Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj delate samski/samske brez otrok

Kaj delate samski/samske brez otrok

Kaj delate? Vam ni dolgčas?

In najprej pometi smeti pred svojim pragom.

Fouš ste zasedenim 🙂

nova
Uredništvo priporoča

tukaj na monu visimo, tko da nam nikol ni dolgcajt,

Visimo na MON-u pa se ukvarjamo s privat lajfom zasedenih. Pa fous smo vam, ker nimamo babe/dece za pedenat od zadaj in spredaj, ter nimamo nobenih usranih riti frocovja za brisat. To so bile moje zivljenjske sanje. Aja pa fous se vam tudi, ker ne rabim hodit da Karitas po pakete, da niso pamzi lacni.

Take kot si ti, bi poslala malce na hladno, na zaprti oddelek, da bi tam dobro premislila prej, preden bi svoj čas nesmiselno potrošila.

Sej te bo ženska strenirala boš plesal tko kokr bo hotela.

Sej te bo ženska strenirala boš plesal tko kokr bo hotela.
[/quote]

Maybe in next life. V tem sigurno ne 😉

Maybe in next life. V tem sigurno ne 😉
[/quote]

Pr pravi bos:-)

Maybe in next life. V tem sigurno ne 😉
[/quote]
Jaz sem tud tko govorila dokler nisem spoznala moža. Pa me zdaj poglej
Sjedim I šutim 🙂


Ma dej, jebi se!
Kaj pa ti počneš? Že tisočkrat videno! S kričečo, nevzgojeno, v prihodnosti delinkventno in zelo verjetno v mamilih potopljeno mularijo hodiš po miklavževih in božičkovih sejmih in se nenehno nekaj pizdiš in kupuješ smeti, ker misliš, da te bodo tvoji pamži zato imeli kaj raje, pa se v bistvu učijo le, kako te bodo v prihodnosti okoli prinašali, na stara leta pa itak pustili, da gavzneš v lastnem sranju in scanju v kakem nezakurjenem, od sadističnih sester upravljanem domu starostnikov, in potem pridete domov, kjer se vpitje in kričanje in prerivanje in puljenje nadaljuje in seveda greš v kuhinjo kuhat, ker za kaj več kot služkinjo in kuharico pri hiši itak nisi, pa še potem se pamžarija norca dela iz tvoje hrane, ker itak žrejo samo nutello, tako da pol pustijo in grejo buljit televizijo in ko se jim sprdne, še igrice igrat, da jih moraš potem pozno v noč terat spat, kar itak povzroči nova tuljenja in kričanja in razmetavanja in metanja po tleh, da moraš potem, ker za kaj več kot putzfrau itak nisi pri hiši, še pospravljati vso nesnago za pamži, zato da se potem lahko samo sesuješ v posteljo, kjer polzavestno oddelaš še spolno tlako svojemu možu in misliš na to, kaj je bilo tega treba, da bodo jutri ob šestih vsi kričavi mulci spet pokonci in ti ne bodo dali spati.

Kar lepo se imej, ja!

Pr pravi bos:-)
[/quote]

Prava je taka, ki je cim dlje od mene stran. To bo pa malo tezko kaj potem

Grda
Resnica ti si ti, jaz sem pa jaz. Stojim za svojim besedami in niti pod razno se ne spuscam vec v veze. Ever again

Prava je taka, ki je cim dlje od mene stran. To bo pa malo tezko kaj potem

Grda
Resnica ti si ti, jaz sem pa jaz. Stojim za svojim besedami in niti pod razno se ne spuscam vec v veze. Ever again
[/quote]
Jaz se zajebavam če se nisi pokapiral. Jaz pa tiho haha misija nemogoče, pa to bi bil super loto pri nas doma 🙂

Hb vsak se zase odloca kot praviš. Če si ti srečen v samskem stanu zakaj pa ne.

Prava je taka, ki je cim dlje od mene stran. To bo pa malo tezko kaj potem

Grda
Resnica ti si ti, jaz sem pa jaz. Stojim za svojim besedami in niti pod razno se ne spuscam vec v veze. Ever again
[/quote]

Grda resnica tocn tko, ob pravi bo njen.


Jaz se zajebavam če se nisi pokapiral. Jaz pa tiho haha misija nemogoče, pa to bi bil super loto pri nas doma 🙂

Hb vsak se zase odloca kot praviš. Če si ti srečen v samskem stanu zakaj pa ne.
[/quote]

No vidis pa sva prisla skupaj v mnenju 😉

Grda resnica tocn tko, ob pravi bo njen.
[/quote]

Bil in ostal samo svoj 😉

Bil in ostal samo svoj 😉
[/quote]

🙂

Grda resnica tocn tko, ob pravi bo njen.
[/quote]

Ko ga bo prava mina nase navlekla bo kuhal, pral, vozickal deco in zraven pel hej brigade…
Zjutraj bo prvo kar bo rekel: ljubezen moja prinesel sem ti kavico v posteljo in zvečer zadnje izrečeno : kot vi rečete moja vladarica

Ko ga bo prava mina nase navlekla bo kuhal, pral, vozickal deco in zraven pel hej brigade…
Zjutraj bo prvo kar bo rekel: ljubezen moja prinesel sem ti kavico v posteljo in zvečer zadnje izrečeno : kot vi rečete moja vladarica
[/quote]

Tko bo:-))

Danes bi rad lepo spal brez nocnih mor. Hvala za razumevanje. Sicer pa lepo, da delita vajine izkusnje 😂

Tko bo:-))
[/quote]
Pa ne samo to. Se ekstra fertah za po kuhinji bo dobil od nje na katerem bo pisalo privat property pod fertahom pa gol golcat
:))

Pol mu bova pa čez pol leta, ko bo jamral na monu in bo postal prava monovka zmagovalno rekli:
Saj sva ti povedali pa nisi poslusal

Otroke.


Ti si zgleda bolj nov na forumu. Ne skrbi te bomo ulavfal :))
Bos Mel bol debelo kožo kot slon

Zgleda, da si moram novo robo za kadit nabavit, da mi bo tak dogajalo 😂😂


Haha vidiš namesto robe se lahko poročis. Sam poglej kaj je iz mene nastalo po več kot 20 letih zakona.
Ne rabiš nobene robe da si mal prtisnjen

New Report

Close