Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanja Ribič v včerajšnji oddaji Znan obraz

Tanja Ribič v včerajšnji oddaji Znan obraz

Včeraj pa je res presegla vse meje dobrega okusa. Da se greš norčevat iz zlorabljenih žensk, kot je to storila s svojo šalo o Avstrijcih, zaprtih v kleteh, pri čemer je verjetno imela v mislih razvpita primera Fritzla in Kampuscheve (ja, za crknit smešno), moraš pa res biti rahlo moten. In ne samo to, na ta račun se je nato krohotal ves studio. Halo?!?
Po drugi strani pa bo verjetno cel teden letala naokrog z belo pentljico v znak solidarnosti do taistih žensk (25. november je namreč dan zoper nasilje nad ženskami).

Ma daj ne bluzi baba zatežena.

Tista o Avstrijcih je bila res skregana z okusom, duhovitostjo sploh. Je Djuro , ali kdo drug malo /precej/ pretiraval?
Sicer je bila interpretacija teh/vseh šal zelo slaba.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj nonstop to ribicko omenjate k je nemorem vec videt, lahko vsaj na monu ne omenjate? Pac ne glej oddaje ce ti gre na khurac. Itak je totalna zabloda gledat tiste kretene, traja skoraj 3h s tem, da je vsakih 15min dolga reklama. Waste of time

Meni je bila pa to edina šala ob kateri sem se rahlo nasmehnila. Vse ostalo je bilo totalno predvidljivo in nesmešno. Imam rada črn humor.


Stari vici v glavnem. Zanič interpretacija. Če bi bila ta dobra, bi se ob enem, ali dveh celo nasmejala.

A ma eni še kar to gledate??

To zadnjo sezono sem gledala eno oddajo in eno samo posnetke nastopov. Tekmovalci so slabši in manj simpatični od tistih v 1.ali 2.sezoni. Včeraj sem bolj slučajno preklapljala po programih in naletela na ta stand up;). No, ja….milo rečeno, ni mi bil všeč.

No pa bom pogledala se danes kako je s tem.
Nobene sezone nisem gledala. Mogoče med preklapljanjem ,ko je ravno kdo nastopal,da sem se ustavila in pogledala.
Drugače pa absolutno predolgo vse skupaj. 3ure mojega.časa

3 ure zapravljenega casa, od tega vsakih 20min reklame po 7minut… raje bejzte seksat, bote vi in vas partner zadovolna, pa se telo vam bo hvalezno za “telovadbo”:D

POP, A, Planet….imajo reklame celo 8 minut. Jaz njihove oddaje (kar sploh gledam) gledam izključno z zamikom. Znan obraz ima svoj glas sem gledala prvi dve sezoni, potem pa počasi vse manj. Letos sem včeraj malo pokukala (reklame so bile drugje ;)) ..) in ta Ribička res ni…vsaj za moj okus ne.

POP, A, Planet….imajo reklame celo 8 minut. Jaz njihove oddaje (kar sploh gledam) gledam izključno z zamikom. Znan obraz ima svoj glas sem gledala prvi dve sezoni, potem pa počasi vse manj. Letos sem včeraj malo pokukala (reklame so bile drugje ;)) ..) in ta Ribička res ni…vsaj za moj okus ne.
[/quote]

Ocitno se je samo ona strinjala izmed mnozice, da bo pristala v komisiji, ker je pac tako samovsecna:)

Ocitno se je samo ona strinjala izmed mnozice, da bo pristala v komisiji, ker je pac tako samovsecna:)
[/quote]

Kdo,kaj?? Izmed kakšne množice?

Kdo,kaj?? Izmed kakšne množice?
[/quote]

Tanja Ribić je pristala na to, da bo bila v “komisiji” oddaje Znan obraz ima svoj glas, ker verjetno noben normalen ni bil za in so zato izbrali njo.

Tanja Ribić je pristala na to, da bo bila v “komisiji” oddaje Znan obraz ima svoj glas, ker verjetno noben normalen ni bil za in so zato izbrali njo.
[/quote]

Noben normaln? Meni se zdita Gojc in Irena zelo normalna, zelo prijetna. Ribičko je mogoče kdo celo priporočil, da so jo vzeli.Niso je zbrali, po moje.

