Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je moški gej, če…

Ali je moški gej, če…

Pozdravljeni,
mene pa zanima ali je moški mogoče gej, kljub temu, da je “normalen” karakterno vredu, z vsemi pogoji, da bi bil v lahko v vezi pri 40-ih (in več) še vedno samski in nima otrok iz prejšnje veze?

Nekateri so takšni, da dajejo ženskam občutek, da so zaželjene čeprav s tem le prekrivajo kar so v resnici.

V mislih imam dotičnega moškega vendar ne vem ali je že bil v kakšni vezi.

Hvala za mnenja in odgovore.

in vedno naleti na take trape, ki za mnenje sprašujejo na MONu.
Torej: ni za tebe, pa četudi ni buzi☺
lahko ga testiraš in mu predlagaš, da te osuva v rit☺

A je problem dotičnega moskega vprašat če je gay?
Kako naj mi vemo

Enega osebno poznam, ki ni imel še nikdar punce, še nobene domov pripeljal, še vedno živi pri mami ( že zelo stari ), pa mislim, da je tudi še junfr. Star je 40.

Aja, pa fanta tudi ni imel 🙂
Pomoje je bil samo preveč sramežljiv, zdaj ima pa pač to smolo, da je že tolk star.

Nič takega nisi navedla, da bi lahko sklepali, da je gej. Morda enostavno ne zna z ženskim spolom. Takih moških je cel kup.

Ni nujno, da je gej, če je samski. Marsikdo pri 40 še ni bil nikoli v razmerju, ker pač enostavno ni hotel razmerja. Vprašaj ga pa boš videla pri čem si.


OK – a kdor tebe ne nasadi na ku.rac ni preverjeno eht ☺
Samo, da vem kaj mi je narediti ☺


In zakaj tebe zanima, ali je gej ali ni? Če ti je všeč ga povabi na pijačo, če pa ti ni, ga pa pusti na miru in se brigaj zase.


OK – a kdor tebe ne nasadi na ku.rac ni preverjeno eht ☺
Samo, da vem kaj mi je narediti ☺
[/quote]

Bravo! A si lahko še bolj žaljiv?
Damn… eni se nikoli ne bost naučili niti osnovnega bontona. 🙁


Razlogi za to, da nekdo še ni bil v (daljši, krajši, kakršnikoli) zvezi, so lahko različni.
Pomoje je več možnosti, da se gay poparčka z žensko samo za krinko, kot da je sam.
Ne ugibaj nekaj na pamet, raje se pogovarjaj z njim in daj človeku možnost, da ti pokaže, kdo je v resnici.

Okej, vprašanje je bilo dokaj splošno moškega pa ne poznam dovolj, da bi ga vprašala. Recem lahko samo, da je “vrgel” oko name ampak ravno to je tisto kar me zanima… je vseeno mozno, da je gej in je to le krinka, ki jo je že omenil tudi nekdo med odgovori.

Bravo! A si lahko še bolj žaljiv?
Damn… eni se nikoli ne bost naučili niti osnovnega bontona. 🙁
[/quote]
in kaj meniš o izzivu za takšen odgovor?
reakcija je odgovor na akcijo ☺
zdej pa crkn, da ne smetiš naprej ☺

Nič ni on oko vrgel nate. Ti si samo opazila tipa, ki ga nič babe ne zanimajo, tudi ti ne in zdaj že kr misliš, da je gej. Glej, razumi, enim tipom ni do druženja z babami, to ne pomeni, da so geji. razišči malo MGTOW. Tipu pač babe niso prioriteta. Pa tudi če je gej, se to tebe ne tiče. A ve iskalke nimate tinderja in ostalega, kjer bojda lahko lovite zainteresirane samce? zakaj je treba težiti nezainteresiranim?


Tipi, ki skačejo okoli njih, so obupanci, škart roba, nenormalni…itd. Tisti, ki se pa ne zanimajo za njih so pa takoj označeni za geje.

Pomoje ni gej, premalo podatkov za kaj več povedati.


in kaj meniš o izzivu za takšen odgovor?
reakcija je odgovor na akcijo ☺
zdej pa crkn, da ne smetiš naprej ☺
[/quote]

Kul! Ego na koki… :)))))))


Francka, si to ti???

Aja, samo zate, nisem gej 🙂

Aja, pa tisti “normalen” je v narekovajih, vendar jih v imenu ne sprejme. Ker kdo bi hotel uporabljati ta “samski-normalen” bistroumni nesmisel?

Težko je razumeti te oslarije, ki jih kure spišejo. Kot kaže v življenju ne počnejo nič drugega kot premišljujejo in predvidevajo o nekih tezah, ki vprašanje kolikor sploh držijo v reali.

Pa če smo že tako, a ženske pa vse obvladajo z moškimi?
Edina sreča, ki jo imate je ta, da je večina moških še precej preprosta, ker če ne bi od vas še marsikaj zahtevali, ampak se jih še veliko zaveda, da ste nekatere pač kure in z njimi je potrebno v rokavicah…

Ravno tako kot tiste nesrečnice, ki filozofirajo, kako so one samske in srečne in bla bla. Ko jih pa spoznaš, pa ugotoviš, da so imele cel teden dopust, ker so v depresiji ipd. oslarije. Tako deluje človekova psiha, če ti nekaj ne gre, delaj prosti temu – nesposobnice…

ti si imela verjetno edinega spolnega partnerja …svoje prste, da pri teh letih takšne gluposti sprašuješ, kaj si pa naredila sama za to, da bi bil ta tip malo bolj konkreten…, nore nove generacije, hehe…

https://www.youtube.com/watch?v=ghd2tuLhWZQ

Moj kolega je en takih. Dovolj denarja, rekreativni športnih, ženske uživajo v njegovi družbi, njemu pa dol maha 🙂
Življenje si je prilagodil delu in športu, bil je v nekaj zvezah, ki pač niso funkcionirale. Če mene vprašate tudi zato, ker je pač velik egoist, ko pride do njegovih hobijev. In se je odločil, da mu prilagajanje in kompromisi v zvezi ne pašejo in živi drugače. Gej pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni.

Jaz sem tak. Dost starejših od mene mi reče, da sem pameten, da je njim žal, da niso nikoli upali biti taki, ampak so se celo življenje babam podrejali. J.ebi ga, ko imaš že kakšnega otroka iz uničene veze, je malo pozno.

Lej za 5,10 et ti bo žal, če si ne boš ustvaril družine.

New Report

Close