Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Magnifico..

Magnifico..

za šalo malo razproda stožice, skor mesec dni pred koncertom, kdor zna, zna, hehe…., po moje tud zarad balkanskega melosa in garantiranega žura na to muziko, ko vidim, da so eni penasti v spodnji temi zarad jankovič-a, ki kao forsira balkan pevce na oder…, ampak, to je tisto, kar ljudje radi poslušajo in, če je treba plačat, pač plačajo.


Dokaz stanja duha v podalpski zakotnosti!

Sem ga mela možnost poslušat na nekem privat dogodku in tip naredi noro žurko. Ima tisto energijo, ki te dvigne in želiš plesat, migat, peti…

Za včerajšnji koncert pa vem, da so se tudi delile vstopnice (sponzorji npr) in je ogromno folka prišlo ker so dobili bp vstopnice.
Ne vem, če bi njemu samemu uspelo napolniti Stožice.

Po moje pa ni panike, če drugo leto ponovi, tud brez sponzorjov komot razproda koncert, sm ajde, da je kakšen dan pred Božičem..

Za razliko od Jankovića je Robert Pešut – Magnifico Sloven’c rojen v Sloveniji, odraščal v LJ.-Kosezah Mama Slovenka, oče iz HR-Slavonije. Žena je tud Slovenka.

no, če smo že pri tem, je jankoviču mati slovenka, r. pešutu alias magnificu, pa oče srb iz hr. ampak nima veze, ne bom o tem.
Poanta je, da stožice glih ne napolni vsak, ki ima koncert, on to lahko komot in poglej hudiča, balkanski melos pripomore k temu, če si priznamo al ne, tako to je..

Čisto vseeno, kaj je, dec ma talent. Enostavno zna. Ne glede na to, kaj napiše, gre v ušesa.

nasmeje me do solz…pesem in video
bodi pozoren-na na verižico
CICI MICI yt
https://www.youtube.com/watch?v=QluF7UUy1Ws

Ta video prikazuje Magnifica točno takšnega, kot je.

Ne bi šla poslušat tega tipa niti zastonj. Taki so kvazi umetniki, ki jih neznano kdo povzdiguje v reklame, da so še reklame ogabne.


:-))))) Ma jajca…


:-))))) Ma jajca…
[/quote]

Zakaj misliš, da sem napisala…bodi pozoren na verižico?

Kako ogaben video. To je za prijavit na Spletno oko!
Ne morem verjet, da se je kaj takega posneloin se prosto vrti po internetu.

Kako ogaben video. To je za prijavit na Spletno oko!
Ne morem verjet, da se je kaj takega posneloin se prosto vrti po internetu.
[/quote]

:))) res je …dekletom so pozabili narediti gubice….:))))
Ah pa saj jih niti Magnifico v videu nima…ena proti ena….
po čem pa se ve, da so one mladenke…on pa star striček????
Bo ext…povedal….?

hehe, iii .. tii, dobr si to napopala, razujem gnev nekatereih, hehe, pa bom še jst eno….

https://www.youtube.com/watch?v=N-AuH84T37A

@ za nič..

dej ti enga tvoja hudga umetnika prpopej iz teh prostorov, lepo prosim, pa, da vidmo katere reklame ta tvoj umetnik snema…

:))) res je …dekletom so pozabili narediti gubice….:))))
Ah pa saj jih niti Magnifico v videu nima…ena proti ena….
po čem pa se ve, da so one mladenke...on pa star striček????
Bo ext…povedal….?
pa Popay bo analiziral :))))Počakajmo :))))
[/quote]

NImajo hribčkov za prsi…imajo majhne, najstniške prsi….

Intisto sklanjanje v mednožje moške lutke…. napacanost okoli ust….

To no več upati si in imeti jajca, to je nagraužno provociranje.

NImajo hribčkov za prsi…imajo majhne, najstniške prsi….

Intisto sklanjanje v mednožje moške lutke…. napacanost okoli ust….

To no več upati si in imeti jajca, to je nagraužno provociranje.
[/quote]

Pa še besedilo si pozorno preberite – “stric” se zveda, da vabi prepovedan sad, ne bih ja ne bih ja, priča on:

Cici Mici // Charlatan de Balkan
(author: Magnifico, lyrics: Magnifico)

Dođi mi, priđi mi
Ne bih ja, ne znam ja

Ali čiko to zna!

