Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Avstrijskii prvorojenčici Asel nekateri zaželeli celo smrt

Avstrijskii prvorojenčici Asel nekateri zaželeli celo smrt

V Avstriji se je po objavi vesti o prvorojenki v novem letu v dunajski porodnišnici usul plaz sovražnih komentarjev o njenem muslimanskem izvoru. Nekateri so celo zapisali, da si želijo nenadne smrti novorojenke. Tožilstvo sedaj preučuje številne prijave sovražnega govora, zaradi katerega je zagroženo tudi do dve leti zapora.

Rojstvo deklice Asel je sprožilo številne sovražne komentarje, ko je po spletu zaokrožila fotografija srečne družine, na kateri novopečena mama nosi naglavno ruto. Med drugim so zapisali, da upajo na nenadno smrt otroka ter da naj “izmečke” nemudoma deportirajo.

vir: politikis

gnusni evropejci, še dojenčkom želijo smrt.

[img]http://oekastatic.orf.at/static/images/site/oeka/2018011/neujahrsbaby2.5697318.jpg[/img]

Novo rojstvo je novo upanje in ker je deklica je se toliko pomembneje,da se je rodila tu saj jo upajmo caka boljse zivljenje z vec pravicami in boljso izobrazbo kot od kjer so starsi prisli. Zal mi je za take komentarje,to je res neskoncno nesprejemljivo in brez najmanjse cloveske etike.

Jah, samo, klinc, otrok pa res ni kriv, no.

A je mama tudi med rojevanjem imela ruto na glavi? A ni to malo bizarno?

sam so pa res luštkani 🙂

Biolosko smo vsi ljudje, ista vrsta, ki je zavzela planet in ga unicuje do njegovega konca. Clovestvo je rak, ki se nebrzdano siri in izcrpava mati zemljo, neglede na vero, raso, nacijo… ko se bomo tega zavedli bo prepozno, ze zdaj je.

Lepo ime punčke 🙂 Naj zraste v zavedno avstrijko 🙂

a so v arabskih državah super, ko silijo 9 letne deklice na poroko

?

gnusni evropejci, še dojenčkom želijo smrt.
[/quote]

potrebo je vedeti da znajo biti Avstrijci kar fajn nacionalisti, tako da recimo prvi muslimanski otrok rojen v Aut v letu 2018 verjento ni ravno tema ob kateri bi Avstrijci skakali u luft. Saj se je verjento tud kak Avstrijski otrok rodil ali kako? So pač občutljivi na take zadeve in se nanje
odzovejo kot se. Pač njihova država, kultura, njihov način življenja.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Roko na srce, raje si želim videti avstrijsko družino. Pogled na ruto me zmoti. Jbg je pač neprijetna asociacija na nekaj. Pljuvala ne bom, ploskala pa tudi ne. Vzhičena bom pa takrat, ko bo to slika družine v njihovi deželi.

Naj bo deklica srečna v življenju, pa ne glede na to, ali ji je ime Marija, Ana, Mojca ali pa Asel.


Ja pa kaj se; ce bi imela sreco bi se rodila kot kristjanka tako pa….vec srece prihodnjic

prava avstrijska imena so znana

Družina je res simpatična, obenem pa opomin Avstrijcem, kaj se dogaja z njihovo državo, tako da jih je celo za razumeti. Švedska, Nemčija, že tudi Danska, Nizozemska, Francija-boljše, da ne omenjam, so polne sranja, ki ga povzročajo ljudje iz kulture, ki se ne prilagodi nikdar, živi dokaz pa na tej sliki.

Mamica je pelepa. Če pomislim na fotke iz slo porodnišnic z mamicami v pikastih pižamah, je tole slika za na prvo stran albuma. Vso srečo novorojenki.

ja tista oblačil nun so pa res estetska, haha. maš pa okus, ni kej :))
[/quote]
Ti si pa cist kontekst zgresila; samo bedsk se smeje brez razloga ;kapis?


Ti si pa cist kontekst zgresila; samo bedsk se smeje brez razloga ;kapis?
[/quote]

sej se ne smejim brez razloga… smešen si za crknt :)))) bi bil glavna atrakcija v cirkusu 🙂

sej se ne smejim brez razloga… smešen si za crknt :)))) bi bil glavna atrakcija v cirkusu 🙂
[/quote]
Seveda da se;sedaj kot zanic zabavljac vleces crknjenega zajca iz klobuka in upas da bos preslepila obcinstvo; no go


Seveda da se;sedaj kot zanic zabavljac vleces crknjenega zajca iz klobuka in upas da bos preslepila obcinstvo; no go
[/quote]

prešaltaj na človek ne jezi se, mon je preveč stresen zate …

Ali bi tale simpatično očka dovolil, da je porodničar, ki bi pomagal njegovi hčerki na svet, moški?
Sem prepričana, da ne.

Bo dovolil hčerki, da gre študirat medicino in postane zdravnica, tako kot ta avstrijska simpatična zdravnica? Bo smela hčerka, če postane zdravnica pomagati tudi moškim? Sem prepričana, da ne. Ker šeriatsko pravo to prepoveduje.

Vso srečo družinici. In nam.

Iran je država kjer je šeiratsko pravo državno pravo, pa je na marsikatero univerzo vpisano več deklet kot fantov. Pa tudi cenjene so njihove univerze.
Sicer pa ne vemo nič o njih, tudi tega ne, kateri veji islama pripadajo.
Luštni so. Vso srečo vsem trem.

Dosadne ste s to osladnostjo; drugo leto bo na sliki zumba z druzino pa boste orgazmirale do svecnice

Sem šla guglat.
Mlada družina je iz Turčije.

New Report

Close