Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A gresta še komu na živce tale Harry and Meghan Markle

A gresta še komu na živce tale Harry and Meghan Markle

V bistvu mi ne gresta na živce ona dva osebno ampak NOVICE glede njiju, ker nas dobesedno posiljujejo s tem.
Najprej so težili ali sta se zaročila, kdaj se bosta, kje sta se, kdaj sta se zaročila, in potem da sta šla h kraljici na čaj in sedaj kdaj se bosta poročila,…mislim KAJ NAS TO BRIGA!!!!!!!
Ni časopisa, revije, da o tem ne pišeju, pa na internetu, pa na ttx-u, vsi težijo s tem. Se bojim, da bom odprl pašteto, pa bosta ta dva skočila ven, nehajte že s tem no. Pač se bosta poročila, pa kaj potem, koga to sploh briga. Pa ta Harry niti ni prestolonaslednik, pač se je rodil v kraljevi družini, kralj itak ne bo nikoli, ne vem zakaj je sploh tako pomembno pisati o njem, pa pišejo non stop. Za to Meghan Markle pa tudi pred tem sploh nisem še nikoli slišal, nekakšna tretje razredna igralka, mislim kr neki no……pišejo kot da je dobila že deset oskarjev ali kaj, sploh ni pomembna, niti ona niti Harry.
Razumem, da mogoče to zanima nekoga v Veliki Britaniji, kaj pa imamo mi v SLOVENIJI s temi bebci iz kraljeve družine, KAJ NAS TO BRIGA!!!!!!!!!!!!
Nehajte že težiti s tem!!!!!!!!!!!!

Se absolutno faking strinjam!!!!!

zakaj pa jaz ne berem nič o njima razen tule na MONu? Kaj sam šund prebiraš/gledaš al kaj? No ja, TVja nimam..trač revij pa tudi ne berem.

nova
Uredništvo priporoča

Res mi gre tudi meni na živce, posebej ona. Ne vem, zakaj mi je to ženšče tako zoprno. čudim se okusu princa, pa kaj čemo. Vse o njima preskočim, samo to medijsko posiljevanje s temi bogatuni pa res presega vse meje-.

In zakaj berete stvari, ki vam gredo na živce? V glavnem je povsod na spletnih portalih treba kliknit na novice oziroma članke, če jih hočeš prebrat. Sama ne klikam po stvareh, ki me ne zanimajo, pa me nič ne moti.
Eni pa zgleda, čeprav vam gresta taledva na živce, vse preklikate in preberete, ker vidim, da ste kar na tekočem z dogajanjem …

Ah, ti novičarji so postali res smešni.
No, Harija in njegovo nii ne opazim, mi je vseeno, sem se pa prej en dan od srca nasmejala novici, kako si je moral en slovenski igralec spremeniti ime, ker so ga toliko nadlegovale oboževalke. Čuj, slovenski igralec in popularnost in sprememba imena – hahahahahaha


Fejk je (igralka) in golddiggerka.

Če te ne zanima, pa preskoči. Zakaj si greniš življenje s prebiranjem novic o stvareh, ki te ne zanimajo? A ti je tako dolgčas, imaš toliko časa, da prebereš čisto vse, kar kje piše?
Meni sta luštna in prebiram novice o njiju. Preskočim pa veliko političnih novic.

Očitno nimaš svojega življenja.
In zakaj bereš stvari, ki te ne zanimajo?

Čudiš se okusu princa? Po videzu je ona taka lepotica proti njemu in proti celi tisti grdi klovnovski familiji, da si lahko samo prste oblizne.

Pišejo tisto kar se bere. Bralci določajo o čem se piše, ne obratno.
Pač povprečnega slovenca bolj zanima če si je ena iz enih “šovov” joške popravla kot pa kaj pri čemer bi bilo treba možgane še za kaj več kot osnovne življenjske funkcije uporabljat.

Meni ne gresta na živce, mediji pa morajo služit. Itak ne berem, sem samo bežno ujela na 24 ur, da se bosta poročila.
Harry je en tak Kekec, ona pa je – kaj pa vem, tko mal pushy se mi zdi na prvi pogled.
V bistvu se mi smilita, ker morata svojo ljubezen živeti na očeh javnosti.
Naj bosta srečna, kolikor mesecev ali let že pač bosta.

