne zmore vsak.😁😁😁


Ooo, si prišlo, dolgo spiš, veš? Vedno z zanimanjem preberem tvoje kvalitetne prispevke, tega pa resnično ne zmore vsak.😁😁😁
[/quote]

Tak je bivsa rekla. Pa da ti tablet ne prime za depro in zizike ti rastejo. Hahahu bivsa ima smisel in talent. Cenim jo. Tebe na sreco ne poznam, niti ne bi.

Joj, se mi eni dedci resnično smilite.
ENkrat na tapeti samske. Zdaj ste luzerčki obrnili ploščo in ste se spravili na poročene, ki se hočejo ločiti.

Poanta luzerčkov je, da vas motijo samostojne ženske. Luzerčki bi pač radi, da ima vsak pravico do ženske. Torej vsaka samska mora luzerju, ki jo peca reči da in se poročiti z njim. In niti pod razno ne sme nobeni poročeni priti na pamet, da bi se ločila pa, če je njen mož še taka zguba.

Res se mi smilite luzerčki.

Zanimivo je pa to, da ok moški, taki s pospravljenim podstrešjem, samostojni pa nimajo težav ne z ločenkami in ne s samskimi. Čudno? Pa tudi, če se jim zgodi, da jih ženska zapusti, ne delajo cirkusa iz tega, ker so komot samski ali pa si komot drugo najdejo.

Samo luzerji zganjajo histerijo. Vsak tip, ki se cmera, ker se je ženska ločila od njega, pljuva po ženskah, samo dokazuje kaka zguba je. Pravi moški bi komot bil samski ali pa si komot drugo našel. Zgube pa leta in leta cmizdijo po monu, ker so jih ženske načevljale.

Ti si izjema, pri tebi je bilo zaradi tvojega hitenja k drugi. Bivsa vsej diha ko te ni. Prej si ji vse zasmrdel od svica naprej.
[/quote]

Uboga ženska, se ga je komaj rešila. Samo on ji ne da miru. Javno jo blati po monu, se vlači z njo po sodišču. Otrokom jo blati.
Ne more in ne more požreti tega, da ga je skenslala.

New Report

Close