Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek primarka ne bo v slovenijo

primarka ne bo v slovenijo

Na začetku oktobra smo vsi zasledili novico da primakrt pride v slovenijo, o tem so pisali tudi hrvati, 14 dni pozneje je na eni od spletnih straneh pisalo da zaenkrat primarka še nebo v sloveniji. Kaj vi mislite o tem glede na to da je vsak dan nekaj 10 slovencev. Pa glede na to da veljamo za narod ki ima največ trgovin na prebivalca/m2. Pa nekateri še vedno večinoma v avstriji kopujejo.

za ena cenena trgovina. Mislim, da preveč nakupujete… tako količinsko kot cenene hitro minjlive/pokvarljive artikle.

Nevem glede na to da marca začnje graditi ikejo v btc in če bi primark še pršu slovenci nebi imeli več razloga zakaj bi kupaovali v tujini npr v gradcu ali zagrebu, ker tudi v decatlonu smo mi včasih kupovali v Trstu, danes so že trije samo v slovenji

Pa saj smo že pisali tukaj. Ne splača se mu.. Premajhen trg smo…..

nismo vsi usekani na Gući……

Velika skoda. Se bomo se naprej vozili v Gradec.

Za tiste nejeverne tomaze, med katerim sem bil tudi sam, ker dam ZELO veliko na kvaliteto. Primark ima res kvalitetne moske stvari, vecina je celo Made in Turkey, kar je znak za boljso robo. Cene so smesno nizke. Ne kupujem pa sportne robe tam, niti cevljev. Tu se malo sepa kakovost. Ce bodo pripeljali Primark v BTC, grem stavit da bodo zaprli pol trgovin z oblacili.

Prav smeje se mi, ker denar lahko sedaj porabljam za pametnejse stvari kot pri nas precenjene obleke:)))

ma ja prvo tako na veliko dajejo ven reklame, zdaj pa nič ne bo iz tega.

Saj imate na internetu ogromno strani, kjer tudi brez poštnine pošiljajo. Slovenija je pozidana z trgovskimi centri. Škoda, no. Ne vem kam bodo z vsemi temi stavbami, ko bodo počasi začeli zapirati trgovinske centre, ker se začenja je že doba interneta v razmahu.

Zanimivo to da hrvati pišejo o tem, drugače pa sem na internetu zasledil ta link https://twitter.com/Primark/status/933350520349167618 drugače pa da vam povem zakaj več uvozimo kot pa izvozimo, ker slovenci neznamo prodati izdelka

ma ja prvo tako na veliko dajejo ven reklame, zdaj pa nič ne bo iz tega.
[/quote]

to pa al mediji za folk ali pa teorija zarote

Žal Primarka res ne bo :/ Zakaj so sploh nam lušte delali no jok :((

Po City parku se govori, da bo Primark tam desno od Humanica, kjer trenutno prenavljajo. Tam kjer je bila prej tista ta velika modna trgovina in še vse okoli, na obe strani, Big Bang se je preselil samo v zgornje nadstropje, Adidas na novo lokacijo, tako da naj bi bil cet tisti konec namenjen Primarku.

Če je pa res, pa ne vem. Tam bo zagotovo nekaj novega, ker prenavljajo na polno.

Primarka zagotovo ( še) ne bo , tako da ti kar zavajaj 🙂

Primarka zagotovo ( še) ne bo , tako da ti kar zavajaj 🙂
[/quote]

Pač sem napisala, kar pravijo zaposleni v City parku. Moja hči v eni d tamkajšnjih trgovin občasno pomaga in je vprašala, kaj tam delajo in je dobila tak odgovor.

mogoč bo pa pršu ko bomo stožice zgradil dokonca

Ne vem, komu je tako življenjsko nujna še ena trgovina, ki prodaja enako sranje kot vse ostale?

nvm je to trend, al da od drugih kopiramo, al kaj

ko boš nosil-a to “sranje” ene 5 let, pa lahko primerjal-a z ostalim, kar kupuješ, boš upravičen-a do komentiranja….
Jaz z veseljm kupujem tudi občasno v Primarku, denar mi ni problem. Ampak ti napišem, da se lahko naprimer veliko znbamk v Emporiumu skrije glede kvalitete na dobo 2-3 leta pred Primarkom v določenem segmentu.

tvoje mnenje, mi pravimo da za otroške stvari je vredu

ko boš nosil-a to “sranje” ene 5 let, pa lahko primerjal-a z ostalim, kar kupuješ, boš upravičen-a do komentiranja….
Jaz z veseljm kupujem tudi občasno v Primarku, denar mi ni problem. Ampak ti napišem, da se lahko naprimer veliko znbamk v Emporiumu skrije glede kvalitete na dobo 2-3 leta pred Primarkom v določenem segmentu.
[/quote]

Morda pa pride poljski Reserved?

(poljska veriga hitre mode z ogromnimi trgovinami)

Namig:
https://www.lppsa.com/informacje-prasowe/the-announced-reserved-campaign-starring-cindy-crawford?lang=en

Primark bo. Pomlad 2019 v City Parku.

Je slučajno kdo med vami ki je že šel na razgovor za službo v Primark? Lp

v primarku načrtno zaničujejo slovenski jezik

ma po moje sploh kadra ne morejo dobit ker imajo stalno oglase za delo

Nisem šla. Sem si premislila (mi je kar oddaljeno). Sem bila presenečena, ker so me še isti dan, ko sem izpolnila njihov obrazec, poklicali po telefonu. Celo 2x sem govorila z njimi. Potem sem pa videla na FBju, da ni to nič takega, so tudi druge takoj poklicali, ko so oddale prijavo.
Zdaj pa vidim tu, da še vedno iščejo.

New Report

Close