Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Športanje pozimi

Športanje pozimi

Koliko športate pozimi? Meni se zdi, da jaz športam pozimi čisto premalo.Poleti kolesarim, hodim, vsak dan plavam.
Pozimi hodim v naravi bolj malo, plavam takole 1x -2x mesečno, kolesarim ne.Dvoranskih treningov ne maram, edino gibanje ob glasbi še deluje.

Dokler ni preveč snega, sem reden obiskovalec Krima in Šmarne Gore. Če je ledeno grem pač v gojzarjih in s sabo vzamem “mestne” dereze.
Ko je snega dovolj imaš pa vsepovsod proge za tek na smučeh, če ti pa denar ni težava pa smučaš.
Med tednom so naša smučišča skoraj prazna. Skočiš zjutraj za nekaj ur, nato pa “dišeč” po svežem švicu na delo. :)))))))

Drsanje, tek na smučeh, smučanje, alpsko, turno..
A nič od tega ne pride v poštev?

Imam podoben problem. Bi se pa rada naučila drsat. Obstaja kak tečaj drsanja za odrasle?

Ital da obstaja. Vem da je v hali Tivoli, pa mislm da sm še nekje vidla reklamo. Poglej mal na netu.

Turno zna biti precej drago…


Greš na drsališče in padaš tako dolgo, dokler se ne naučiš, kaj ti če tečaj stari babi. 🙂 Bemtiš, stare koke boste se učile spretnosti, kje ste pa prej bile, nisem nikoli drsal, pa mi ni bilo problem takoj ko sem imel otroka dovolj velikega na led stopit z drsalkami, seveda pa nisem bil nikoli šlampast in nisem “športal” na način kot to počnete babe, ampak sem bil ves čas spreten in v pogonu in sem še danes, z rolerji se še danes peljem kot šus, pa tudi nisem potreboval nobenega tečaja. 🙂

Ampak, mi jih ne moremo razumet, ki smo že iz mode, one “športajo” in na njih svet stoji, na modernih zafnanih tupoglavkah namreč. 🙂

Kaj nimaš nobenega hriba v bližini ali griča? Sploh v snegu je to da best sprehod.

Ja, sem sama ugotavljala podobno, zato sem ‘uvedla’ celoletno kolesarjenje v in iz sluzbe; povsem solidna razdalja za razmigat se. Vikendi pa so za sprehode, ko se še sonce prismeje na obzorje je pa sploh mega; racunam nanj v prihodnjih dneh.


Itak, kaj boste pa drugega stare večno samske babe počele, ki nimate nobenih življenj, vsaj celulitaste riti premigajte. 🙂

Tupoglavke, če že športate, potem mora bit nekje vidno. 🙂 Poglejte si kaj je športanje.

https://www.youtube.com/watch?v=O5MSvS-wo8I

New Report

Close