Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ženski problem – jutranji tek, umivanje las

ženski problem – jutranji tek, umivanje las

Že cca. pol leta se držim navade, da se zbudim prej kot vsi drugi in odlaufam. Potem pridem domov, pod tuš, zbudit otroke, razvoz v vrtec in služba. Poleti sem si vsako jutro še umila lase, fino obrisala z brisačo in jih na hitro popihala s fenom, me ni motilo, da so bili še malo vlažni. No, zdaj ko je zunaj še prav fino hladno, sem pa ugotovila, da če nimam čisto suhih las me bolijo glava in ušesa. Popoldanski tek mi ne diši, ker sem raje z otroki. Ko grejo spat, imava z možem čas zase in takrat tudi nočem it ven. Da bi zjutraj ustajala še ekstra pou ure samo saradi sušenja las… Je možna rešitev, ki mi pa ne diši 🙂 Kako ženske rešujete te probleme?


Ne si prat las, pa je:-))

Vsaka ti cast, da gres tect zjutraj! Vcasih sem prakticirala jutranji tek, zdaj popoldan. Vendar si v nobenem primeru nisem prala glave po teku, samo tus. Saj se ne potis toliko v glavo, sploh pa ne zdaj pozimi, da bi si morala prat glavo vsakic. Jaz nataknem kapo. Malo so polezani lasje, pa si jih pocesem in je ok.

Kaj pa suhi sampon?

Vsak srug dan si jih posipamz baby pudrom, zmešam po glavi in spiha s fenom. Kot bile oprane. En dan operem, en dan prah.

Se opravičujem za offtopic ampak to moram napisat. Zadnja leta opažam, da vse pogosteje ženske se zbujajo prve zjutraj, gredo tečt, nekatere celo tuširajo pod mrzlim tušem in podobne zadeve.. medtem ko mamini sinčki od moških lepo spančkajo in se 2 uri prebujajo.

A se samo meni zdi ali ženske vedno bolj postajajo moški in moški vse bolj ženske? Včasih so moški se zbudili zgodaj zjutraj, udarili po mizi, ruknili 2 takratka in šli v vojno. Danes pa vsi poženščeni se tuškajo zjutraj v vroči kopeli in podobne..

Čestitam! ! Vsaka čast, da greš zjutraj tect.. Koliko časa pa tečeš? In sigurno moraš imeti super postavo.. koliko imaš kil in koliko si shujsala s tekom?

O madona.. Jaz zjutraj tečem iz kuhne v dnevno s kofetom v roki direkt do udobnega fotelja. To je vsa jutranja telovadba.


Tako pač je, ko imaš vsepovsod umetni estrogen in feminacizem…

kratka pričeska je še ena rešitev.
jaz si lase umivam vsako jutro in sem v dobrih 5 ih minutah gotova-vključno s sušenjem

imam dolge, goste lase, umivam jih večinoma zjutraj… fenam 5-10 minut, predvsem pri lasišču – dolžina in konice ostanejo še precej vlažni.. in pa to tudi pazim, da ne grem potem takoj direkt z razgreto glavo na mraz

sušim potem še malo na gretju v avtu, redko kdaj pridem z vlažnimi v pisarno, se je pa tudi že zgodilo

alternativa – umiješ si jih zvečer, nato greš laufat in se stuširaš brez močenja las… saj tako se pa spet ne prešvicaš.. ali pač?


Tako pač je, ko imaš vsepovsod umetni estrogen in feminacizem…
[/quote]
Nič ni več to vredno. sa jh vidiš, enako usekane še aplavdirajo, kako je to pohvale vredno, to sploh nimajo več najmnajšega občutka kaj je pomembno v življenju, čisti šusi, za nobeno rabo več nikjer.


Obrit na balin, problem rešen, tudi slinasti dedci bodo dali mer, 2 muhi na 1 mah.


Obrit na balin, problem rešen, tudi slinasti dedci bodo dali mer, 2 muhi na 1 mah.
[/quote]
Jp, veš kako so željni prismod kakršne ste, kar prerivajo se v vrsti za možačasto zmešanko. 🙂


Tako pač je, ko imaš vsepovsod umetni estrogen in feminacizem
[/quote]

Dobra

Vsa čast, sploh če tečeš zelo zelo zgodaj. Nikoli nisem mogla zjutraj teči, še ko nisem bila v službi ,nisem mogla. Zame bi to pomenilo, da bi morala iti ob štirih zjutraj teč.

Zbudit zgodaj še ne pomeni, da so prvi vstali:)
Najprej vstala ženska, zakurila, skuhala kavo in šele pol se je dec primajal na plano
Z mrzlo vodo so se tuširali ker tople imeli niso, ne pa zaradi blaznega užitka in samega zdravja

Časi so se spremenili, ogrevanje imamo, ni treba tako zgodaj vstati, kavomati so na tajmer, in tuširamo se z vročo vodo
Eni pa zjutraj še odšportajo: tečejo, fitnesirajo, seksajo….vse je isti šmorn

In zakaj se je dobro tako “lajbat”? Kaj imaš od tega? Zjutraj vstani, v miru spij kavo, še kaj pospravi, nato pa mirno poskrbi za otroke.
S teka prideš vsa potna, se tuširaš, verjetno tudi malo znervirana.
Popoldan lahko pelješ ven otroke na sprehod, da si malo z njimi. Saj otroci hitro zrastejo, tako a boš imela še veliko časa za tekanje.
Mislim, da vsi tisti, ki tako blazno hitite, tekate in ne vem kaj še vse, ste v svojem bistvu nemirni in živčni.
Jaz sem v mlajših letih zjutraj vstala, šla v štalo, velikokrat pomolzla kravo, potem se pa umila in preoblekla in šla v službo.

Fen pustiš prižgan nadaljnjih 5 min, da so lasje res posušeni. Če misliš noreti vsako jutro, vzami v zakup tudi to, da dolgi lasje vzamejo več časa pri sušenju.
To je to.

Mislim, oprostite, vi ste bedak

Poskusi s kito in eventuelno suhi sampon.

Zjutraj si vzemi dodatnih 5 -10 minut, da si boš res dobro posušila lasišče, potem pa obvezno kapo na glavo. Če je mraz pa še kapuco čez. To deluje.
Če si posušiš lase pri lasišču do suhega, konice imaš pa še vlažne, je rešitev tudi, ta vlažne lase spneš in si nato nadeneš kapo. Na ta način ne boš imela vlažnih las ob ušesih in ob vratu, poleg tega ne bodo izpostavljeni mrzlemu zraku.

Vsekakor pa z razgreto ali vlažno glavo v mrazu nikamor brez kape.

Jaz pozmi med tekom tako minimalno svicam v glavo ali sploh nic, da ne rabim po vsakem teku umivati las. Sicer pa ja, pac vstanem prej, ce grem zjutraj. Pa zraven kaj pocnem, potem ko se fenam. Ne bos verjela, koliko reci se da med susenjem pocet 🙂 na primer, namazes trepalnice itd. Pa ne kompliciram toliko s frizuro, kot bi sicer. Pa dobro se posusim ze prej z brisaco.
Aja imam dolge lase.

Kot prvo naštudiraj pomen “maminega sinka”, kot drugo nismo vsi pijanci, kot tretje si pa lahko vesel, da vojne ni, ker bi tudi ti izpadel punčka.

A zdaj v tem mrazu? Ni šans!
Svetujem ti edinole to : preseli se na Mali Lošinj.Ali pa v Avstralijo.K obali.

New Report

Close