Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pokica kokice – Štartaj Slovenija

Pokica kokice – Štartaj Slovenija

je pa zelo dobra -za lušt, užitek. Okroglo, brez lušin, res za pocrkljat tako vsake kvatre enkrat. Sveže, frišno, da se ne valja v plastiki že celo večnost.

Meni je najboljši okus slanina in dimljena paprika. Samo jaz bi še malo manj soli, jo je 2, 3 g/100 gramov-kar malo preveč. Bi lahk obila malo manj soljena- Nimamo vsi radi tako slano, da prevlada sol potem nad ostalimi okusi.

Mene cena ne moti, če me izdelek gurmansko prepriča in ker vem, da je zadeva nadzorovana, kar ce standardov tiče, ker gre za majhno butično proizvodnjp. Pa tako ali tako to jem 1x na mesec ali dva. Upam, da obstane na trgu – je najboljša,res.

reklama…

niste me prepričali.

Probala sem slanino, ne bom pisala o minusih, bom pa napisala, da jih ne kupim več.

Mal samopromocije?

Ne, ni samopromocija.

Meni so pač dobre, čeprav preslane.

Če bi bila samopromocija, misliš da bi bilo naprimer napisano, da so preslane, kar je negativna kritika?

Zame bolj preslano, kot ne – enako kot Junc sušena govedna če bi naredili manj slano verzijo, bi bilo na mojem mesečnem jedilniku enen parkrat kot prigrizek, tako pa ne bosta – ne Pokica, ne Junc.

Meni so pokuce tudi ful dobre. Poskusila sem slanino, strudl in karamelo-arasidi. So za moj okus malce presladke ampak zelo okusne. Sem navdusena.

Kako si lahko NAVDUŠENA nad jedjo, ki ti je preslana? Ali sploh razumeš pojem navdušenja? Veš, kaj pomeni biti navdušen nad nečim?

Skratka, še zmeraj nismo prišli dalje od dejstev. Tele kOkice pOkice so en shit.

Kako si lahko NAVDUŠENA nad jedjo, ki ti je preslana? Ali sploh razumeš pojem navdušenja? Veš, kaj pomeni biti navdušen nad nečim?

Skratka, še zmeraj nismo prišli dalje od dejstev. Tele kOkice pOkice so en shit.
[/quote]

Lej – v primerjavi z ostalo masovka industrijsko ponudbo, kjer se uporablja večinoma palmovo olje, pa manj kvalitetna GMO koruza, niso noben šit. In fajn so, ker so presejane, torej ni ostankov lupin, ni tako stiroporastega okusa in dormacije, kot klasična koruza.
SO tudi iz butične, torej manjše proizvodnje z visoko stopnjo kontrole in sledenja surovin. je pa res, da so preslane – bi morali naredit eno verzijo z manj soli. Soli že tako ali tako vnesemo preveč čez dan v telo; odraslo telo potrebuje samo 1,4 grama (!!) soli na dan. Zdaj pa beri etikete različnih živil in se čudi koliko jo je noter na 100 gramov živila 🙂

Sicer škoda, ker slovenski trg je premajhen za kaj takega, da se obdrži. Predvsem zato, ker je na tržišču veliko poceni in manj kvalitetne robe, ki si jo bodo nekateri še vednoprivoščili – zaradi cene – pa čeprav ima še več soli noter, kot tale iz Štartaj Slovenija.

Lej – v primerjavi z ostalo masovka industrijsko ponudbo, kjer se uporablja večinoma palmovo olje, pa manj kvalitetna GMO koruza, niso noben šit. In fajn so, ker so presejane, torej ni ostankov lupin, ni tako stiroporastega okusa in dormacije, kot klasična koruza.
SO tudi iz butične, torej manjše proizvodnje z visoko stopnjo kontrole in sledenja surovin. je pa res, da so preslane – bi morali naredit eno verzijo z manj soli. Soli že tako ali tako vnesemo preveč čez dan v telo; odraslo telo potrebuje samo 1,4 grama (!!) soli na dan. Zdaj pa beri etikete različnih živil in se čudi koliko jo je noter na 100 gramov živila 🙂

Sicer škoda, ker slovenski trg je premajhen za kaj takega, da se obdrži. Predvsem zato, ker je na tržišču veliko poceni in manj kvalitetne robe, ki si jo bodo nekateri še vednoprivoščili – zaradi cene – pa čeprav ima še več soli noter, kot tale iz Štartaj Slovenija.
[/quote]

Dol mi visi, kaj bi morali in kaj je ok in kaj ni ok…. Zadeva je brezvezna in ne opravičuje svoje cene. Pri izdelku takšne cene bi moral kupec razmišljati o tem, da je zadeva božansko dobra in da brez nje ne more…. ne pa da cmokaš in iščeš opravičila za to, da je nek izdelek v neki akciji tipa Štartaj Slovenija.

Dol mi visi, kaj bi morali in kaj je ok in kaj ni ok…. Zadeva je brezvezna in ne opravičuje svoje cene. Pri izdelku takšne cene bi moral kupec razmišljati o tem, da je zadeva božansko dobra in da brez nje ne more…. ne pa da cmokaš in iščeš opravičila za to, da je nek izdelek v neki akciji tipa Štartaj Slovenija.
[/quote]

Takole razmišlja pa tipičen Slovenc.

Takole razmišlja pa tipičen Slovenc.
[/quote]

Na žalost se motiš.
Tipičen Slovenc bo tako kot tipičen Nemec, Američan ali Poljak, kupil tisto, kar ga bo zadovoljilo.

