Forum.Over.Net

Starševski čvek

Edino zdravilo za depresijo je smrt.

Default avatar

zdravjeje

Prepozni ste. Tema je obdelana in gre lahko na smetišče.

Vsi smo srečni in zdravi!
Default avatar

Edino zdravilo je narava

dperesedgirl je napisal/a:
Tako ti je slovensko zdravstvo ki psihiatrične bolezni ne prepozna,se soočit in ne znajo zdravit,saj nimajo pojma.Za to pa imamo ogromno bolnikov v službah z šizofrenijami.

10 let že?Si poskusila s športom?Meditacijo?Dihanjem?Telovadbo?Joga?Ples?
Default avatar

tipi75

dperesedgirl je napisal/a:
Verjetno so te tvoje družbeno sprejemljive in koristne kolegice in vrstnice izločile iz družbe, isto se je zgodilo meni po očetovi smrti. Sploh če so tvoje kolegice sedaj srečno poročene in noseče.
Vem, ker je moj oče imel depresijo, tako da to ni lepa bolezen in z zdravili se ne pozdravi. Jaz si upam trditi, da so antidepresivi povzročili samomorilne misli. Pozdraviš se z ljubeznijo, ne z zdravili.
Default avatar

Pederčina

Hej kahla, iz katere teme sem se te zapomnil?
Default avatar

Saloma

Pozdravljen!

Ali ti je kaj bolje. Tudi jaz sem v hudi depresiji in mislim prav tako kot ti. Samo še ležim, ne morem jesti ne spati, odhod ven je misija nemogoče. Povej, kako je s tabo.
Default avatar

težko je ampak ne se predati

Prav imaš, bravo

Pogovor, pogovor, pogovor, to mnogokrat zelo olajša psihične težavice. Ljubezen, sreča, veselje, te stvari pa delujejo vedno izredno zdravilno.

zdravjeje je napisal/a:
Default avatar

Brca v rit

Saloma je napisal/a:
Rabiš par brc v leno zavaljeno rit debelo.
Default avatar

tajanstveni

Edino zdravilo za depresivnost je DELO.
Default avatar

suziii123

Vem kako je biti tam samo, da jaz sem na dobri poti.... Imam pa samo en nasvet, ki je vsaj meni pomagala korinite spremembe ali je to nova frizura ali menjava službe itd... Vse kar potrebuješ je, da se osvobodiš slabih dejavnikov in se obdaš z pozitivnimi stvarmi iz nehaš videt v vseh stvareh slabo za začetek se vprašaj kaj lahko storiš, da bo bolje.... Grozno težko je včasih obupaš dol padeš ampak ves čas se moraš opominjat in se pobrat in naprej korak naredit... Smrt ni rešitev to je bolezen in, da se jo premagat, omilit ali pa vsaj naučiti živeti znjo... Ludje glavo gor in naredite danes eno mini spremembo nerabte nevem kaj naredit nekaj zaradi česar se boš bolje počutil in bil boljša oseba....
Default avatar

Res jee

še ena taka je napisal/a:
Res je. Farmacija te hoče v depresiji, da služi. Vsi te hočejo v depresiji. To je cilj . Isto razmišljam, ker je res.
Default avatar

Res jee

Res jee je napisal/a:
Res jee je napisal/a:
Avtorica ima prav. Mi smo hlapci na katerih služijo tujci preko domačih Janičarjev in nič drugega