Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!

Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!

Moški skoraj vsaki reče, da želi samostojno, samosvojo in žensko, ki ima svojo glavo, pač da ve kaj hoče. Me pa težko prenašajo, ker sem takšna oz me želijo na vsak način spreminjati, ker kao imam preveč hobijev, če mi do nečesa ni to povem in se jim ne prilagajam ipd, vse je narobe če s frendicam grem kam na kako sao kavico(žuram namreč ne), sprehod malo, ker mi moja družba ful ustreza ženska namreč. Tako da ne štekam kako potem takem imam skos iste težave, če takšne želijo, vsaj rečejo tako? Medtem ko vidim, da rajši imajo pridne ubogljive ženske, ki jim vedno prikimavajo, priznajo ne, da jim to na dolgi rok najbolj odgovarja. Povejo pa da jih te veze dolgočasijo. Dvoličnost pa takšna? In takšne ubogljive ovčke tudi zelo varajo, priznajo da jim je veza dolgočasna, ker jo morajo skso sami voditi, ker brez njih nič ne zna in ne upa in ne more, ampak tistih prvih pa ne morejo prenašati. Veste sploh kaj želite?

Saj so res desci krivi ker te noben ne povoha. S teboj ni nič narobe.

No povoha že, sam domov ne odpelje. Zakaj bi pa te? A da mu boš v njegovem domu pametovala? Sama si svojega zasluži, pa si boš ti lah cucke domu vozila.

Preprosto je… radi imamo ženske, ki nas dopolnjujejo.

nova
Uredništvo priporoča

Ma življenje z ubogljivcem je dolgčas. Mora bit Mal drame kdo bo koga. Ljudje ki hočejo uboglivca so ponavadi dolgocasni


Resno? a se ti res nič ne dogaja v življenju?


Če samo na svoje rineš, čemu bi te kdo prenašal? A rabiš samo financ ministra? Pišeš o dveh ekstremih, oba sta neprebavljiva.


Če samo na svoje rineš, čemu bi te kdo prenašal? A rabiš samo financ ministra? Pišeš o dveh ekstremih, oba sta neprebavljiva.
[/quote]
In ja, točno vem kaj hočem.


Resno? a se ti res nič ne dogaja v življenju?
[/quote]
Nama se skoz dogaja ko sva skupaj. Enkrat zmaga on drugič jaz.
Nama je tako všeč.
Poskusi kdaj je zelo zabavno. Veliko bolj kot popolna podrejenost enega ali drugega.

Pravilni odgovor na tvoje vprašanje je: Ti še sama ne veš, kaj bi sploh rada!

Veš, je velika razlika med žensko, ki je samosvoja, a se zna prilagajat in živet v dvoje ali pa med žensko, ki je samosvoja in se sploh ne zna prilagajat življenju v dvoje.

Ko si v dvoje, nisi sam in tu ne gre, da ne bi smel kam sam ali s kom drugim, gre za to, da kaj ti bo par, če si ti sama sebi dovolj in nimaš želje sprejeti nekoga drugega v svoje življenje in ga deliti z njim.

sicer pa, kakor si ženske želimo različne moške, tako si tudi moški želijo različne ženske, eni ubogljive, drugi samosvoje.


Nama se skoz dogaja ko sva skupaj. Enkrat zmaga on drugič jaz.
Nama je tako všeč.
Poskusi kdaj je zelo zabavno. Veliko bolj kot popolna podrejenost enega ali drugega.
[/quote]
Kdo bo koga… kot dva konja, ki vlečeta vsak po svoje… hvala lepa. Meni podrejanje ljudi ni bilo nikoli v zabavo.

Ja meni je ob takem dolgčas ja kot si napisala heheh 🙂

Preveč posplošuješ. Res je, da določene karakteristike žensk (nežnost, toplina, lepota, skrbnost…) moški bolj cenimo kot druge – tako kot tudi ženske bolj cenite določene značilnosti pri moških (moč, samozavest, pogum..).
Mislim pa, da je bistveno (ne glede na spol), da te partner ceni in sprejema kot ČLOVEKA. Tu pa stopijo v ospredje univerzalne človeške lastnosti: poštenost, lojalnost, srčnost, empatija…
Poleg tega – vsakdo, ki ceni svojo partnerko ali ima celo hčerko, gleda na ženske kot sebi popolnoma enakovredne in jih spoštuje. Jaz imam hčerko, vidim, da je pametna in zanimiva čeprav ima šele 6 let (priznam, sem pristranski :)) – ampak vsekakor si želim, da bi zrasla v samostojno, svobodno in pošteno osebo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ja meni je ob takem dolgčas ja kot si napisala heheh 🙂
[/quote]
Tudi drama vsak dan postane dolgčas.

