Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek HOT Hofer

HOT Hofer

Tisti, ki uporabljate to storitev, kako ste kaj zadovoljni??

Super, prenos cca 20/5mbps

Se strinjam. Sva oba s partnerjem prešaltala iz A1 na HOT in sva zelo zadovoljna. Prej sem plačevala za svoj paket okoli 30€ in sem imela 12GB interneta, in sem skoraj vsak mesec prekoračila in sem za usranih 250mb morala doplačati 2€! Partner pa 20 ali 21€ za 1GB!
Sedaj nama ni več treba paziti na to koliko sva že porabila, ker nikoli ne prekoračiva 20GB 😊

HOT je zakon!
Ostali pa celo dražijo svoje pakete, ne vem zakaj folk ostaja pri oderuških ponudnikih.

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam. Sva oba s partnerjem prešaltala iz A1 na HOT in sva zelo zadovoljna. Prej sem plačevala za svoj paket okoli 30€ in sem imela 12GB interneta, in sem skoraj vsak mesec prekoračila in sem za usranih 250mb morala doplačati 2€! Partner pa 20 ali 21€ za 1GB!
Sedaj nama ni več treba paziti na to koliko sva že porabila, ker nikoli ne prekoračiva 20GB 😊

HOT je zakon!
Ostali pa celo dražijo svoje pakete, ne vem zakaj folk ostaja pri oderuških ponudnikih.
[/quote]

Aja, sedaj plačava vsak po 10€ (20GB interneta!), prej pa skoraj 50€ za veliko manj interneta (jaz 12GB, on 1GB).

Jaz sem imela predplačniški paket na A1 in nisem bila zadovoljna, cena min na pogovor je bila 15centov, sms pa tudi 15 centov, sicer ne kličem veliko, vendar pa mi je ob vsakem klicu požrlo skoraj pet evrov, sem šla prejšnji teden na hot, zdaj lahko kličem za 3,9 centov na minuto in pošiljam smse za 3,9 centov, tak da se kar pozna velika razlika, ko sem šla na A1 povedat da bom šla k drugemu operaterju so mi rekli da naj vzamem naročnino pri njih, pa sem jim rekla da nočem nič več imet z njimi

Mesec nazaj sem prešaltal na HOT in sem extra zadovoljen. 10€ za 20gb neta, 3000min in 3000 smsov. Majka.

Kolk so placali za to reklamiranje po forumu?

Tudi midva s zeno sva sla iz telemach na hofer mobil. Sicer ga uporabljava slab teden, ampak za enkrat je vse ok. Moja ima paket za 7eur, jaz pa za 10. Vzela sva se hisni internet za 15eur, ker druge moznosti interneta nisva imela. Ker sva prenesla stevilke iz drugega operaterja so nama takoj povrnili strosek v vrednosti 5eur na osebo. Mislim da bodo na telemachu racunali 20eur za odklop, ampak vseeno se nisem nikjer zasledil, da ti kateri ponudnik placa da prides k njim. Internet dela kot je ze nekdo napisal 20/5 ce pa doplacas 2eur pa imas 50/5 (nekaj takega). Pred tem sem imel telemach za 20eur zato, kerje bil zakup interneta 50GB na mesec. Promovirajo ne vem kaksne hitrosti na LTE (res mi je downloadalo z skoraj da 60Mbits) vendar ko je zaznalo da snemam vec kot minuto s tako hitrostjo, so mi zmanjsali na 8Mbits ali manj. Isto delajo z njihovim hisnim mobilnim paketom. 200GB LTE z hitrostjo do 8Mbit, ko pa hoces nekaj nahitro posneti dobis pa prenos na manj kot 1Mbits. V pogojih celo pise da ti lahko narocnino prekinejo ce zaznajo da snema vecje kolicine z neta (torente) . Pa kaj mislijo da bom placeval za hisni internet pa z njim samo maile gledal? Da ne omenjam skrite pogoje katere ti nihce ne pove ce jih sam prej ne razisces po njihovi spletni strani. Skoda besed. Telekom ti vzame dodatnih 10eur da se teh limitov izognes tako da pride hisni net za 32eur predvidevam da ima A1 iste pogoje. Za hot mobil hisni internet sem imel enako mnenje, vendar sem ga vzel ker se ne rabis vezat. Lahko vam povem, da ni nobene omejitve. Kar 20Mbits nonstop brez omejitve ce doplacas 2eur pa imas 50Mbits. Nisem siguren kako je placevanje poloznic s trajnikom, ker do tam se nisem prisel,kar mi je bilo pa najbolj vsec, da sem Sim kartico dobil za 2eur skupaj s kilo kruha in doma sam sklenil narocnisko razmerje in podpisal pogodbo s telefonom brez nadlezne osebe za pultom ki ti razlaga se o nekih dodatnih storitvah katerih ne potrebujes.

V glavnem za enkrat zadavoljen

Sem videla, da je mesečno 6,99. Ta paket bi bil zame ok. Ali imaš na trajniku, ali moraš mesečno kupit v trgovini, da napolniš? Koliko časa traja prenos številke?

Bi šla na ta HOT,pa moraš vse sam zrihtat. Če bi to lahko v trgovini zrihtal bi mi bilo super, takole na daljavo mi pa ni. Pa še tega plačevanja ne razumem. Sedaj imam trajnik pa je. Sem nezaupljiva, da nekaj urejaš po računalniku. Ne vem, če bi sploh znala zrihtat po računalniku.


Gajbo krompirja dobijo!

