Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj kuhate danes?

Kaj kuhate danes?

Kaj bo danes za kosilo?
Pri nas samo zelenjavna juha.

Pasulj.

In mi pasulj, pa košček suhega mesa.

Bo segedin-golaž in pa “apfl-štrudl” v katerega bom dodal poleg naribanih jabolk, skute in rozin z pikič ruma…..

…še v mleku čez noč namočene ovsene kosmiče, laneno in sončnično seme:))))

Apfelštrudl…bi kar k tebi prišla.Samo si preveč oddaljen…

Apfelštrudl…bi kar k tebi prišla.Samo si preveč oddaljen…
[/quote]

Čeprav moram nekaj priznat….una mešanica semen namočenih u mleku sm si prpravu za nočno smeno…za ene dvakrat nekaj dat u usteca….

In ker sem pač pol smene oddremal, mi je una namočena marendica v obliki voljnega semenja ostala…. In sem si rekel, to ni za stran, zdejle mi ne paše…DA bi stan vrgel….tako bogati pa nismo…in hrano se ne meče proč!!!!

…. in sem se lepo odločil, bom to lepo skril v maso za “apfelštrudel” in bo. Ja in vem da bo to vrhunsko…apfelštrudel z dodanimi namočenimi semeni???

Vrhunsko za pomarendat in prebavo…

Nič. Zdaj bo par dni post.

Goveja juha z rezanci, brokoli povaljan v olivno olje in govedina, navrh pa štrudelj od včeraj.

lp

telečji zrezki- naravni
repa (presna) v omaki
pire krompir
motovilec

Ohrovtova mineštra s hlobaso
Palačinke po izbiri

Gobova juha in slivovi cmoki.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

goveja juha z zdrobovimi žličniki,
dost je zame . sem danes sama doma
pečem še kruh, domače prijatelje, potica vzhaja, v hladilniku čaka še testo za linškem oči,, dost dela za danes

Pečena polenta s semeni. z gobovo omako !

Te čaka danes/jutri kak žur? To je veliko sladkarij.

M8 smo imel joto 😉

Krvavice,zelje in krompir.

jota brez mesa
ribe s krompirjem

za kosilo hamburger. Lepinja s pleskavico, čebulo, popečenimi kislimi kumaricami, ketchupom, gorčico, sezamom, sirom v lističih. Vse skupaj lepo zapečeno in stopljeno v pečici…

za kosilo hamburger. Lepinja s pleskavico, čebulo, popečenimi kislimi kumaricami, ketchupom, gorčico, sezamom, sirom v lističih. Vse skupaj lepo zapečeno in stopljeno v pečici…
[/quote]

uf, to pa je kosilo:-)))
si vse sam kupil?

Te čaka danes/jutri kak žur? To je veliko sladkarij.
[/quote]
Veliko sladkarij, veliko dela. Upam, da boste res faj žurirali.

uf, to pa je kosilo:-)))
si vse sam kupil?
[/quote]

Ja sam sem si kupil. Zakaj?

Pri nas je bilo:
• riž in omaka – 4 siri (iz vrečke)
• meso – piščančji zrezki
• pudink (kupljen v trgovini)
Vem, zelo hitro pripravljeno kosilo, a vseeno okusno.

Pečenice, zelje, matevž….se je moj angažiral za kuho, sama sem pa ta čas spekla kruh.

Tartufi in testenine doma narejene, solata. Jabolcni in skutni zavitek.

res mi je ena najboljših jedi: kisla lepa, matevž in mal ocvirkov gor, joj kako je to dobro, uh

New Report

Close