Veš, je velika razlika med žensko, ki je samosvoja, a se zna prilagajat in živet v dvoje ali pa med žensko, ki je samosvoja in se sploh ne zna prilagajat življenju v dvoje.

Ko si v dvoje, nisi sam in tu ne gre, da ne bi smel kam sam ali s kom drugim, gre za to, da kaj ti bo par, če si ti sama sebi dovolj in nimaš želje sprejeti nekoga drugega v svoje življenje in ga deliti z njim.

sicer pa, kakor si ženske želimo različne moške, tako si tudi moški želijo različne ženske, eni ubogljive, drugi samosvoje.
[/quote]

Samosvoja se ne zna in predvsem noče prilagajat.
Samostojna pa – mogoče (če ni hkrati tudi samosvoja).

Pa ne samo vpr. je bilo zakaj moški govorijo oz govorite da bi radi samosvoje, imate pa rajši ubogljive ovčke, ki jih varate, ker vam je z njo prelepo, ker vas vedno uboga? Malo ste nekateri zanšli s teme in z napadanjem sploh največji tupoglavec polarni, ker samo pametuje vedno ker drugega niti ne zna ehhehe kaj polarni ti manjka dobrega sexa malo hehehe in si tečen 🙂 ker to se bere iz tebe hehehe

Ženska mora biti vse , tudi malo kurb_a zvečer v postelji.

Samosvoja se ne zna in predvsem noče prilagajat.
Samostojna pa – mogoče (če ni hkrati tudi samosvoja).
[/quote]

Bingo, v tem je razlika


Kdo bo koga… kot dva konja, ki vlečeta vsak po svoje… hvala lepa. Meni podrejanje ljudi ni bilo nikoli v zabavo.
[/quote]
Ne moreš ti to razumeti. Za tak odnos je potrebna visoka inteligenca in močan karakter. Ne gre se kdo bo koga okoli prinesel ampak kdo bo koga bolj napalil.
Definitivno mene ali njega pohlevna ovčka ne more napalit.
Komi čakam da pridejo domov. Bo pestro zvečer.

Je res. To so bolj samosvoje, kakšne ovčke ne bi rekla da so v postelji pohodne k.urbe, ker zakaj drugje potem iščejo hehehe 🙂


Ne moreš ti to razumeti. Za tak odnos je potrebna visoka inteligenca in močan karakter. Ne gre se kdo bo koga okoli prinesel ampak kdo bo koga bolj napalil.
Definitivno mene ali njega pohlevna ovčka ne more napalit.
Komi čakam da pridejo domov. Bo pestro zvečer.
[/quote]
:-))))) tolaži se.

Jaz imam rad samostojne ženske, vendar take ki znajo sklepat kompromise. V zakonu je pač tako, da dva solista ne gresta skupaj. Tvoja samosvojost in ne zelja se komurkoli prilagodit, ne podredit, je tvoja težava. Ce recimo midva izbirava počitnice, jaz bi šel na potovanje na sever, ti na hrvaško….po tvoje, ti ne glede na vse, greš na hrvaško….taka zveza crkne, prej ko se začne….kompromis je recimo dopust v franciji, malce z avtom po normandiji, nato še malce izležavanja na azurni itd…..


Preprosto. Niso jim kos.
Za tako zensko moraš bit inteligenten in dominanten alfa samec da si jo ne podredis v smislu robota (ne smeš spremeniti njenega karakterja, če umre tista samosvoja nagajiva in trmasta iskrica v ženski ta postane lupina robot suzenj) ampak da jo znaš prižigat in ugašat ko je treba, vidiš tega pa večina ni sposobna. Ko jo spremenijo v tako kot jo hočejo ali mislijo da jo hočejo, jim pa spet ni všeč. Potem pa varanje in podobne pizdarije.


:-))))) tolaži se.
[/quote]
O saj se bom tolažila brez skrbi. 🙂


Preprosto. Niso jim kos.
Za tako zensko moraš bit inteligenten in dominanten alfa samec da si jo ne podredis v smislu robota (ne smeš spremeniti njenega karakterja, če umre tista samosvoja nagajiva in trmasta iskrica v ženski ta postane lupina robot suzenj) ampak da jo znaš prižigat in ugašat ko je treba, vidiš tega pa večina ni sposobna. Ko jo spremenijo v tako kot jo hočejo ali mislijo da jo hočejo, jim pa spet ni všeč. Potem pa varanje in podobne pizdarije.
[/quote]

Ja sploh s temle zadnjim delom se še kako strinjam. Po svoje si jih podredijo in naenkrat jim to ni več zanimivo in všeč in grejo spet na nov lov, včasih niti ne na eno, ampak jih naciljajo kar več samic. Lepo si vse to napisala 🙂

New Report

Close