Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me vara, če se ločim bom revna

Mož me vara, če se ločim bom revna

Torej mož me vara sem ugotovila, takoj sem seveda pomislila na ločitev, a ko bolje premislim je situacija taka: On zasluži zelo dobro, jaz še jurja ne, kako bi preživela?
Nadalje: imava tri otroke, to je treba vse razvozit po dejavnostih, to v glavnem on počne.
Koga klicat, ko se kaj pokvari? Ko je treba kaj na avtu zrihtat? Ko je treba kaj zmontirat, it v nabavo po večje stvari. Ko je treba it na dopust (ne mislim sama vozit tako daleč v Dalmacijo).
Pa še bi lahko naštevala.
No ženske, ki ste se ločile, vam je žal, ko ste ugotovile, da je lažje z moškim pa čeorav te vara? Povejte iskreno.

Tezko tebi.

še ti si najdi enega poskočnega občasnika

nova
Uredništvo priporoča

Seveda je provokacija ali si pa tako butasta, da mu nisi zmožna obesiti incestne pedofilije. Tudi prostitutka lahko napreduje v zvodnico, če ni prebutasta. No, ene res malo težje, saj jim še pri opravljanju primarnega poklica edina stranka uhaja.

A ni dobro da te vara?
Imel bo slabo vest ti se lak kupil, dal vec evrckov.
Pa se seksat mu pogosto ne rabiš dat

Seveda je butasta, ti pa najbolj pameten.Kaj češ.

To, da te mož ž vara veš že dolgo časa in očitno te niti ni tok prizadelo oz si skalkulirala, da mu boš odpustila saj ti predstavlja finančni varnost. Žal nisi edina, ki dopusti varanje oziroma pogleda stran zaradi istega razloga kot ga navajaș ti. Realnost je taka, da bi brez njega živela težje kot zdaj z njim. Mož je verjetno bil in bo varalica vedno oz še tistih par let ko mu še stoji. Če zdržiš oz potrpiș še teh par let ti bo na starost z njim lepo. Ker varalice znajo razvajati in pihati na dušo svojim ženskam. So romantiki.


Od kdaj pa je varanje romanticno?


a lahko definiraš s čim jo mož vara???
oddela doma, oddela z otroki, prinese denar …
da pa SVOJEGA!!! otepača namaka po svoji volji pa NI varanje – ker nič njenega niti skupnega ne zlorablja !!!

Si pa komot… 😉
No, saj se mi zdi, da si se že odločila in le iščeš potditev MON občinstva.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Greš v trgovino in jih prosiš, če ta lahko razstavijo v izložbi za nedrčke, ni vrag, da se ne bo nekdo našel. Tudi bogati so včasih brez, pa bi si komot omislili kakšno igračko več.


a lahko definiraš s čim jo mož vara???
oddela doma, oddela z otroki, prinese denar …
da pa SVOJEGA!!! otepača namaka po svoji volji pa NI varanje – ker nič njenega niti skupnega ne zlorablja !!!
[/quote]
Ja to je njen penis saj se je z njim porucila, tako kot je njena muca njegova.

Avtorica, ti si popolnoma nesposobna baba.


Od kdaj pa je varanje romanticno?
[/quote]

Varalice so romantiki in znajo pihati na dušo svojim ženskam. Zato veliko žensk ostaja z njim saj se jim znajo odkupiti in jih nositi po rokah.
Če je drugače do nje spoštljiv, da ia otroke rad in je veliko z njimi bo sigurno ob razhodu potegnila takratko samo žena. Ma lej če vara samo zaradi seksa lahko to spregledaș oz vzameš celo za dobro ker imaș vsaj ti ponoči mir in ti ni potrebno hlinit orgazma kot to počne 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mon.
On pa ko je z vami se vam zaradi slabe vesri 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} posveča o čemer sanja tudi 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}mon ko so za vse same. Res jih dec ne vara ampak od njega pa tud nimajo nič.

Ni čudno da vas zajebavajo ti vaši dedci. Same pomehkuzene babnice. Kar ste si dovolile to imate.

Danes je niti v osnovi ne spostuje, ker jo vara, torej ocitno mu je iskrenost in zaupanje v vezi spanska Vas, in ti pises, da ji bo lepo s tako osebo, ki ima tak odnos do nje… resno, al se norca delas, ker da bi bla tolk butasta da to trdis, skor ne morem verjeti


Ja to je njen penis saj se je z njim porucila, tako kot je njena muca njegova.
[/quote]
pol naj pa z njim hodi scat in fu.kat bejbe ☺
v poročnih dokumentih o curakih in fračah ni nobene besede ☺

