Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samske ženske in moški

Samske ženske in moški

Nadvse neprijetno je, da morate vedno sami spati in to takšna prečudovita in prekrasna lepotica kakor ste vi. V resnici je tako, da nek krasen, čudovit in postaven moški vedno razmišlja o vas in to noč za nočjo in si vas neskončno želi imeti v svoji postelji, ker se nahajate v globini njegovega srca…

Ne sanjat pravljic….sanjskih žensk in moških ni…

Življenje ni pravljica ampak brez pravljice v življenju se pa ne da živeti.

Moški penis mora vedno delovati brezhibno in to je absolutno pravilno. Upam, da se strinjamo.
Brezhibno spolno zdravje je pomembno tako za ženske, kot tudi za moške.
Najbolj me zanima kako doseči absolutno kontrolo spolnih funkcij?
Kako doseči izredno čvrste in dolgotrajne erekcije, kakor da imate 16let!!!
(brezhiben in fantastičen “seks”)
Naši možgani so naš največji spolni organ.
yes 🙂

ni večje poezije kot računanje stolpcev logaritmov

Imam še vedno matematične logaritemske tablice. Mislim, da so od Vege.

Meni pa navdse paše sam spati, imam celo posteljo zase 🙂 seks se da najti tudi brez nekih vez 😉 sem premlad, da bi prenasal tecno babo vsak dan.

…v globini srca tega v postelji spečega moškega očitno nekaj izredno živega se dogaja. Prečudovita in krasna ženska, le kje se ta nahaja, njene prekrasne oči in njen prečudovit obraz…

… ki bi ga rad gledal v temi?

…in ta vrhunska seksi lepotica ima perfektno telo in postavo, dolge noge, prijetno široke zaobljene boke, izredno vitka je v pasu in ko bi vi videli njene fantastične prsi in začutili njeno prekrasno nežno dišečo kožo, je kakor dih pomladne sapice. In njene prekrasne oči, njen čudovit obraz in krasne lase. Ona je kakor utelešena čarovnija, kakor da ni iz tega sveta, ožarjena z nežno svetlobo…

in na to se ti dvigne? :)))

…in vsako noč, noč za nočjo vas obišče, da vas uči najbolj nežne subtilne ljubezni, ta vrhunska mojstrica za ljubezen in nežnost, ko sredi noči neslišno smukne pod vašo odejo in se vas čisto narahlo dotika. Njenim nežnostim se povsem prepustite. Njene tople nežne dlani narahlo božajo vaše telo in njeni nadvse vznemirljivi vlažni poljubčki ljubkujejo čelo vaše telo. Njeni prekrasni lasje vas ščegetajo kjerkoli vas nežno ljubkuje. Njeni nadvse intenzivno nabreknjeni bradavički se vas skorajda ne dotikata…

In po tem konec sanj, ker se zbudiš……

V reali pa:

Vaš link

🙂

…in vsako noč, ko se zdani, ta prečudovita ognjevita seksy lepotica odkrije odejo in neslišno izgine kdo ve kam, tako da moški ostane ves žalosten in sam…

Mogoče pa malo preveč smrčiš in je šla spočit svojo neprespano dušo.

…in tudi k ženski, ki sameva vsako noč sredi noči pride na obisk prekrasen, prečudovit in postaven moški. Tako nežen in subtilen je z vami, da je to nekaj neverjetnega. Nadvse narahlo vas poljublja, na lička, na ušesa, na vrat in pri tem vam zaljubljeno šepeta najbolj nežne besede. Vi se kar topite v njegovem nežnem objemu…

madonca, spet sem pozabila zaklenit vrata :(((

Žalostno in sramotno, da je ta krasen, čudovit in postaven moški tako nesposoben, da mora taka ženska spati sama. Le kaj je z njim narobe?

…in ta moški ima fantastično postavo, obraz, gleda vas z ognjem v očeh in neskončno si vas želi. Vi mu pomenite vse…

Mogoče pa tudi v globinah srca neke skrivnostne prekrasne in prečudovite ženske nahaja sebe nek moški in ta moški tega ne ve…

zgleda, da imamo opravka z izredno drzno fantazijo, ki si ogromno dovoli. Koncentracija je na samo jedro erotike. Najbolj me zanima bistvo erotike.
Aja pa seveda, kje se skriva ta fantazija?

Aja, kaj pa intenzivno globoki divje nori ženski orgazmi?

…in ko se moški zjutraj zbudi ima intenzivno nabreknjen čvrst penis primerne velikosti in debeline z izstopajočimi žilami, prijetno veliko nežno občutljivo temno rdečo glavico. Na vrhu glavice penisa je odprtinica iz katere lahko prihaja tudi ljubezenska tekočina…

New Report

Close