Nič ne dobijo. Res je za 10€ pri HOT dobiš 20GB. Potem ga pa zatlačiš v telekomov USB modem in tako lahko vsak mesec porabim 20GB. Samo ko sem hotela dobiti kartico nazaj ven iz modema, da bi jo dala v mobitel, se je raztrgala in zdaj jo imam samo v USB modemu, ker jo ne dobim več ven. Zato, ko uporabljaš kartico jo uporabljaj previdno, ker se takoj raztrga.

Za sklenitev ne potrebujes nikogar iz trgovine, je pa res da je potrebno poznati malo vec kot osnove telefonije. Za prenos stevilke sem moral slikati osebno kartico in najti stevilko racuna od prejsnega operaterja. Zadeva je popolnoma varna, jaz placujem z VISO kartico. Mozno je nastimati trajnik vendar se nisem poizkusil. Bom pocakal da mine mesec, da vidim ce vse dela kot treba, potem pa se lotim se trajnika. Lahko kupis tudi vrednostno kartico v hoferju in si jo nakazes na racun. Najbolje da si posnamete aplikacijo za telefon, tam se da vse urejati. Ce niste vesci s telefonom priporocam, da vam pomaga kaksna mlajsa oseba. Bo veliko lazje

Prenos stevilke je ful hiter. V ponedeljek zvecer sem potipkal po telefonu, nakazal 10eur na racun, naslednji dan ob 11h so javili da so dobili narocilo, v sredo zjutraj sem ze imel vklopljeno in na racunu poleg 10eur se dodatnih 5eur za prenos stevilke iz enega operaterja na drugega

Jaz sem se zafrknil edino, ker nisem vedel, da rabim na stari telefonski (bil sem pri Telekomu) imeti 5€ za prenos in ne na novi. Je zato trajalo par dni več, kot bi sicer. Sem pa na informacijah od HOT dobil takoj vse informacije.

Zaenkrat zelo zadovoljen. Na Telekomu sem za par SMS-ov porabil hitro vse stanje, sedaj na HOT pa stanja kar ne zmanjka (uporabljam predplačniško opcijo brez paketa)

Očitno še nisi probal, ali pa so tebi plačali .Preverjeno HOT je zakon

..sedaj uporabljam že skoraj leto, edino kar je, da mi ponavadi še tistih 5€ ne uspe porabit preden moram spet polnit, ker so že 3 meseci naokoli. Bo treba začet več klicarit. Me je telekom naučil varčevat z impulzi. Tam je bilo 5€ ravno za en mesec.

Pa si. Jaz sem si sama uredila vse preko neta. Ce bi zelela lahko pridem urediti tebi. Dobroimetje lahko potem tudi v trgovini si kupis in enostavno napolnis za naslednje mesece.
Ce zelis povej, ti pridem pomagati. Zastonj seveda. Vse je bilo urejeno takoj, naslednji dan sem imela ze preneseno staro svojo stevilko. Moje izkusnje so zaenkrat dobre.

Na začetku (konec leta 2017) sem bila zelo zadovoljna s hitrostjo interneta, sedaj ne več.

Internet je postal zelo zelo počasen. Namesto 20/5 imam 10/2, kar je ogromna razlika!

Logično. Prvo strategija “pridobiti čimvečjo začetno kvoto naročnikov”, ki bodo zadovoljni sprva in poleg hot reklame po medijih še hot med znanci…sedaj pa prihajajo trenutki resnice! Dejstvo je, da v ozadju laufa omrežje A1 (staro ime firme Si.mobil)…in morate pričakovati, da bodo z infrastrukturo najprej podelalo svoje premium naročnike…ki so pripravljeni plačat več. Ostali a se vozite z fičoto. Tak je tu po cestah. Nikjer se pocen dober ne voziš…

Imam pol leta in zadovoljen le MMS mi ne dela. Vse pravilno nastavljeno. Zanimivo pa da MMS v tujini deluje doma pa noče.

sem pri materinskem operaterju hot-a in imam vedno toliko ugodnosti, da se mi ne splača menjat na slabše, da bom “nekaj prihranil” in se dodano jebal z nekimi polnjenji in podobnimi sranji, je boljše imet naročnino z vsemi ugodnostmi in plačilom tiste položnice pa imam mir …

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kakšne ugodnosti ti pa daje svinjsko dragi A1? To me pa res zanima.

Sem bila na hotu , pa mi ni všeč, ker nimajo mms vključeno, jih je potrebno posebej plačati in zato moraš imeti denar na računu. Drugače pa stvar dela. Pa tudi v tujini je nekaj omejeno. Sem sedaj na izi 6000enot za 6.99€ in porabim za kar hočem. Ker porabim čez mesec vsega po malem, mi ta paket odgovarja.

Kakšne ugodnosti ti pa daje svinjsko dragi A1? To me pa res zanima.
[/quote]

polovična naročnina, ugodne cene naprav itn. vsake toliko ponudba večje količibe prenosa podatkov gratis za omejeno obdobje, razne akcije in ugodnosti, orto 4ever, ni da ni… neiznajdljivi in butasti imate pa pač “svinjsko drago” in mislite da boste s parimi euri razlike pri poceni operaterjih na polno profitirali, pa se spomnite vege? tušmobila in vseh podobnih, ki so ali propadli ali so jih prevzeli drugi, kolikokrat jamrate kaj vse vam ne dela pri njih? suma sumarum boste na koncu vedno pizdakali ker vam bodo operaterji propadali ali pa bodo dražili pakete in storitve, da boste na koncu na istem ali slabšem kot če bi ostali pri “svinjsko dragih” velikih operaterjih ki jih imamo že desetletja…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close