Varalice so romantiki in znajo pihati na dušo svojim ženskam. Zato veliko žensk ostaja z njim saj se jim znajo odkupiti in jih nositi po rokah.
Če je drugače do nje spoštljiv, da ia otroke rad in je veliko z njimi bo sigurno ob razhodu potegnila takratko samo žena. Ma lej če vara samo zaradi seksa lahko to spregledaș oz vzameš celo za dobro ker imaș vsaj ti ponoči mir in ti ni potrebno hlinit orgazma kot to počne 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mon.
On pa ko je z vami se vam zaradi slabe vesri 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} posveča o čemer sanja tudi 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}mon ko so za vse same. Res jih dec ne vara ampak od njega pa tud nimajo nič.
[/quote]
Ce se glih hecas, je vseen v tvojem zapisu velik resnice.
Realno pa izberes manjse zlo, bos preracunaval vsak evro, da bos prisel do place, ali pa bos tako zadovoljna kot vecina samskih in locenih tu gor, ki kar naprej jamrajo o osamljenosti in bi dale vse samo da bi imele za kom za spustit wc dilo. Edino toliko poskrbi zase, da se cesa ne nalezeš in da imas nekoga nekje za duso olajsat.

Varalice so romantiki in znajo pihati na dušo svojim ženskam. Zato veliko žensk ostaja z njim saj se jim znajo odkupiti in jih nositi po rokah.
Če je drugače do nje spoštljiv, da ia otroke rad in je veliko z njimi bo sigurno ob razhodu potegnila takratko samo žena. Ma lej če vara samo zaradi seksa lahko to spregledaș oz vzameš celo za dobro ker imaș vsaj ti ponoči mir in ti ni potrebno hlinit orgazma kot to počne 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mon.
On pa ko je z vami se vam zaradi slabe vesri 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} posveča o čemer sanja tudi 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}mon ko so za vse same. Res jih dec ne vara ampak od njega pa tud nimajo nič.
[/quote]
a, ko jajce zneseš tudi kokodakaš ☺ … aja, tudi jajca znesti ne zmoreš … taka kura je samo še za v lonec, na ogenj ☺
Ko boš imela svojega oneta med nogami boš pa … ne pametna – razumevajoča

Danes je niti v osnovi ne spostuje, ker jo vara, torej ocitno mu je iskrenost in zaupanje v vezi spanska Vas, in ti pises, da ji bo lepo s tako osebo, ki ima tak odnos do nje… resno, al se norca delas, ker da bi bla tolk butasta da to trdis, skor ne morem verjeti
[/quote]
Se ena polovicarka več. Prestrašena do kosti. Nima jajc za hočem vse ali nič. Pač vzame tisto na pol. Tolaži se pa pač s tem saj je tip drugače vredu, edina napaka ki jo ima je da laže, goljufa.
Dokler ga ne bo druga kikla tako noro zmešala da jo bo nacevljal. Ker morda tista druga ne bo polovicarka.
Ampak brez skrbi dobra polovicarska žena ima vedno back up plan, ga bo pač čustveno izsiljevala ne moreš me zdaj pustit po vseh teh letih ko sem mizala. Kaj bojo rekli otroci pa sosedje..
Glupe ženske pač..


Se ena polovicarka več. Prestrašena do kosti. Nima jajc za hočem vse ali nič. Pač vzame tisto na pol. Tolaži se pa pač s tem saj je tip drugače vredu, edina napaka ki jo ima je da laže, goljufa.
Dokler ga ne bo druga kikla tako noro zmešala da jo bo nacevljal. Ker morda tista druga ne bo polovicarka.
Ampak brez skrbi dobra polovicarska žena ima vedno back up plan, ga bo pač čustveno izsiljevala ne moreš me zdaj pustit po vseh teh letih ko sem mizala. Kaj bojo rekli otroci pa sosedje..
Glupe ženske pač..
[/quote]
pojma nimaš kako se gonim, ko nisem doma … btw: slabo fu.kaš in imaš majhne joške … pa še vamp ti raste

Pa zakaj zaboga ste tako odvisne ene od moških vedno in potem tudi ko vas vara vam je še vedno najbolj pomemben ta denar zaboga ljubega no. Bodite samostojne same. Takih pa re snikoli nisem razumela, ker sem sama zelo samostojna ženska in nikoli odvisna od moškega. Ceni se in ga zapusti, varanje je več kot očitno razlog da pojdi proč halo no!


pojma nimaš kako se gonim, ko nisem doma … btw: slabo fu.kaš in imaš majhne joške … pa še vamp ti raste
[/quote]
Bla bla.
Tolaži se


Se ena polovicarka več. Prestrašena do kosti. Nima jajc za hočem vse ali nič. Pač vzame tisto na pol. Tolaži se pa pač s tem saj je tip drugače vredu, edina napaka ki jo ima je da laže, goljufa.
Dokler ga ne bo druga kikla tako noro zmešala da jo bo nacevljal. Ker morda tista druga ne bo polovicarka.
Ampak brez skrbi dobra polovicarska žena ima vedno back up plan, ga bo pač čustveno izsiljevala ne moreš me zdaj pustit po vseh teh letih ko sem mizala. Kaj bojo rekli otroci pa sosedje..
Glupe ženske pač..
[/quote]

Ja, si jo dobro opisala, se strinjam.

Kaj pa če ti mož jutri umre?

New Report

Close