Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako mora izgledati 40 letnica, da pritegne moško pozornost?

Kako mora izgledati 40 letnica, da pritegne moško pozornost?

Večina moških bi imela mlajše ženske, kljub temu, da se marsikatera mlajša ne more primerjati s starejšo. Ne po izgledu, ne po karizmi in ne po izobrazbi.
Pa se včasih resno vprašam, ali se starješih in IZKUŠENIH žensk moški bojijo in je to problem, ne pa starost!?

Če pa ni problem v izkušenosti starejših žensk, me pa zelo zanima …. kako bi morala izgledati (in se obnašati) 40 letnica, da bi pritegnila zanimanje sovrstnikov ali mogoče par let starejših “samcev”?

Polarčija pritegnejo puhoglavke in tupoglavke 🙂

Znat se mora nesti in biti dostopna tudi za manj kičaste opazke

A da mora izgledat? Po moje pa ni mus. Recimo mene je ena danes konkretno razrajcala, ko mi je naložila, da moram fsak dan narediti 10.000 korakov. Ko je pa ura cajt se mi pridružit, pa nikjer nobene, tak da sem šel sam. Problem pa imam, ker ne vem ali sem jih zadosti naredil. Aj ne, to je posledica! 😉

Odvisno od tega, kakšno zanimanje želiš;-)

Zanimivo vprasanje. Ce je taksna, kot je (moja) Lepo(-b-)oka, potem je definitivno v prvi ligi. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

A za joške pa rit še nisi slišala? Face pa v temi tak ne šlataš.

Zanimivo vprasanje. Ce je taksna, kot je (moja) Lepo(-b-)oka, potem je definitivno v prvi ligi. 🙂
[/quote]
Po koliko jo rentaš?
Ob vsej reklami ki jo delaš zanjo je netržna 😚

Zanimivo vprasanje. Ce je taksna, kot je (moja) Lepo(-b-)oka, potem je definitivno v prvi ligi. 🙂
[/quote]

Ti, pakakšni blatniki so ti bolj všeč?
Taki:https://www.srbijadanas.com/clanak/ovo-je-kamion-na-struju-novog-proizvodaca-posle-tesla-motorsa-stize-i-nikola-motor-co-video

Al taki: https://www.google.si/search?rlz=1C1TEUA_enSI539SI539&biw=1600&bih=763&tbm=isch&sa=1&ei=5wsfWqDpNpDUsAe52Kn4Ag&q=fap+kamion&oq=fap+kamion&gs_l=psy-ab.3..0l2j0i30k1l2j0i5i30k1j0i8i30k1j0i24k1.2571.6238.0.7835.7.7.0.0.0.0.341.1501.0j5j0j2.7.0….0…1c.1.64.psy-ab..0.7.1494…0i67k1.0.0qfgcnQtsco#imgrc=7k1Ut5EvN0AdlM:

Sicer so blatniki od nekdaj bili simbol materinstva.

Ti, pakakšni blatniki so ti bolj všeč?
Taki:https://www.srbijadanas.com/clanak/ovo-je-kamion-na-struju-novog-proizvodaca-posle-tesla-motorsa-stize-i-nikola-motor-co-video

Al taki: https://www.google.si/search?rlz=1C1TEUA_enSI539SI539&biw=1600&bih=763&tbm=isch&sa=1&ei=5wsfWqDpNpDUsAe52Kn4Ag&q=fap+kamion&oq=fap+kamion&gs_l=psy-ab.3..0l2j0i30k1l2j0i5i30k1j0i8i30k1j0i24k1.2571.6238.0.7835.7.7.0.0.0.0.341.1501.0j5j0j2.7.0….0…1c.1.64.psy-ab..0.7.1494…0i67k1.0.0qfgcnQtsco#imgrc=7k1Ut5EvN0AdlM:

Sicer so blatniki od nekdaj bili simbol materinstva.
[/quote]

Tonček, na 100 km te voham, da nimaš že dolgo nobene Dulcineje Toboške.Ma si že čisto zarustan po moje.

ne samo izgled – v štartu mora imet mladostne gene, da izgleda vsaj 5-7 let mlajša – taka tudi ne rabi potem pretiranih kozmtičnih in oblačilnih pripomočkov. Je privlačna natur.

ne samo izgled – v štartu mora imet mladostne gene, da izgleda vsaj 5-7 let mlajša – taka tudi ne rabi potem pretiranih kozmtičnih in oblačilnih pripomočkov. Je privlačna natur.
[/quote]

Si res še smrkav, če še nisi dojel, da je seksi stvar glave in kako se ženska nosi, kaj oddaja, ne pa push-up modrca ali gubice okoli oči gor ali pa dol.

Si res še smrkav, če še nisi dojel, da je seksi stvar glave in kako se ženska nosi, kaj oddaja, ne pa push-up modrca ali gubice okoli oči gor ali pa dol.
[/quote]

sem ženska v MILF letih…. z omenjenimi mladostnimi geni… Brez push upa, z mišicami na ravno pravih mestih – pridno in redno treniram.