Sesalec mora vleči, nakit se mora svetiti, posoda mora zdržati temperaturo, 5x dražje kokice od ostalih, morajo imeti boljši okus in delovati bolj sveže, bolj okusno… svojo ceno morajo upravičiti, zgodbica o nekih moronih, ki pred kamero grizljajo svoje kokice pokice, ni dovolj, štekaš???
Torej tele kokice pokice bi morale biti za 5 razredov boljše, kot so. Ker jih tako oglašujejo.

Pa niso. So le precej povprečen izdelek in svoje cene, ki odstopa od ostalih kokic, niso upravičili, žal.

Jaz sem jih enkrat kupila in nikoli več! Smo vrgli več kot pol vrečke stran, ker jih nismo mogli jesti. Niso nobene POKiCE, ker so kot čigumi in neokusne. Podpovprečne, z nadpovprečno ceno… na žalost….

nisem še kupil niti poskusil, mi pa ne delujejo kot neka revolucija… pred leti je imel, če se prav spomnim podravkin kviki? čokoladne in vanilijeve (bananine?) kokice, zanimive po okusu za 1x ali 2x na leto, pa še to bolj pozimi ker je bil to že v vrečkah totalen poc, ki se ti je lepil povsod, verjetno so jih zato tudi ukinili, ker se jih je kupovalo bolj z izjemo kot pravilo…. podobno bo s pokicami, prijele se ne bodo, sploh ko jim bo kaj zagustilo s kakšnimi okusi npr.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Leta 1985, ko sem bila v OŠ so bile Kvikijeve kokice navadne, čokolada-karamela in sir.
In bile so poceni:))

Ne, ni samopromocija.

Meni so pač dobre, čeprav preslane.

Če bi bila samopromocija, misliš da bi bilo naprimer napisano, da so preslane, kar je negativna kritika?

Zame bolj preslano, kot ne – enako kot Junc sušena govedna če bi naredili manj slano verzijo, bi bilo na mojem mesečnem jedilniku enen parkrat kot prigrizek, tako pa ne bosta – ne Pokica, ne Junc.
[/quote]

Haha, ne, ni samorpomocija LOL

Navdusena si nad izdelkom, ful ti je dobrega okusa, kljub temu da je preslan in pegresno drag???? Celo tako navdusena, da gres na forum objavit post o necem, kar je kao ful okusno in preslano! Kako hudica gre to skupaj?
Ce ni samopromocija, potem s teboj res nekaj ni v redu!

Jaz sem kupila čokoladne. bile so dobre, a presladke. torej vse ostalo je ok, če bi le bile manj sladke.

Jaz sem kupila čokoladne in s slanino.

+
Kokice so res velike, čokoladne se nič ne prijemajo skupaj (ni pocn), okusne, so presejane, nič malih ostankov.


Čokoladne so močno presladke, bela čokolada mi ni bla všeč, ampak sem vseeno pojedla, ker sem dosti dala :), cena previsoka za moj žep, tako da so samo za posebne priložnosti 🙂

Koliko sem se menila s kolegicami in znanci, večini s slanino niso bile dobre (meni so bile, mojemu otroku tudi), štrudelj ne bi več kuple, karamela tak tak, čokoladne so ble ok, samo zelo presladke. Vsem je cena absolutni zadržek da bi še kupile.

Jaz podpiram izdelek, ker je slovenski, jim zaupam s sestavinami, pa jim želim, da mogoče malo preštudirajo prve vtise potrošnikov in kako stvar izboljšajo (manj slano, manj sladko), se mogoče usmerijo v manj okusov in tiste izpopolnijo. Upam, da ji uspe, z uspehom pa bodo verjetno lahko tudi ceno malo znižali.

Torej sploh nič novega. Tržijo nekaj, kar je že prej obstajalo.

Peeezda, kako jim rata. Tolčejo kaj na nostalgijo? …

Glejte jas nevem kaj je tu problem, ce vam je vsec vam je ce vam pa ni vsec pa vam ni zacnite se obnasati primerno in se ne hejtat med sabo. Meni so dobre zelo uzitne, so vredne svoje cene. Zdaj ce nimate debrih izkusenj jih zadrzite zase da smo si na jasnem tak da prosim vas smiriteee seee

Haha, ne, ni samorpomocija LOL

Navdusena si nad izdelkom, ful ti je dobrega okusa, kljub temu da je preslan in pegresno drag???? Celo tako navdusena, da gres na forum objavit post o necem, kar je kao ful okusno in preslano! Kako hudica gre to skupaj?
Ce ni samopromocija, potem s teboj res nekaj ni v redu!
[/quote]

Ne MONa tečna,ni samopromocija – nikakor. V rit se ugrizni, če se lahko.

Odlične so mi res. Samo presoljene. Tako kot Junc govedina .

Jah, tebi s pizdakanjem in šimfanjem drugih, ki se trudijo, nikoli ne bo ratalo. So keep goin’……

Pa za koji patak ne bi smeli podebatirat, če so nam te kokice naprimer preslane in presladke. Saj proizvajalcu je pa mora biti najbolj pomemben “feedback” potrošnika, ne pa tvoje pridiganje potrošnikom tukaj, kako naj “se obanašajo”, LOL!

Kako si lahko NAVDUŠENA nad jedjo, ki ti je preslana? Ali sploh razumeš pojem navdušenja? Veš, kaj pomeni biti navdušen nad nečim?

Skratka, še zmeraj nismo prišli dalje od dejstev. Tele kOkice pOkice so en shit.
[/quote]
Pa kaj si tečna, samo zaradi tega ker so meni osebno presladke še ne pomeni da so zanič.

Jaz ne ‘padam’ na prehrambene izdelke.

Meni so pa ogabne. Pa imam rada kokice, si jih ves čas sama pečem.

New Report

Close