Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Edino zdravilo za depresijo je smrt.

Default avatar

zdravjeje

Prepozni ste. Tema je obdelana in gre lahko na smetišče.

Vsi smo srečni in zdravi!
Default avatar

Edino zdravilo je narava

dperesedgirl je napisal/a:
Iz pridne in "družbeno sprejemljive" punce sem postala depresivno anksiozna razvalina. Že več kot 10 let se bojujem sama s sabo. Včasih sem še imela upanje v zdravnike, da je vse to ozdravljivo, sedaj pa vidim kje je resnica. Ko enkrat zapadeš v to si končal, lahko se sicer popravi za kratek čas s pomočjo zdravil, ampak bo prej ali slej prišla nova runda. Klinc, sam še pogum je potrebno zbrat.
To sporočilo ni namenjeno nekakšemu smiljenju samemu sebi, le resnico o tej bolezni sem hotela povedat.
Tako ti je slovensko zdravstvo ki psihiatrične bolezni ne prepozna,se soočit in ne znajo zdravit,saj nimajo pojma.Za to pa imamo ogromno bolnikov v službah z šizofrenijami.

10 let že?Si poskusila s športom?Meditacijo?Dihanjem?Telovadbo?Joga?Ples?
Default avatar

tipi75

dperesedgirl je napisal/a:
Iz pridne in "družbeno sprejemljive" punce sem postala depresivno anksiozna razvalina. Že več kot 10 let se bojujem sama s sabo. Včasih sem še imela upanje v zdravnike, da je vse to ozdravljivo, sedaj pa vidim kje je resnica. Ko enkrat zapadeš v to si končal, lahko se sicer popravi za kratek čas s pomočjo zdravil, ampak bo prej ali slej prišla nova runda. Klinc, sam še pogum je potrebno zbrat.
To sporočilo ni namenjeno nekakšemu smiljenju samemu sebi, le resnico o tej bolezni sem hotela povedat.
Verjetno so te tvoje družbeno sprejemljive in koristne kolegice in vrstnice izločile iz družbe, isto se je zgodilo meni po očetovi smrti. Sploh če so tvoje kolegice sedaj srečno poročene in noseče.
Vem, ker je moj oče imel depresijo, tako da to ni lepa bolezen in z zdravili se ne pozdravi. Jaz si upam trditi, da so antidepresivi povzročili samomorilne misli. Pozdraviš se z ljubeznijo, ne z zdravili.
Default avatar

Pederčina

Hej kahla, iz katere teme sem se te zapomnil?
Default avatar

Saloma

Pozdravljen!

Ali ti je kaj bolje. Tudi jaz sem v hudi depresiji in mislim prav tako kot ti. Samo še ležim, ne morem jesti ne spati, odhod ven je misija nemogoče. Povej, kako je s tabo.