Bite your ass now.

sem ženska v MILF letih…. z omenjenimi mladostnimi geni… Brez push upa, z mišicami na ravno pravih mestih – pridno in redno treniram.

Bite your ass now.
[/quote]

V resnici bi jo skoraj lahko, pa bi me verjetno preveč zobje boleli;-) Namreč tudi jaz pridno treniram s poudarkom prav na teh mišicah. In ne boš verjela, tudi meni redno pripisujejo dekado manj. Ampak to še zmeraj nima veze s seksapilom. Če hočem, se tudi mladiči ustavijo in pogledajo za mano. Če nočem, grem lahko popolnoma incognito čez mesto.

Ti, pakakšni blatniki so ti bolj všeč?
Taki:https://www.srbijadanas.com/clanak/ovo-je-kamion-na-struju-novog-proizvodaca-posle-tesla-motorsa-stize-i-nikola-motor-co-video

Al taki: https://www.google.si/search?rlz=1C1TEUA_enSI539SI539&biw=1600&bih=763&tbm=isch&sa=1&ei=5wsfWqDpNpDUsAe52Kn4Ag&q=fap+kamion&oq=fap+kamion&gs_l=psy-ab.3..0l2j0i30k1l2j0i5i30k1j0i8i30k1j0i24k1.2571.6238.0.7835.7.7.0.0.0.0.341.1501.0j5j0j2.7.0….0…1c.1.64.psy-ab..0.7.1494…0i67k1.0.0qfgcnQtsco#imgrc=7k1Ut5EvN0AdlM:

Sicer so blatniki od nekdaj bili simbol materinstva.
[/quote]

Znas onu: “Kad’ ja dobru zensku vidim, ja se uopste ne postidim, pridjem i kazem: bit cu kratak. Zenska imas dobar batak!””

[attachment=0]MILF.PNG[/attachment]

Dobra MILF-a ima ozek pas in zavidanja vredne blatnike. Je-bi-ga, sta mogu, kad sam emotivac. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

taprava milfa gilfa mora bit vulgarna, da se tipi slinijo okrog, nekaj takega:

Pa še ves čas mora govorit o fuku.

Ne menjam. 😛

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zanimivo vprasanje. Ce je taksna, kot je (moja) Lepo(-b-)oka, potem je definitivno v prvi ligi. 🙂
[/quote]

Zate ja..

Zate ja..
[/quote]

Jer ja sam duso zaista,
sasvim pravi egoista…

😛

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Po koliko jo rentaš?
Ob vsej reklami ki jo delaš zanjo je netržna 😚
[/quote]

Znas ti onu, prijatelju?


Kad uz veću musku grupu
guras stvar u istu rupu,
kasno shvatis, das’se zezn’o,
triper sledi obavezno!

Vse pravice pridrzane.

:-))))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tonček, na 100 km te voham, da nimaš že dolgo nobene Dulcineje Toboške.Ma si že čisto zarustan po moje.
[/quote]

Ni ni, ob meni nobena ne vzdrži. Ni mi pomoči, obupali sta tudi sestri Desanka in Levanka Rukič. Denarja ni, ura se je ustavila na pol 6, zato sem prešaltal na “višji duhovni nivo” ;-)))

HMMM! Kaj pa če bi šel za spremljevalca starejših oseb? 😉

Če pa ni problem v izkušenosti starejših žensk, me pa zelo zanima …. kako bi morala izgledati (in se obnašati) 40 letnica, da bi pritegnila zanimanje sovrstnikov ali mogoče par let starejših “samcev”?

Kot 20 letnica… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Če pa ni problem v izkušenosti starejših žensk, me pa zelo zanima …. kako bi morala izgledati (in se obnašati) 40 letnica, da bi pritegnila zanimanje sovrstnikov ali mogoče par let starejših “samcev”?

Kot 20 letnica… 😉
[/quote]

:-))

vse kar sem do zdej probal, sem bil najbolj zadovoljen z mojo generacijo, to, da so mlajše uletavale, ni moja krivda, starejših pa nikoli nism resno jemal, hehe…, seveda zdaj pri mojih 50+, ….40 letnice rad pogledam, kar je mlajše mi je že grešno pogledat, to pa za to, ker prvo, ko pogledam žensko, jo pogledam z nemenom, kako se bi imela oprijeta v strasnem oprijemu v vodoravenm al stoječem položaju, nima veze….,, da me bi pa odeneslo zarad nje, pa ni teorije, če so urejene in se znajo nositi kot, dame, so pa to zelo lepe ženske, pri katerih imaš občutek, da niso več … tupoglavke in, dase dobro počutijo v scvoji koži kot ženske, to je to. Zdej pa, bolj je njena postava podobna peščeni uri, flaški coca cole in podbnim zadevam bolj te znajo okupirat grešne misli, za trenutek, da se razumemo, v realnosti jo pozabiš, čez par sekund, ko greš mimo nje, pač tajming, ko te neka zunanja lepota zadene, o notranji lepoti danšnjih žensk, se pa, da šepaše debatirat, pa tolk kot v bistvu o moški….

New Report

Close