Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se zdi še komu oblačenje mladih katastrofalno, meni gre kar na bruhanje.

Se zdi še komu oblačenje mladih katastrofalno, meni gre kar na bruhanje.

Pozdravljeni,
imam vnukinjo, ki je v najstniških letih. Moram reči, da se oblači zelo ne spodobno. Sledi vsem modnim trendom. Prav spomnim se kako je imela še, ko je bila majhna punčka zelo ljubka oblačilca-nekatera še zdaj hranim v omari. Zdaj pa čisto nasprotje. Pozimi nosi oprijete zavihane hlače po možnosti strgana na kolenih. Kratke majčke. No na srečo so zdaj v modo prišle vsaj nekoliko daljše bunde, čeprav mi tudi te niso všeč.

Joj sploh ne omenjaj. Jaz kar živčnega fasem ko vidim v kake raztrgane kavbojke se je mulc obleku. Ko zadnji klošarji hodijo po svetu.

Pa k verouku je nehala hodit pa s fanti se druži pa geja ima za kolega?

zeh

ps: potem pa bruhaj, ampak nekje tam, kjer ne bo drugim smrdelo.

Če pa normalnih cunj sploh ne prodajajo več…

Seveda jih

… kje iščeš 🙂

mladi pač eksperimentirajo, eni z zunanjostjo, drugi pa s čim drugim, men se to ne zdi nič posebnega.
bolj mi je smešno, ko vidim odrasle ljudi oblečene v najstniške cunje …

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

še sama se kdaj pa kdaj tako oblečem, moj pravi da se bolj sexy v minimalnih krpicah 🙂

Men so pa raztrgane jeans kul.

Čeprav si že v letih, bi bila vseeno lahko malo bolj odprta za različnost! Tvoja vnukinja se oblači čisto v redu, tudi jaz se včasih oblečem podobno, pa sem že 50+.

Daj si duška in bruhaj.
Če ti je bolj pomembno to, kako se oblači, in ne to, kakšna je … mah, škoda besed. Mladost je čas za norost, naj si da duška z obleko, lasmi, pirsingi, mejkapom. To je vse minljivo. Pomembno je, da ima kaj v glavi in srcu.

Al so bile tudi pred leti (desetletji) strgane kavbojke moderne, pa smo preživeli.
Mladi so mladi 🙂

Men se pa mulci kul oblačijo, veliko lepše, kot smo se mi, tudi če ne nosijo bluzic z ovratnički in nabranih krilc. Mogoče je malo preveč temnih barv. Ampak ok.
Joj, sem se zdaj spomnila ene mode, ko smo punce nosile maxi krila, taka grozna, grda rožasta, pa ene 20 cm od roba je morala biti všita čipka? Se spomnite tega?
Danes bi res koga še kap :)))

Sem že čez 60, pa mi ne gre na bruhanje, halo.
Me pa začne kar v kolenih trgat, ko vidim nlado dekle s kavbojkami, zaztrganimi na kolenih.
V mojih najstniških letih smo pa nosile minike, ki so komaj pokrile rit. Je pa res, da smo imele napram današnjim mladim skoraj vse manekenske postave, debelih ni bilo.
Mi je pa grdo videti poleti prekratke majice in čez hlače ven viseti špeh.

Meni pa so najbolj ogabne kavbojke, ki visijo na pol riti dol. Kot da bi mulci imeli plenice, tako zgledajo. No saj obnaša se jih večina tudi tako, kot bi bili še dojenčki. Groza! Zadnji čas, da uvedejo spet obvezno služenje vojaškega roka, da jih malo discipinirajo, ker mamice jih očino ne znajo.

Meni ste se smilile.
Jaz sem namreč nosila fotrove srajce z odrezanim ovratnikom in zašitim na ruskega, ter oprijete, poštepane in raztrgane kavbojke. Bolj so bile pošite, lepše so bile. Pa pozimi semiške, poleti platnene copate.
Tudi vojaške dolge spodnje gate sem nosila kot hlače …
Kakšna krilca s čipko.