Mene pa prav nič ne motita. Se prav nasmehnem, ko ju vidim,. Prej ženske nisem poznala in nič vedela o njej. Sem pa šla prav poslušat njun intervju ob zaroki, da jo vidim. Pa mi deluje taka topla oseba. Lahko da je vse fake iz njene strani, ampak ne deluje tko. Je pa zanimivo opazovat njegovo angleško zadržanost in njeno sproščeno držo in samozavestno izražanje mnenj o vsem, kar jo vprašaš. Meni sta zanimiva in luštna. Držim pesti, da jima tudi ljubezen špila in bosta lahko živela prijetno in dolgo skupno življenje, v seveda priviligiranih pogojih, ampak vseeno.

Rebeki Dremelj, zelo lepa je.

Hej, on je sin od Diane, ravno tako kot njegov brat, je pač mlajši, in kaj? zate je potemtakem manj vredn? Meni je to blesavo. Jaz rada preberem novice kraljeve družine. Če tebi ne paše, preskoči. Meni se nič ne zdi, da kaj posiljujejo s tem.

Čudiš se okusu princa? Po videzu je ona taka lepotica proti njemu in proti celi tisti grdi klovnovski familiji, da si lahko samo prste oblizne.
[/quote]

meni mi ni lepa, prav zoprna mi je. Tista prejšnja njegova mi je bila luštna.

Saj NE BEREM, ampak se jima ne moreš izogniti. Npr sedim na kavču in berem TTX- sta ta dva gor, itak ne berem, samo vidim naslov članka, potem grem na internet sta spet gor, ju ne kliknem, ju n eberem, ampak sta pa gor, kupim revije sta spet ta dva notri, ju seveda preskočim in me moti ker bi rad kaj drugega prebral in samo prostor zavzemata , a razumete sedaj?
Briga mene za ta dva, poanta je zakaj se toliko govori in piše o njima, če pa sta angleža, mi pa smo slovenci in kaj nas ona dva brigata. Pa pred leti je bila Pippina zadnjica pa ne vem kaj še vse. Večino nas to NE ZANIMA in nehajte nas posiljevati s tem.
Itak so pa v Sloveniji sami kvazi novinarji, ki namesto da bi sami prišli do kakšnih novic samo copy/paste od ostalih tujih medijev, takšne ljudi bi jaz odpustil. Dajte se iti malo raziskovalnega novinarstva, napišite nekaj, pa da bodo drugi kopirali od vas! ne pa vedno vi od njih.
Enako se dogaja pri nogometu, non stop težijo z Barcelono, Realom, Messijem, Ronaldotom,…kot da zdaj vse moške v Sloveniji zanima Barcelona in Real. Večina nas sploh nikoli ni bila na tekmi v Barceloni in Madridu, zakaj bi torej navijali za tam eno Barcelono in Real. Ko prižgem tv se pa Obrez (komentator) tako dere kot da igra Slovenija, potem pa da tam eden od Barcelone gol, pa kaj nas to briga, pa ne gledam te tekme, pač prižgem tv in bi rad pogledal kakšen športni dogodek, ki dejansko zadeva nas slovence p aga ne morem ker non stop vrtijo tuje nogometne lige in nam želijo prikazati kot da je ona del nas in mi smo del nje, pa to sploh ni res. Poznam ljudi ki navijajo z a100 drugih klubov, zakaj jih potem posiljujete s temi vedno eno in istimi klubi in pa eno in istimi ljudmi (Harry in Meghan), pred leti ko je še živela Kraljičina mati ste pa non stop pisali o njenih novih klobukih itd….mislim halooo, kje ste uredniki!????


Kakšne hude probleme imaš pa ti!
Tud slovenska nogometna liga je po TV, če bi rad gledal (pa tam tudi niso sami Slovenci). Eni gledamo tuje lige in ligo prvakov tudi zato, ker je tam fuzbal res fuzbal. Pri nas pa ena žalost i valanje po tleh.
Aja, pa tudi ženske spremljamo nogomet, tako mimogrede …

