Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj fantje/moški postanejo ženskarji?

Zakaj fantje/moški postanejo ženskarji?

Pozdravljeni!

Mogoče malo nenavadno vprašanje, ampak vseeno vprašam. Kaj fante/moške pripravi do tega, da postanejo ženskarji, da so nezmožni imeti dolgo zvezo, da pihajo na dušo večim naenkrat itd.? Zanima pa me, ker imam sama takšneg prijatelja. Ima super karakter,uspešen v šoli in na glasbenem področju. Ima pa to pomankljivost, da je neke vrste ženskar. Ima same kratke veze, kmalu se naveliča, piha na dušo večim naenkrat. Zakaj je tako? Kakšni si vzroki za to lahko?

To že ni super karakter.Pijanci in babjeki – zame je to podobno.
Tip je nestanoviten.Nima vse pošlihtano v glavi, če mene vprašaš.Je pa možno, da ima to tudi v genih , v rodu …po očetu, dedku, stricu.
Tak je dober samo za ob nedeljah, za vsak dan ni uporaben.Se pravi : imej ga za prijatelja, za kaj več boš razočarana.

Pod super karakter sem mislila da je prijazen, vedno nasmejan,pozitiven, da mu lahko zaupam itd. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Kaj te briga, zakaj je tak. Sej je dovolj neženskarskih copatarjev na voljo, ki pustijo, da babe hodite po njih.

Par možnih vzrokov, ki seveda niso edini;
– takšen zgled od doma – odnos do drugega spola doma in medsebojen odnos oče – mama,
– razočaranje nad kakšno punco + osebna nezrelost – vodi v tak pogled “bom pa še jaz tako in nobene ne bom spustil tako blizu, da bi mi bilo res hudo, če bi šla…”
– strašna notranja potreba po “biti frajer” oz. biti “najboljši med kolegi”… razlogov za to imaš na desetine,
itd.

Hahaha prav obožujem tvoje komentarje 😀

Babam nikoli ni prav. Če se sploh ne zanima za babe ni prav. če je kurbir, ni prav. One bi samo rade, da je vsak dec na planetu glupi monogamen osel, ki v miru čaka, kdaj ga bo baba menjala.

https://www.youtube.com/watch?v=rbxrlsLnXJo

Hvala posameznikoma za resen odgovor. Pa ce je zdaj star 17, se cez cas lahko kaj spremeni ali bo taksen pac ostal?

Pameten fant. Ta je zgodaj pogruntal, kako z babami. Tiste cepce za dolgoročno “vezo” si pa iščite med onimi, ki ne dobijo kavsat, ko so mladi. Taki bodo hvaležni vsaki ženski za 5 min pozornosti..

A se hecaš? On je še pubertetnik, nezgrajena osebnost.
Mislila sem, da sprašuješ o odraslem tipu moškega spola.To pa je še mulc.
Ampak – kar se Janezek nauči, Janez zatrdno zna…

Pri 17h to še ni razvit človek, niti še razvit ženskar.
Lahko gre v katerokoli smer, vendar kaj resnega lahko pričakuješ šele ko bo malce dozorel. V teh časih to ponavadi ni pred 30…
Sicer pa – glede na to, da sprašuješ za 17-letnika – podobno velja zate oz. za žensko za katero sprašuješ. Še marsikaj se bo spremenilo in računati na doživljensko zvezo v teh letih je pretiravanje.

Eni imamo to v genih
Eni so topli drugi mahnjeni na pleh, plastiko, šport …

Če je tip zanimiv za babe, le zakaj bi se branil bit babjek, če ima možnost izkoristit svoj potencial? Ogabno je, da se smotani tipi, ki nimajo šans pri nobeni, slinijo po vsem, kar leze…

Razlogov je še pa še. Povzel bom svojo zgodbo.