Fuj, bljak…..

Še toliko bolj se mi grauža, ker me je v najstniških letih prav zalezoval en tak “čika” malo čez 50, jaz pa cca 16 takrat, ko sem stala na avtobusni postaji in čakala na avtobus.. Si je budala nemarna upal celo oblajat: ” Te jaz peljem, pridi, prisedi- a greva na kavico v Benetke?” Mrš…….

In ni mi vseeno, imam tudi hči najstnico – sicer je že lepo poučena na pasti takih in drugačnih…. Ampak da se vam pa nekaterim to zdi carsko, fajn, jačevsko, tak video, pa še tekst, ste pa budale.. Resnično. POsavite se v koo svoje najstniške hčerke, da jo eden čičo takole peca….

ii.. tiii, ta je boljša, se dogaja blizu sobe 102, hehe…

https://www.youtube.com/watch?v=iMI_VWaRZQc%5Bquote=”vse so najstniško ploh”]

:))) res je …dekletom so pozabili narediti gubice….:))))
Ah pa saj jih niti Magnifico v videu nima…ena proti ena….
po čem pa se ve, da so one mladenke...on pa star striček????
Bo ext…povedal….?
pa Popay bo analiziral :))))Počakajmo :))))
[/quote]

NImajo hribčkov za prsi…imajo majhne, najstniške prsi….

Intisto sklanjanje v mednožje moške lutke…. napacanost okoli ust….

To no več upati si in imeti jajca, to je nagraužno provociranje.
[/quote]

sej provociranje je tud, da je p e d e r in č e f u r, tip ima jajca kot pravi ext…


je pa prvi začel prodajati jugo prostaški melos ☺ .. sledila sta Đuro in sedaj Avdić
ampak tudi ZDA, UK (95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) muska ni kak intelektualni dosežek ☺

NImajo hribčkov za prsi…imajo majhne, najstniške prsi….

Intisto sklanjanje v mednožje moške lutke…. napacanost okoli ust….

To no več upati si in imeti jajca, to je nagraužno provociranje.
[/quote]

sej provociranje je tud, da je p e d e r in č e f u r, tip ima jajca kot pravi ext…
[/quote]

Če ti ni všeč, ga lahko prijaviš, imaš vse možnosti.

pejta v “zasebni peskovnik” na chat, pa tam chai-čkajta, ne tukaj po temi se vozit sem pa tja….
[/quote]

Komentiram Magnifica :))) niste poslušala gornje pesmi od Popaya kaj poje?
naslov vam je znan …?Magnifico;)

Evo Magnifico
https://www.youtube.com/watch?v=sMLHftVJsiM

Komentiram Magnifica :))) niste poslušala gornje pesmi od Popaya kaj poje?
naslov vam je znan …?Magnifico;)

Evo Magnifico
https://www.youtube.com/watch?v=sMLHftVJsiM
[/quote]

Ne poslušam Magnifica – mi je preosladno nerealen.

Ne poslušam Magnifica – mi je preosladno nerealen.
[/quote]

Ne …seveda ga ne…samo po lopatko ste prišla sunit :)))) In to v Popayev peskovnik.
Je namreč avtor – gostitelj peskovnika ;))))


Res je, da sem do sedaj slišal kakšna dva štikla kakšne Magnifikove muzike! Tisto, da je peder in za drugo niti ne morem reči, kaj bi bilo.
Ampak!
Meni je Magnifiko tipđina glede na prebrane njegove intervjuje. Izvrsten govorec in mislec je.
Vsaka mu čast.
Na koncert pa ne bi šel, niti ne bi odprl ali na YouTubu poiskal kakšne njegove pesmi.Pa če bi mi sam dal karto za koncert, je ne bi vzel.

Poanta te teme je, da tip napolni stožice za šalo malo, tud na jankovičev poligon pride dosti ljudi, ko so hrvaški pevci na odru, to je realnost, drugi slovenski izvijalci morjo pa orng premislit, če se jim splača nastopat v stožicah, ker vedo, da jih ne bodo napolnili, kaj nabijate zdej s tem videom, tožte magnifica, če ste zapeli za ta video, če mate muda.

New Report

Close