Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako zloudati film z interneta?

Kako zloudati film z interneta?

Če ga ne najdeš s torrenti in ne z youtuba.

Sem inštalirala Internet Download Manager, ampak ne dela. 🙁

Če ga ni ga ni. Vseeno pa poglej recimo na kakšen The Pirate Bay, tam gor je ogromno filmov, če je tam je tudi drugo ali obratno. Potem imaš pa še privatne filmske trackerje za torrente, ampak ponavadi potrebuješ povabilo da prideš noter.

ne bo držalo.
da se ga zloudati z internet download managerjem.

Ce si racunalnisko nepisemena potem ne lovdaj ampak kupi! Nekradii to je tako kot bi v trgovini ukradlaa paket mlekaa stekas! Kdor ji bo pomgal bom primer striktno prijavil policiji.


Kaj boš prijavil, policija ne streže mleko, če bi rad dobil šalico mleka zastonj? Če boš imel srečo, te bodo pa ob prijavi dovnloadaja filma jemali za mlečnega, v kolikor pa ne, bi te pa znali peljat naprej na psihiatrjo, ker policija ni pristojna za oskrbo pacientov. 🙂

Najdi stran ko podpira uTorente npr.stran Partis Lp

Ali pa Moj blink, tudi ta je slovenska stran.

zona.ru

Jp, zna bit, pa da jim ob snemanju filma ali že pred tem, podariš še kaj svojega, kar nikaor ne bi želel, Rusi so na spletu eni najbolj zaupanja vredni. 🙂


a ne znaš brat??? napisala sem, da ga ne najdeš s torrenti.

pa ni to film, ki bi ga kar tu našel.

pa ni to film, ki bi ga kar tu našel.
[/quote]

Babše, če ga ni ga ni.

pa ni to film, ki bi ga kar tu našel.
[/quote]

Glej tupoglavka, kaj pa če bi se potrudila z osnovnimi podatki, vsaj naslovom, ne le da kažeš da si popolnoma zabita? Morda ga res ni, morda ga pa kdo najde, ne? Predvidevam da gre za kako “duhovno ” stvar paranormalnega. :-)) Zmešank na forumu imaš pa kolikor hočeš, nisi edina, tako da ni nič nemogoče. 🙂

New Report

Close