Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj ste pa ve izvedele, da ne izgledate več mlade?

Kdaj ste pa ve izvedele, da ne izgledate več mlade?

Jaz Včeraj, ko sva se s hčerko sprehajali po mestu. Srečali sva nekaj znancev, ki so komentirali, če je to moja prijateljica ali hčerka. Označili so jo za starejšo osebo kot je v resnici. Več njih je reklo, da bi ji dali najmanj 25 let, če ne celo več. No v resnici jih ima pa komaj 19. Res je, da je imela na sebi nekaj make upa, a se mi je vseeno zdelo to too much. Ob vsem tem sem se (in se še vedno) tudi jaz prav stara počutim. Naj tudi povem, da se je celo hčerka ob tem zelo nelagodno počutila, saj si tudi ona ne želi, da jo ljudje smatrajo in obravnavajo že za toliko staro…
Kdaj ste se pa ve počutile, izvedele, da pa več niste oz. ne iz-gledate mlade?
Vas to zmoti? Morda celo prizadene? Verjetno tudi vašim otrokom tako kot moji ni vseeno.. Se mi zdi, da bi nekateri lahko take komentarja zadržali zase, kajne?

Se zrihtam, da sem sama s sabo zadovoljna, prej ne grem ven.In če se kdo take znebi, pozabim.Ker vem, da sem čisto v redu in urejena za svoje leta.

Kakšna travma, boga. Kaj bo naredila, ko jih bo 60? Drugače se pa nekateri vsako jutro pogledamo v ogledalo, to ne laže.

In zakaj se toliko obremunjujete s tem, kako izgledate?
Se vam ne zdi, da staranje normalen pojav in neizbežno, za vsakega, če ne gre že mlajši v nebesa.

Jaz sem stara 60 let, že malo zgubana, leta naredijo svoje, ampak zelo zadovoljna s seboj in sem si všeč.
Monica Bellucci svetuje, kako se spoprijemajte s staranje. Ne glejte se v ogladalo, raje gledajte svoje otroke in vnuke.

Mi ni nihče povedal, sem kar sama videla. Gub sicer nimam, geni pač, ampak se vseeno pozna starost na obrazu pa kile so šle gor. Sicer pa imam pravico se tudi postarati, zakaj že bi morale ženske biti permanentno mladostne? Z enim mehanikom, ki se me je spomnil iz precej mlajših let sem se še pošalila, da je dobro da sem še prepoznavna.

Mama, sprijazni se – “diskretno” so vama dali vedeti, da je hči naflajsana preveč za svoja leta.. Tebi se morda zdi popolnoma normalno namazavna, večini pa preveč za svoja leta… Tako to je z današnjo večino teen hčera.

New Report

Close