Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobra vila Maja CENA individualnega svetovanja ??

Dobra vila Maja CENA individualnega svetovanja ??

Je bila katera pri njej na individualnem svetovanju in mi zna povedat ceno?
Hvala

A ti to resno?
Upam, da ja ne verjameš v te pravljice … in da ti to njeno svetovanje res lahko pomaga?

Vprašala sem za ceno svetovanja in ne o vašem mnenju 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Predlagam, da vprasas dobro vilo, bos direktno izvedela….

Ti to resno ali se hecas?
Pojdi raje na sprehod v naravo, za ta denar pa raje otrokom kaj lepega kupi, bos imela ti in otroci vec od tega…

Cene so odvisne od zahtevnosti, gibljejo se med 150Eur/h do 400Eur/h.

Kaj res? Tako dosti?? Si bla tam?


Predvidevam, da je za težke naivčine bolj zapleteno.

Delaj na sebi draga moja in ne puni žepov ljudem ki kasirajo na račun nesreče drugih…. LP

Lahko se zmeniva midve. Kmalu bo pust, se napravim v dobro vilo, lahko mi rečeš tudi Maja, pa ti povem par pravljic. Imam tudi čarobno paličico. Trikrat bom zamahnila z njo in rekla: čirule čarule hokus pokus, tošl odpri se. Videla boš, kako bodo bankovci kar sami leteli iz tvoje denarnice v moj žep. Ko bova ob polni luni trikrat izvedli ta skrivni ritual, bo zlovešči urok tvoje neumnosti premagan. Zgodil se bo čudež – odrasla boš. In končno te bo srečala pamet, da boš nehala verjeti v dobre vile in nehala verjeti v pravljice, ki jih prodajajo.

Kaj pa je to , kakšno svetovanje? Mislim, ker toliko stane.

Sem si rekla, ja, zakaj pa tale avtorica ne gre pogledat cenika na spletni strani, ki oglašuje njeno dejavnost. Glej ga zlomka, cene niso napisane. Običajno je, da nekaj prodajaš, objaviš cenik. Tudi nisem uspela nikjer zaslediti, kakšno izobrazbo ima za to, kar dela. No, je pa res, da ima očitno veliko izkušenj. Kot je sama napisala: “Na spletnem portalu Facebook je v zelo kratkem času pridobila več kot 100.000 članov. Piše odmevne kolumne za Suzy, pisala je za revijo Lady in Zaupne besede za revijo Antena. Bila je POP-ova (vizita.si) in Dnevnikova inspiracijska svetovalka. Izdala je Vilinske karte − Metuljčice in je avtorica knjižnih uspešnic Čarobnost življenja, Iz uma v srce, Ljubezen, Uresničite svoje poslanstvo, Moč ljubezni in Navodila za uporabo. Po knjižnem prvencu je izdala tudi motivacijsko zgoščenko Čarobnost življenja. Velik uspeh sta doživeli tudi zgoščenki Ljubezen − Kako ustvariti pravega partnerja in Iz uma v srce. Je avtorica Knjige odgovorov in Knjige želja. Vsako leto izdela tudi magični rokovnik Čarobno leto.”

Žalosti me, da gre tole skozi pri ljudeh, ampak vsak ima pravico sam odločati, komu bo zaupal in komu dajal svoj denar.

Za Dobro vilo Majo ne vem, ampak Zobna Miška računa 50 EUR. Za ta denar ti odlično očisti zobni kamen.

Jaz ne vem, kje so inspektorji v nasi drzavi, da dovoljujejo taksne natege ljudi!!
To je vec kot ocitno, da gre za cisti nateg ljudi!!

Vedno govori koliko moskih je v zivljenju zamenjala – jaz se s tem ravno ne bi hvalila.
In ne vem pol kdaj je nasla cas za vsa njena izobrazevanja. Naj pokaze kaksne certifikate!
Savina Atai lahko kadar koli in kjerkoli dokaze izvor znanja in lahko postavi ceno!

Moja prijateljica jo vidi vsako leto na Cresu. Pravi, da se gre eno kraljicno, vecino stvari drugi delajo. In pravi, da je ful zadircna in ukazovalna.

Delala je v enem podjetju kot tajnica in se je spomim ko je govorila, da ona ne bo delala, ne bo kuhala, ne bo pospravljala, da za njo bodo drugi skrbeli in da bo vsem pokazala, da je mozno ziveti v pravljici. Hehehe itak smo se ji vsi smejali.
Sedaj ko jo gledam tako urejeno, bi rekla, da ji je mogoce uspelo, da res zivi v pravljici.
Kapo dol punca!

pametna ženska. Uspeva ji, kar si je zastavila. Molze denar od drugih in sama lepo živi.