In kaj vas briga kako se mladi oblacimo? Kakor nam fucking pase. Meni je tudi zalostna moda starejsih, ki mislijo, da smo se vedno leta 1970 pa kaj? Njihov problem.

hahahaaa, zdaj se spomnim enega svojega dolgega, rožastega krila, kako sem bila ponosna nanj! Stara sem bila ene 20 let. Če bi ga pokazala moji hčeri, bi bila ona tista, ki bi bruhala :))))))

Pa tudi jaz si ga več ne bi nataknila v sanjah! Joj. Meni se pa najstniki lušno oblačijo. Spet so modne kratke majčke, kot v mojih časih, na ozke kavbojke sem se že navadila in jih imam tudi sama. Pa všeč so mi te debele mehke jakne s kapuco, ugice, letošnji veliki mehki puloverji. Lepša moda je sedaj kot je bila za nas v osemdesetih.

Meni ste se smilile.
Jaz sem namreč nosila fotrove srajce z odrezanim ovratnikom in zašitim na ruskega, ter oprijete, poštepane in raztrgane kavbojke. Bolj so bile pošite, lepše so bile. Pa pozimi semiške, poleti platnene copate.
Tudi vojaške dolge spodnje gate sem nosila kot hlače …
Kakšna krilca s čipko.
[/quote]

Pač nisi moja generacija. Moja je nosila kavbojke in žametne hlače “na zvonec”, zgoraj pa tako ozke, da si se moral uleči, da si zaprl zadrgo. Pa zguljene so morale biti, sedeli smo v kadi in nove hlače drgnili s sirkovo krtačo (na veliko veselje naših staršev :))) Pa srajčke in bluze s špičastimi ovratniki.
Pa tista grozna krila :)))

Priznam, da s si z neumnim oblacenjem v najstniskih letih nakopala kar nekaj tezav z mehurjem, kostmi (premalo oblecena sem hodila, kolesarila po mrazu) in me niti malo ni ganilo, kaj si o meni mislijo vse babice sveta;) takrat je pomembna estetika oz to, kar je pac in. Tezko bi me kdo preprical, da naj ne hodim taka po svetu, ce vam pa uspe prepricat tamalo, naj pazi vsaj zaradi zdravja, potem pa super! Mehur ji bo hvalezen.

Meni ste se smilile.
Jaz sem namreč nosila fotrove srajce z odrezanim ovratnikom in zašitim na ruskega, ter oprijete, poštepane in raztrgane kavbojke. Bolj so bile pošite, lepše so bile. Pa pozimi semiške, poleti platnene copate.
Tudi vojaške dolge spodnje gate sem nosila kot hlače …
Kakšna krilca s čipko.
[/quote]

Ti si pa iz Sežane :))))) Ali pa iz Trbovelj.

Včasih si hodil po Ljubljani in si prav videl, kdo je iz Ljubljane, kdo pa ni. Oblačili ste se čudno, da je bilo kaj. Kot v ene znošene cune od kajvemkoga. Nekaj rabljenega, starega , prirejenega. Pa obvezno črno, zeleno, sivo. Neke kao delavske fore.

:))
Lepi spomini

Strgane kavbojke in kratke majčke so popularne že od vsaj od 70tih.

Meni ste se smilile.
Jaz sem namreč nosila fotrove srajce z odrezanim ovratnikom in zašitim na ruskega, ter oprijete, poštepane in raztrgane kavbojke. Bolj so bile pošite, lepše so bile. Pa pozimi semiške, poleti platnene copate.
Tudi vojaške dolge spodnje gate sem nosila kot hlače …
Kakšna krilca s čipko.
[/quote]

Tudi jaz. Babica mi je veselo pomagala pri tem, mama pa je bila čisto iz sebe, kako se oblačim;-). Naj se mladi oblačijo kot jim paše. Vsako obdobje ima pač svoj čar. Pa čeprav so to strgane hlače.

S tem se pa res ne obremenjuj no.. Tako pač je, kaj češ..

…da se ene/i pa oblačijo čisto normalno. pa so povsem v trendu, priljubljeni in uspešni… ne gre za modo, gre za opaženost. Če jih drugače ne pogledate in se ne zanimate zanje, se pa zrihtajo tako, da morate…

New Report

Close