Njega dni sem bil priden naiven fantek. Nice guy. Svojo praktično prvo punco sem zgodaj poročil in ji bil vrsto let vsestransko zvest. Potem pa se je odločila ločiti. Argument? Ljubezen se je menda izvodenela. Do takrat za kaj takega niti slišal nisem.
Življenje je šlo naprej. Kljub razočaranju pa se naslednjih par let nisem nič manj naivno lotil poskusov resnih zvez. In seveda izvisel.

Dokler…
…nisem skužil, da me ženske v bistvu predvsem izkoristijo. Namreč, predpostavka, skupaj bova da smrti, je popolnoma zgrešena. Dlje kot bi bil z žensko, več bi tvegal in daljše roke bi imel. Kljub temu, da so se same sebi vse zdele sila enakovredne partnerke.

In se je začelo…
…z vsestranskim izobraževanjem. Z delom na sebi sem si dvignil tržno vrednost. Najboljše lekcije pa sem dobil ravno kot ženskar. Namreč, šele ko sem mel opravka z velikim številom žensk, pogosto hkrati, sem dojel kak naivnež sem nekoč bil. Na koliko enega kalkuliranja in sedenja na več stolčkih sem samo naletel. Pri skoraj vsaki, ki je bila dovolj dobra, da ji ni manjkalo opcij. Posredno sem postal le še toliko bolj ciničen. Zgubil sem nedolžnost, ki se me je tako dolgo držala.


A so ženske kaj drugačne? To počne, ker lahko.

– enkrat/večkrat so bili razočarani, nočejo se vezati, da ne bi bili ranjeni
– eni so taki po naravi in bodo takšni pri 30-ih, 40-ih, 50-ih … pač do smrti.

Čeprav imam občutek, da je pri drugem tipu tudi nekje v ozadju strah pred bolečino, zavrnitvijo.

Ko da ste babe drugačne. A ve pa boste tam z enim loletom do smrti, če imate šanso več loletov menjat?

in pa še recimo ena možnost, podobna že omenjeni …
– nekdo je razočaran, ker dotični punci ni povedal svojega oz. se ni izšlo tako, kot si je mogoče želel, sedaj vrača drugim ženskam in se z njimi igra, s tem pa gladi svojo ranjeno dušo.

Jst imam enostavno rad ženske v svojem intimnem živlejnju, kot prijateljice so mi nezanimive, če sem zarad tega ženskar, jebat ga, pa naj sm…

Tisti, ki čakajo, da jih ženska načevlja – če jih ne, pa bodo vztrajali v mrtvi zvezi – so največji loleti. Gre pa za večino resnih zvez. Tako uradno požegnjanih kot koruzniških. Logično, da so vsi ostali devianti z ženske perspektive nebodijihtreba.

Čemi bi se moški s prostim dostopom do pizdovja omejeval na enolično dijeto in čakal kdaj ga bo izbrana pizda načevljala in mu pobrala pol premoženja?

tudi pedrovstvo ni v genih. Bog nas je ustvaril, da bi se razmnoževali!

Menim, da bi bilo pobliže pogledati fantovo otroštvo. Očitno je dobival neke znake o ženski nezanesljivosti …Morda je bila njegova matˇkurba?

Sori, v moških genih ni nikjer zapisano, da ga je treba cel lajf v eno fračo namakat. Ni treba zdaj odkrivati tople vode, fant je normalen, niso mu ( še) ženske zlomile hrbtenice.

Babjek je tisti, ki si to lahko privošči. Simpl. 😉
Težko boš našla zvestega lepotca in alfa samca.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Pri 17 so vsi ženskarji. Takrat vsi menjajo ženske kot po tekočem traku. Kdaj jih pa bodo, če ne takrat? Obdobje eksperimentiranja pa to? No so tudi taki, ki niso ženskarji. Ampak verjetno ne po lastni izbiri. Pri 17 te meče na polno in si nekako ne moreš pomagat. Tudi punce imajo pri 17 po 3 tipe naenkrat, da ne bom samo fante žalila. Tako pač je. So fantje, ki to “prerastejo” ter taki, ki to počnejo še v penziji. Kar bo bo. Resne zveze pri 17 imet….dajte no.

New Report

Close