Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spletni portali za spoznavanje

Spletni portali za spoznavanje

Kako začnete s pogovorom?
Jaz vljudno pozdravim, nato dobim pozdrav nazaj z smeškom. Ko pa pošljem naslednji prežvečen sms ” kako kaj”, pa ponavadi več odgovora ni. Zakaj je ta “kako kaj” odbijajoč? Predlog?

a si za sex?

se vid da si nova
kako kaj, kako si….to je prežvečeno, noben te ne bo šmirglal


Zato pa prosim, kar na plano z predlogi.


Če se z nekom hočem pogovarjati, ni nujno da hočem seks. Mene bi takšno vprašanje odbilo, pa naj je še tako privlačen nasprotnik.

Ko sem sam to počenjal, sem prilagodil nagovor osebi glede na njen profil, če je bilo to možno. Bolje je provaliti kako bedarijo, kot pa biti standarden. Vsaj po mojih izkušnjah.

[i]All men are cremated equal.[/i]

Se strinjam. Nagovori tipa “kako si” ali “a si za klepet” so dolgčasni, prežvečeni, neizvirni. Raje vidim, da napiše kakšno totalno bedarijo in s tem pokaže vsaj kanček izvirnosti ali da si vzame 10 sekund in pogleda moj profil, pa kaj v zvezi s tem napiše. Tudi, če napiše kaj o sebi, mi je čist všeč.

Ker je totalno odbijajoče in povsem mimo.
Na kupe tipov točno to naredi. S tem je več kot očitno, da je brezveznik, ki niti profila ni prebral in se mi res ne da ukvarjat s takim.
Če slučajno ni ravno navala, mogoče , ampak mogoče odgovorim z ok. Potem pa napiše tudi on OK (čeprav nisem nič vprašala, ker me ne zanima) in potem je tiho. En potem pišejo, da jih naj kaj vprašam, da izpadejo še bolj dolgočasni. On mene klikne, pa mi piše, da naj jaz njega kaj vprašam? Zakaj že?

Je pa fajn, da nekdo pozdravi, jaz ozdravim in potem začne kaj konkretno klepetat, ne z brezveznimi floskulami. Konkreten klepet pa lahko začnejo tisti, ki preberejo moj profil. Večina tipov je pa tako samih vase zagledanih, da se jim ne da prebrati profila. AMpak kar povprek klikajo vse ženske in si mislijo, da bomo čisto vzhičene.

Vse skupaj je en velik nateg, prav tako tudi zavajajoči odgovori na vaša vprašanja. Gre za “nastavljene igralce”, ki skrbijo za to, da lažni sex zmenkarski portali preživijo in še naprej nosijo lepe denarce obupanih ljudi.

+ 1

Najprej se moramo, tukaj na forumu naučiti med sabo pogovarjati, potem bo pa tudi na portalih za zmenke lažje šlo. 🙂

drug drugega programiramo



Še eno prebrisano napeljevanje na goljufive zmenkarske portale. Lahko ste sami Casanove, pa vam še tako lepe besedne igre na portalih ne bodo prinesle seksa. Zmenkarski lobij je na forumih tako močan, da za vsako trditev o zmenkarskih neuspehih, napišejo kup lažnih super-truper seksualnih uspehov.



Še eno prebrisano napeljevanje na goljufive zmenkarske portale. Lahko ste sami Casanove, pa vam še tako lepe besedne igre na portalih ne bodo prinesle seksa. Zmenkarski lobij je na forumih tako močan, da za vsako trditev o zmenkarskih neuspehih, napišejo kup lažnih super-truper seksualnih uspehov.
[/quote]

Ne sodelujem na nobenem zmenkarskem portalu, tako da ne vem kakšna je resnica.

drug drugega programiramo

New Report

Close