Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

od moje prijateljica ki je stara 13 let ima fanta ki je star 22 ali pa 21 nevem čisto točno no mene zanima ali je to normalno

ODGOVOR JE: NE, NIKAKOR NI NORMALNO. Okolica molči, kot vedno?

13letnica in polnoletnik je pa primer za policijo ves..

Meni predvsem ni normalno, da je 20-letnik s 13-letnico. Pedofil.

Ni normalno in je protizakonito.

Mogoče jo pa samo inštruira …?

Mogoče jo pa samo biologijo, fiziko in kemijo uči. :)))

Ne, da ima 13 letnica 13 letnico, je pa vsaj mal čudno…da pa ne veš čist točno kolk je star… to je pa več al manj normalno.

????

Vse je normalno, kar je sporazumno v dogovoru. Res pa je, da to ni običajno.
Tako, da se nehajte zgražat. Od takih zgražačev pridejo uničena življenja, kar mislite, da lahko z vašim zafrustriranstvom pametujete drugim. Brigajte se za sebe. Cucki in cuckice.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

In kje so starši te deklice da to dovolijo?
Ne to ni normalno. Punca je še otrok. Ta 20letnik pa nima vse v glavi spucano da se sploh videva z otrokom.

Pojdi v cerkev molit, tam so takšne osebe. Kaj je tebi normalno in ni normalno pa tam razlagaj. Real življenje je tudi to, da se onadva družita. To, kar se pa ti zgražaš pa ni normalno.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

ne vejo sploh


Ma jaz mu vse kosti prerasporedim da se en 20 letnik približa moji hčerki ki je še deklica.
Da bi se družil z njo pa sploh ni sans. Samo
Neodgovorni starši dovolijo take stvari.
Dej ti svojo 13 letnico 20 letniku stari perverznes. Fuj da vas ni sram.

Glede na leta je to čisto pedofilija – glede na “pogled današnje družbe in okolice” pa več kot očitno ne, saj 13-letnice hodijo po njihovem namenoma izzivalno oblečene naokoli, da si iščejo pravijo, pa tudi vsaj 4 leta starejše izgledajo. Nekatere res izgledajo toliko stare, ja….

To je kaznivo.


Ma jaz mu vse kosti prerasporedim da se en 20 letnik približa moji hčerki ki je še deklica.
Da bi se družil z njo pa sploh ni sans. Samo
Neodgovorni starši dovolijo take stvari.
Dej ti svojo 13 letnico 20 letniku stari perverznes. Fuj da vas ni sram.
[/quote]
moja biuša frendica je mela same dobre ocene pa se je zacela druzt z 22 letniki ona je bla pa 14 in je zacela pit pa kadit pol je pa se neki nrdila da je mogla it na sodišče in celo familijo je osramotila

Mogoče je pa fant še totalno otročji … in pašeta skupaj


Ma jaz mu vse kosti prerasporedim da se en 20 letnik približa moji hčerki ki je še deklica.
Da bi se družil z njo pa sploh ni sans. Samo
Neodgovorni starši dovolijo take stvari.
Dej ti svojo 13 letnico 20 letniku stari perverznes. Fuj da vas ni sram.
[/quote]

Ti bom razložil, ko sem bil sam v teh letih sem prijateljeval z toliko staro punco. Nobenega sexa, samo prijatelja in sva to še vedno. Nobeden se ni zgražal niti nasprotoval. Te razumem, samo “stari perverznes” take etikete nekomu prisojat, žalostno. Brez utemeljene podlage.

To, kar pa ostali delate, je pa beda ali pa slovenska posebnost. Če nimate drugega dela, raje pojdite v kakšno dobrodelno organizacijo ali društvo pomagat. Boste vsaj kaj koristnega naredili.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


moja biuša frendica je mela same dobre ocene pa se je zacela druzt z 22 letniki ona je bla pa 14 in je zacela pit pa kadit pol je pa se neki nrdila da je mogla it na sodišče in celo familijo je osramotila
[/quote]
Jaz sem mama.


Jaz sem mama.
[/quote]
ofakkkkk haha mislm se opravičujem gospa to se mi zgodi redko kdaj tehnična napaka hh sorčiii

Moja sošolka je bila glih ene 13, ko je “shodila” s fantom, ki je bil 20, skupaj sta bila leta in leta, razšla sta se pri njenih 20ih.
Govorim pa o Slovencih in o Ljubljani, ne o nekih Romih iz Kočevja al kje so že.

Ti bom razložil, ko sem bil sam v teh letih sem prijateljeval z toliko staro punco. Nobenega sexa, samo prijatelja in sva to še vedno. Nobeden se ni zgražal niti nasprotoval. Te razumem, samo “stari perverznes” take etikete nekomu prisojat, žalostno. Brez utemeljene podlage.

To, kar pa ostali delate, je pa beda ali pa slovenska posebnost. Če nimate drugega dela, raje pojdite v kakšno dobrodelno organizacijo ali društvo pomagat. Boste vsaj kaj koristnega naredili.
[/quote]
Kaj imaš za prijateljevat s 13 letnico?Prijateljujes lahko edino če sta v sorodu ali družinski prijatelji pa se takrat jim to ni interesantno. Kaj imata 13 letnica in en xy 20 letnik skupnega da bi prijateljevala? po možnosti sama brez nadzora staršev,tako kot to opisuje avtorica teme. Kao to je fant od smrkljice. Pri teh letih se morajo posvetiti šoli,glasbi,sportu in vrstniskem prijateljstvu ne pa fanta in to 20 let starega. Halo??
To ni nič drugega kot perverzija.
Jaz kot mati bi zagnala tako stalo da bi si zapomnil do konca življenja. Kaj bi pa mož z njim storil- o tem pa sploh ne bom, če bi bila to najina hči.


ofakkkkk haha mislm se opravičujem gospa to se mi zgodi redko kdaj tehnična napaka hh sorčiii
[/quote]

Nič hudega 🙂

Pubec lahko v zaporu pristane.

New Report

Close