Ne zdržim brez komentarja na to temo. Živim v tujini in slovenski tv dnevnik gledam mogoče dvakrat na mesec, trikrat, ker me praktično ne zanima. Prej kot ne, bežno, preletim še kanale svoje “rodne grude” in še to je čas ogleda deset, največ petnajst minut. Pa to niti ni pomembno. K stvari. Kako za vraga imate čas viseti pred tv zasloni in spremljati “rumene novice” in kako brati časopise in, domnevam, revije?! Meni ta angleški par prav iz nikoder ne skače, oz. če že skače, ga jaz očitno ignoriram in enostavno ne polagam pažnje nanju. Ne rečem, da sem zasledila, da se obeta poroka, pa še to tukaj v enem nemškem časopisu in tako nekako – mimogrede! Avtorica, očitno te hudo zanimajo življenja drugih ljudi, in ko vidiš, da jim gre bolje kot tebi, potem te že motijo. Dotična družina je največje državno podjetje, ki ga premore katera koli država in to je njihov izvozni material. In notranji. Niveina reklama te pa ne moti? Pa recimo reklama za novega Golfa? Ta ti pa ne skače “iz povsod” ??? Če te take novice motijo, pač ne visi na računalniku in pred televizorjem. Mi gremo ob večerih v mesto na čaj, med vikendom v gledališče, koncert in na druženje s prijatelji… Od nikjer ne skačejo Harry-ji. Res ne. Mogoče bi morala kaj takega prakticirati, pa ne bi nič skakalo in ti šlo na živce.

Čudiš se okusu princa? Po videzu je ona taka lepotica proti njemu in proti celi tisti grdi klovnovski familiji, da si lahko samo prste oblizne.
[/quote]

Obe tamladi prinašata lepe gene v familijo In je to super. Ker, roko na srce, glih lepi pa niso. Kraljica, Charles, Camilla…. poba sta vsaj malo pobrala po mami.

Če ni mogel boljše dobiti, naj ima pa to čudno ločenko.
Itak ne bo trajalo.

Njiju bodo itak vsak dan dajali v medije, ker imajo zdaj dovoljenje. Kraljeva družina itak potrebuje pozornost, občudovanje, drugače v današnjem času hitro lahko postane država. Meni tudi niso osebno všeč, ker se imajo za nekaj več in živijo dobesedno živijo od davkoplačevalcev čeprav jih prezirajo, da si lahko kupujejo ozemlja, sprožajo vojne in peljejo prihodnost njim v prid. Nogomet tu se obrača ogromno denarja od stav in drugače. Kaj ne bodo mediju enkrat letno nekaj nakazali, da piše, piše. Pač mediji so pri nas postali trgovina. Kdor da več tisto objavljajo.

Meni je pa Harry simpatičen, še najbolj normalen v tej družini…

Seveda je simpatičen predvsem takrat, ko nosi nacistične simbole. Posebej ko njegov brat lepo pove pred javnostjo, da bo treba nekaj narediti z ljudmi, ker jih je preveč.

Najprej jaz sem AVTOR in ne avtorica, potem si ta zadnja, ki mi boš pamet solila, ker si se prodala v tujini, takšni se mi GNUSITE!!!!!!!!!! Ti boš meni očitala kako jaz živim in kako drugi živite bolje pa hodite v gledališče in oh in sploh, ker tukaj pa kaj v jami živimo ali kaj, krava zahojena!???
Najbolj ogabni ste tisti ki ste šli v tujino potem pa z viška na nas gledate, goni se u pizdo materno!
In ne, ne zanimajo me življenja tujih ljudi, SAJ V TEM JE RAVNO PROBLEM!!!!!!, ker me ne zanimajo pa vseeno pišejo vsi samo o tem in glede na to da ne živim v jami sem hočeš nočeš sesznanjen s tem PA ME NE ZANIMA, seznanjem p asem zaradi tega ker kupim časopis, revijo,…zaradi nečesa drugega potem p ao tem pišejo namesto da bi kaj bolj pametnega napisali, a kapiraš sedaj kokoš neumna!???
Kaj sloh pišeš sem, pojdi rajši v gledališče pa wc-je pucat tistim usranim ritim v tujini-najlabša vrsta ljudi ste ZDOMCI, gamad pokvarjena, tukaj rojeni, vzgojeni,….potem pa ob prvi priliki rit odnesete EGOISTI POKVARJENI v tujino, da ja nima država ki vas je vzgojila, izšolal nič od vas. Jaz bi vas vse pobil gamad pokvarjena, zaradi vas bi postavil tiste tehnične ovire na mejo da se ne bi mogli vračat, crknite v tujini pa še Harrya in Meghan si vtaknite v rit!

New Report

Close