Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročene so ok, samske za nikamor

Poročene so ok, samske za nikamor

Najboljše so poročene ženske, samske pa prave zgage.
Samsko moraš osvajat v nedogled kot, da je kaka kraljica se nosi. Pri poročenih je dosti lažje, jim je hitro jasno kako in kaj. In potem, ko imaš razmerje s poročeno ni nobenih težav. Se poseksata in ne teži več. Gre domov in ne teži. Samska bi pa se še kar družila pa tiho ne zna biti. Poročene pa so tiho, diskretne, brez teženja.

…pa še nobenih problemov nimaš, če zanosi.
itak je kriv dec.

hvala za info.

nova
Uredništvo priporoča

Ne tezi, ker mora skrivat.

Pa kaj se sekiraš? Saj ti mami doma skuha in pospravi otroško sobo. Pa kondome uporabljaj, da ti ne bo treba slučajn plačevat česa. Vzgajat pa tk raje ne.

na svetu je mnogo nezgrajenih osebnosti, med njimi kar precej neodraslih moskih. Zalostno. No,pa saj tapravi gospodje so poroceni in ne visijo na mon-u in blebecejo ampak se ukvarjajo s sluzenjem denarja,da bodo svoji druzini omogocili cim bolj brezskrbno zivljenje. Zenske pa skrbijo za toplino doma in custveni balance. Kjer se zenska (poleg skrbi za dom in zarod) mora truditi za del,ki bi ga moral moski opraviti je mnogo trpkosti,krega in ja posledicno tudi prevar zaradi globokega razocaranja v Moskega.

Poročena prej da, to je res.

Pa predvsem tiho je. Diskretna :). To je bistvo.
Si pač ne želim, da mi prihaja na dom težit ali pa celo klicarit mojo ženo.

Poročena ti ne bo težila, da bi rada, da hodiš z njo in podobno.

Najboljše so oddane. S samskimi je nekaj narobe, če jih nobeden noče.

so in ne, za to igro morebit ženska res psihično močna, lahko jih zjeba slaba vest in, če ima doma razmerje čist v qurcu, se zna tud ona navezat.
Najboljše so tiste, ki imajo za sabo dolgotrajno zvezo ali dve, si vzamejo malo pavze od moških, ko prekinejo to zvezo, pol se pa spet prebudi vulkan v njih in želja po moškemu, seveda, če jih ni odneslo že med lezbače pol je to carska ženska za tistga tipa, ki uleti v pravem cajtu na pravo mesto..

Res ne vem kaj bi mi lahko ponudil drug moški česar ne bi dobila doma da bi šla s tistim drugim. Denar mi da mož, mir tud ko ga hočem, je idealen moški on tiho jaz govorim, za seks je vedno pripravljen, jaz Kakorkdaj. Če me otroc ne ubogajo,spustim njega nad njih.
Kaj bi ženska se več?

Ma tista, ki je samska, četudi po komaj končani vezi, ni ok. Taka bo slej kot prej začela težiti, da hoče še kaj več.
Pri poročeni imaš pa mir. Jo skrbi, da ne bi kdo zvedel :). Pa na kraj pameti ji ne pade, da bi razmišljala o skupnih izletih, dopustih, da bi slučajno se kar vselila v stanovanje…

Tebi je pa mal dolgčas, a? Pojdi mal na svež zrak, ti bo prepihalo med ušeski.

Porocene so najboljse. Predvsem tiste, ki se z vami fehtaci ne ukvarjajo, ker vse kar rabijo, dobijo doma.


Res je….fükfehtarji so za nikamor in prave zgage…hi hi…

Avtor, res si en fajn zabit.

Si doživela orgazem, ko si žalila neznanca?
Verjetno spadaš med tiste lepotičke, ko so moškim zanimive le dokler ne odprejo ust. Ko pa odprejo usta pa plaz prostaškosti.

Preberi svoj uvodni post, pa boš videl, kdo je prostak, bedak! Kakšno primitivno razmišljanje…bruuuh…

Najbolje torej, da se samske poročijo. Se bodo že nekateri malce žrtvovali, saj bodo potem vse ženske OK.

Da ženske so samske, torej za nikamor, so krivi moški, ki se ne želijo žrtvovati za ta dobrohotni cilj.

De omnibus disputandum..

če je ženska še po 25 letu samska je z njo nekaj hudo narobe, beži vstran! No danes bom to mejo premaknil za 5 let navzgor. Moja izkušnja pač, sam kreg, samo ukazovanje, vedno vse po njeno izsiljevanje, ko sem jo načevljal, pa grožnje s samomorom, tablete…..potem pa pisanje esejev o tem, da sem najslabši.
PS
Podobno izkušnjo ima kolega!

To pa je jasno, da samska po 30tem letu? Samo stran od nje.
Same slabe izkušnje z njimi. Pa, da ne omenjam tega, da so sedaj celo take, ki sploh ne bi imele otork. IŠčem resno vezo, naletim na kako 35 letnico, ji omenim, da bi imel družino pa to. Pa mi pove, da ona ne želi imet otrok. Pa kake kure so to?

Ima identično izkušnjo. Nabasal na psihopatko, baba ga je začela na hard zalezovati. Stvarno bolnica!

Kaj šele samske nad 35. One si res predstavljajo vezo tako, da ne bi kuhale za moža, odveč jim je likanje, dopustovale bi po tujini, otrok seveda ne bi imele… jim ni jasno, da je že čas, da nehajo s svojimi potovanji, hobiji in da se ustalijo, družina pa to. Ne pa letanje od hobija do hobije pa sama neka potovanja pa športanje.

Ja ja, varalice so najboljše! Fuj!

Bogi otroci in partnerji.

New Report

Close