Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek znan obraz

znan obraz

Patetika od Šeška je zmagala, neupravičeno. Pika!

Lahko se samo smejem, ker itak nič ne pomaga. Letos je pač zmagal NAJSLABŠI. Iz usmiljenja.

kaj to gledate, to je cenena oddaja za najstnike

nova
Uredništvo priporoča

Tale lojzek je res bogi. Pa kaj res mislijo, da so koga preslepili in da kdo verjame, da so ljudje glasovali za njegovo zmago?

Zmagat bi moral Mitja, če bi bilo po reglcih, takoj za njim pa Novina.

Čudno mi je bilo že to, da ni bilo povratnega smsja iz št.6446, kamor je bil poslan G7.

Sram vas bodi, Pop TV. Edina oddaja, ki smo jo pri nas doma se gledali na vasi TV, po tem fijasku pa ne tudi tega ne bomo vec gledali (ce bo seveda se kaksna sezona). Kaksne vecje usluge s tem Sesku res niste naredili. Sramota…

Ne morem verjet… ne vem pa kaj ima PRO plus od tega. Ker, da bi pa res zmagal ni možno. Se skozi celo oddajo ve, da pač ni všečen.

Kaj to en in isto odprl temo in si samsebi komentira? Moderator preveri, če je temu res tako.

Sešek se je odlično odrezal in je pač zmagal.

Kaj se razburjaš? Saj skozi ves čas oddaj veš kakšno mnenje imajo ljudje o njemu. Situacija je ista, če greš pogledat na FB. Zato je očitno, da je rezultat prirejen.

Sem vedela, da bo zmagal tale fant… Pa ne zaradi sposobnosti.

Za Leo. Mi je bila skozi vse oddaje top in najbolj konstantna

Najboljša pevka po kvaliteti. Samo malo jo j… jezikavi in antipatični karakter. Za kariero v šovbiz bo morala postat bolj priliznjena. Tako žal je v tem poslu.

Logično, da je zmagal. Vse babice, ki poslušajo njegovega fotra po radiu, so veselo glasovale zanj. Mogoče je še kakšen župnik namignil, da ovčice glasujejo zanj.

Zmagal je najslabši. Nekdo, ki je imel ves čas najlažje preobrazbe, pa še to je najslabše izpeljal. Sramota za POP TV. Sedaj itak noben normalen ne bo želel sodelovat v tem bednem šovu.

Najslabši?? No, ne tako. Eden od slabših.
Nisem nič presenečena, se mi je ves čas zdelo, da bo tako ;).
Letošnja sezona je bila sploh veliko slabša od prejšnjih. Slab izbor nastopajočih, slab izbor komadov. Denis se je tudi že izpel. Ribička, kot Ribička. Gojc in Irena sta vse skozi približno enaka.

in za takele prirejene zmazke od oddaj bi POP rad povečal “naročnino”?

Bi vsaj pošteno resnične rezultate glasovanja pokazal, sej je Sešek imel itak tooolk brezplačne reklame in porivanja naprej skoz celo oddajo, da je bilo že neokusno.

Jaz sem bila šokirana, ko je Avdić napovedal zmagovalca. Zame najslabši tekmovalec. Jana Plestenjaka je super zadel, vse ostalo, vključno v finalnim nastopom, pa je bilo zelo zelo povprečno. Veliko je pri tem imela žirantska mafija, saj so ga vse te oddaje kovali v zvezde. Tudi včeraj, so npr. Aqua podelili stoječe ovacije (saj ne rečem, bilo je dobro odpeto), potem pa pride Lea Sirk z vesoljsko težkim komadom in skine Sio v nulo, pa ravno toliko, da so ji mlačno zaploskali. Pravi strokovnjaki, res, za se zjokat. Meni nič ni jasno.

Če bo ta oddaja še na sporedu, bi bilo treba NUJNO zamenjati žirijo, ker so katastrofalni. Pa tudi avdić se je izpel, žal.

Tako nesramnih, pokvarjenih, primitivnih, prostaških oseb, kot se tu zbirate ni nikjer. Tega fanta ste prvi hip, ko se je pojavil napadli z vsemi topovi. Spustili ste se na tako nizek nivo komunikacije, da se mi je želodec obračal. Sprašujem se kakšen človek je sposoben pisati takšne svinjarije kot ste jih vi in to o človeku, ki ga NE poznate, NIČESAR ne veste o njem…. Sram vas je lahko v dno duše a kaj, ko je nimate.
Jaz ga nisem prej poznala, sploh nisem vedela zanj, zdaj sem ga prvič videla. A po tem kar sem videla, mi je jasno, da mu vi, ki ga tako primitivno napadate, ne sežete niti do kolen. Grem stavit, da on takšnih podlosti ne bi bil sposoben.
In ja, prav zaradi vas, hijen, sem navijala zanj. In prav je, da je zmagal, Ne samo, da je dober človek, je tudi zelo dober pevec. Vi ste pa FUJ. Zamislite se malo nad seboj….

Mislim, da je žirantski mafiji malo svetovano, kako naj ploska, koga naj bolj podpira. Vse je zrežirano. Ribička včasih bolj očitno gleda tekst.
Škoda. Prvi dve sezoni sta mi bili res všeč. Nastopajoči so bili boljši, mogoče le boljši igralci, tudi boljši izbor pesmi je bil. Pa “glasovanje” je bilo nekako realno. Tista sezona , ko je zmagal Tilen, je bila že preveč prirejena;). Letos pa sploh.

kar dobro pel. Imel je dobro pesem, ki mi je ležala in v osnovi je vsečna mnogo ljudem. Recept za zmago.

Se je pa skoz vse oddaje videlo, da so ga forsirali, da bi zmagal, izbor pesmi je bil prilagojen zanj.

Mislim, da naslednje sezone ne bo.

Misliš ali veš?

Tega fanta lahko vidite tudi v mjuziklu Mammamia, ki kroži po vsej Sloveniji.
Skupaj z očetom.



da ne nauš razpočla 🙂

to je v osnovi PEVSKO tekmovanje. Zdej pa pošteno povej, če je Sešek res NAJBOLJE pel. Al se vam je samo najbolj smilil. Pa oči njegov je ja tolk fejst…

Vsi njegovi feni, bodite pošteni do drugih izvajalcev, ki so tega pobiča konkretno presegali.

razpočite se!
zmagal je pa vseeno tisti, ki je bil najmanj slab med slabimi.

New Report

Close