Noben normaln? Meni se zdita Gojc in Irena zelo normalna, zelo prijetna. Ribičko je mogoče kdo celo priporočil, da so jo vzeli.Niso je zbrali, po moje.
[/quote]

Pravim, da Ribićka ni normalna, za ostale nisem nič rekla..

Grooozna je. Pateticna do konca. Nikakor iskrena ali smesna. Izumetnicena. Do konca. To, da ima celo in obrvi skoraj na hrbtu bi se prenesla, ampak “plasticnega” obnasanja, nikakor iskrenega, pa nikakor ne.
Vse na silo. Iz ne vem kaerega predala vlece izraze, ki jih se sama ne razume.Namesto da bi vlekla iz srca, vlece izpod silikonskega modrca. Plehko in povrsinsko. Koza. Una tastara, ki misli da je glavna, pa zaradi opesanosti ni. Tud ce je gestel, um upade…

hodim v gledališče, meni je ona vrhunska tako po igranju, kit po videzu.

Kakšna kritika !! No, meni se zdi dokaj dobro popravljena (v primerjavi z MM). Res ima malo čuden nasmeh.
Izraze, komentarje ima nekje napisane. Včasih jih bolje interpretira, včasih malo manj.
Ta njen nastoop včeraj pa res ni bil. Tako naučeno je delovalo, nič spontano. Res ni bila fajn.

Kakšna kritika !! No, meni se zdi dokaj dobro popravljena (v primerjavi z MM). Res ima malo čuden nasmeh.
Izraze, komentarje ima nekje napisane. Včasih jih bolje interpretira, včasih malo manj.
Ta njen nastoop včeraj pa res ni bil. Tako naučeno je delovalo, nič spontano. Res ni bila fajn.
[/quote]

Mah, pusti – v ponedeljek, ko pridejo v JU v službo in doma ostanejo socialke, se usuje plaz kritik na račun njihove lastne nesamozavesti in zakompleksanosti.

Me prav zanima, koliko žensk, ki tukaj pljuvajo čez Tanjo Ribič, ali pa v sosednji temi čez Majo Keuc, je toliko karakterja, da se v ogledalo pogledajo in najprej obirajo svoje pomanjkljivosti – zagotovo jih je mnogo preveč :). In kompleksi, žlehtnoba babja potem seka…

Pa sem ženska, da ne bo pomote 🙂

Nisem ji fovš, Ribička se vede neprimerno za svoja leta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaj tebe tako muči, da si tako nagraužno nastrojena proti nekomu, ki ga niti ne poznaš? A je s tvojo samopodobo vse OK? A da ne? Še je čas, da kaj narediš na svoji psihi in samopodobi.

Opažam da je ženska RES EGOCENTRIČNA, misli, da se ta svet vrti okoli nje. Naj se že enkrat zbere. Sicer pa verjetno dobi masten keš za tole.


[/quote]

Ti tudi 🙂 Sploh pa na javnem forumu. 🙂 Sploh za tvoja/svoja leta:). Kar v peskovnik pojdi :)))

Mah, pusti – v ponedeljek, ko pridejo v JU v službo in doma ostanejo socialke, se usuje plaz kritik na račun njihove lastne nesamozavesti in zakompleksanosti.

Me prav zanima, koliko žensk, ki tukaj pljuvajo čez Tanjo Ribič, ali pa v sosednji temi čez Majo Keuc, je toliko karakterja, da se v ogledalo pogledajo in najprej obirajo svoje pomanjkljivosti – zagotovo jih je mnogo preveč :). In kompleksi, žlehtnoba babja potem seka…

Pa sem ženska, da ne bo pomote 🙂
[/quote]

Ni mus, da si lepa in samo takrat poveš svoje mnenje. Jaz sem povprečna, lahko rečem, da je bila Tanja v mladih letih res lepa. Sedaj je popravljena. Koliko bi bila lepa (naravno staranje) brez popravkov, nikoli ne bomo vedeli. Če si je sama taka všeč, naj se popravlja. Kdo ji brani. Če sem povedala svoje mnenje, še ne pomeni, da sem zakompleksana;)). Kako enostranski komentarji!
No, še njen nastop včeraj. Res ne dober. Da ne bom preveč zakompleksana). Sicer bi rekla slab, ali ?

New Report

Close