Verjamem tudi, da v njeni bližini ni lepo, še posebej če ne plešeš kot ona žvižga.

Ne vem, ampak meni se pa tale VILA zdi vsako leto bolj, khm … ne vem kako bi se pravilno izrazila … drugačna v obraz. Kot bi uporabljala botox. Vedno bolj napet obraz ima.

Drugače pa prijazna punca, pozitivna (pozitivčki?) …. ampak jaz osebno nikoli ne bi pri njej pustila centa.
Zakaj?
Nekako se mi zdi medla, brez karizme in naučena “pozitivnih misli” iz vseh koncev in krajev.
In vprašanje, če sploh razume in verjame v to, kar podaja naprej …

Včasih mi na FB prikaže kak njen video, ker si da objavo pod “sponzorirano”. Takrat se začne video prikazovati in jo gledam, kako usta raztegne v nek fake nasmešek in kao pozitivnost. Narejeno vse skupaj, da bolj ne more biti. A ljudje te fake pozitivnosti res ne prepoznajo?

Saj ona ni nič “kriva” če prodaja meglo, kot npr Savina in sta našli idiote, ki to meglo celo plačajo.

Sem prav poguglala, kakšno svetovanje se gre in čim sem videla “življenjsko poslanstvo”, sem zaprla njeno stran! wtf?!
Pod “dobra vila” sem pričakovala dobrotnika, ne pa eno opiljeno new age gurujko, ki &$&{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$”&{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$/() ….

Kot sem imela cas pogledati na njen profil bi tudi rekla, da bolj ljudje okrog nje delajo, sama pa dirigira, se frizira in shopingira.
Taksna vila bi bila tudi jaz 😄😄😄

Ja tudi meni daje taksen vtis 🙂.

6 tedenski intenziv – Kako premagati strah in začeti uresničevati svojo zgodbo
Datum: 20.03.2018
Ura: 17:30
Lokacija: Mengeš
Vstopnina: 695 z DDV
Predavanja bodo v Mengšu (moja pisarna). Srečali se bomo 6 tednov zapored po 2 uri (od 17:30 do 19:30). Teme, ki jih bomo predelovali so različne. Napisanih imam že 9 knjižnih uspešnic in natisnjenih več kot 40.000 izvodov knjig. Za seboj 8 let predavanj. Vem kakšne so pasti in vprašanja, pri začetkih uresničevanja svojih sanj in poslanstva. Za seboj imam na tisoče izkušenj, ki jih bom delila tudi s teboj, predvsem pa te naučila, kako premagati strah in:

Poglobili se bomo v sledeče teme:

Prvi teden: 20.3. Kako najti svoje sanje, ideje, poslanstvo, kako se soočiti s strahovi in blokadami

Drugi teden: 27.3. Nisem dovolj dobra/dober, kdo me bo poslušal, tega je že toliko

Tretji teden: 3.4. Kako spremeniti prepričanja, zaupanje in vero vase, kako vibrirati uspešnost. Kako se soočiti s strahom pred neuspehom in uspehom

Četrti teden: 10.4. Imaš idejo, ampak ne veš pa, kje začeti, kako se promovirati, kako ustvariti denar

Peti teden: 17.4. Vse je postavljeno, kaj zdaj? Kako se promovirati in kako manifestirati. Kako spraviti storitve in izdelke na police.

Šesti teden: 24.4. Strahovi, dvomi, vzponi in padci na poti do sanj

Izmenjava za intenzivnih 6 tednov ( 12 urni tečaj ) je 695 z ddv. V primeru, plačila v enem znesku je cena z 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popustom 625 z ddv. Plačilo je možno v 4 obrokih. Prvi obrok ob prijavi. Ostali obroki se poravnajo pred pričetkom predavanj.

Skupina je majhna in v njej bo 12 oseb. Predavanja so intenzivna, imeli boste tudi domače naloge in teh 6 tednov boste resnično delali na sebi od jutra do večera. Kajti, če želite uspeti, je pomembnih kar nekaj faktorjev. Soočali se bomo z vašimi strahovi in prepričanji, kajti temeljno je, da verjamete v svojo izdelke in storitve in vibrirate uspešnost. Poglobili se bomo, kako promovirati izdelke in storitve, kaj potrebujete za začetek. Skratka od mene boste prejeli vse skrivnosti, ki kreirajo moje uspehe.

Če si pripravljen/a uresničiti svoje sanje, želje ali poslanstvo … predvsem pa uspešnost tudi živeti, se veselim dela s teboj. Na 6 tedenski intenziv se lahko prijaviš v spodnjem obrazcu. Število mest je omejeno in skupina je že skoraj polna!

New Report

Close