Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek podpora slo družini

podpora slo družini

tle je link za pomoč slovenski družini, če ji ne morete pomagat, pomagate tujcem ala šami, ki se jim j… za nas….

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/hisko-sestclanske-druzine-bo-odneslo-v-dolino

stopimo skupaj. hvala

kdo se je že boril da bi ena pakistanska rodbina z 20 ali več člani trenutno,ko bi se ustalili pri nas pa bi se namnožili ali se jim pridružili še sorodniki dobila hišo s posestvom ter seveda še denarne socialne ugodnosti.

Kako rasističen prispevek, poziv za pomoč Slovencu??? Da vas ni sram rasisti!!! Na milijarde ljudi iz Afrike in Vzhoda je revežev in njim moramo pomagati, ne pa tem slovenskim rasistom!!!!

Upam, da je to sarkazem.

Kako znamo Slovenci odlično stopiti skupaj, je pokazala že marsikatera humanitarna akcija za slovenske družine. Prav tako so se Slovenci odzvali kot eno pri žledolomu. Koristili dopuste, da so prijavili v akcije. Provokativen in rasistično naperjen naslov in poziv nima nobene povezave ne s tujci, ne s slovenci.
Če bi ti avtor bil pravi Slovenec bi to moral že vedeti.

Upam, da je to sarkazem.
[/quote]

Tudi jaz!

Sicer pa afriki in indiji in še mnogo kje pomagajo razne sv. organizacije, karitas, unicef, rk in še in še, ki se financirajo tudi z našim denarjem. Torej, tudi, če nočete pomagati pomagate posredno! In to teče že koliko let, recimo unicef je bil ustanovljen leta 1946 s strani OZN. Kaj se je spremenilo do danes v teh istih državah v razvoju? Nič. Koliko sami naredijo ti ljudje? Nič. Kolejo se med sabo. In tisti, ki imajo dovolj romajo v ”indijo koromandijo” za bljšim življenjem. Saj jih razumem. Ampak naj oni razumejo tudi mene, da jaz tujega nočem, svojega pa ne dam!

Kako znamo Slovenci odlično stopiti skupaj, je pokazala že marsikatera humanitarna akcija za slovenske družine. Prav tako so se Slovenci odzvali kot eno pri žledolomu. Koristili dopuste, da so prijavili v akcije. Provokativen in rasistično naperjen naslov in poziv nima nobene povezave ne s tujci, ne s slovenci.
Če bi ti avtor bil pravi Slovenec bi to moral že vedeti.
[/quote]

Z veseljem bi pomagala – ČE… Če uvodni post ne bi bil napisan tako, kot je.


Enako tudi jaz.

Tudi jaz. Zame so vsi ljudje isti in pomagam tako beguncem, kot Slovencem. Pa zivalim.

Nerasisticni Slovenci pomagamu vsakomur, ki potrebuje pomoc v okviru svojih zmoznosti.

Tudi jaz. Zame so vsi ljudje isti in pomagam tako beguncem, kot Slovencem. Pa zivalim.
[/quote]

Enako! Pomagam, kadar morem, ampak tale zapis se mi zdi …

Vsak izgovor….četudi ga mačka na repu….

Vsak izgovor….četudi ga mačka na repu….
[/quote]

Jap, točno tako je, kot sem rekla. Ti pa se tolaži z reki kolikor ti paše.


Če bi hotela pomagat, bi te to ne motilo.


Če bi hotela pomagat, bi te to ne motilo.
[/quote]

Ne izmišljuj si.

Kako znamo Slovenci odlično stopiti skupaj, je pokazala že marsikatera humanitarna akcija za slovenske družine. Prav tako so se Slovenci odzvali kot eno pri žledolomu. Koristili dopuste, da so prijavili v akcije. Provokativen in rasistično naperjen naslov in poziv nima nobene povezave ne s tujci, ne s slovenci.
Če bi ti avtor bil pravi Slovenec bi to moral že vedeti.
[/quote]

tisti ki pomagamo slovencem, nimamo nobenih težav pomagat tujcem, tudi takrat, ko pridejo v Slovenijo … kot turisti ali kot begunci. Ljudje, ki zadnje čase razpihujejo tale lažni nacionalizem pa vprašanje kako in kolikokrat so bili dobrodelni. Ampak “pametni” po forumih … to pa so, res.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Se ne more razumeti, da tujcem pomagamo vsi!, primorano, pod mus, z vsemi dajatvami, ki se potem prelivajo iz ene vreče v drugo, tudi iz tiste, v katero si dajemo zase, za vdak slučaj, če… Npr.ostanemo brez dela.
Denarja tam letos že več ni. Kaj pa za drugo leto, bo prišlo iz druge malhe?
Ne bo. Ker se zraven štuli vse pteveč tistih, ki se šlepajo na račun pomoči potrebnih.
Na enega prosilca za azil jih je koliko domačih šleparjev, ki živijo na ta račun?

Normalno, da bo za domače zmanjkalo, če se iz te vreče jemlje še za druge. Odgovorni za to pa kaj? Javnost, dajmo, še dodatno prispevati, ker smo na to že navajeni!

Smo res?
In ko bo zmanjkalo v vseh vrečah, tudi tiste pri koritu?

tisti ki pomagamo slovencem, nimamo nobenih težav pomagat tujcem, tudi takrat, ko pridejo v Slovenijo … kot turisti ali kot begunci. Ljudje, ki zadnje čase razpihujejo tale lažni nacionalizem pa vprašanje kako in kolikokrat so bili dobrodelni. Ampak “pametni” po forumih … to pa so, res.
[/quote]

Če zasleduješ samo tri dni javne medije in forume, vidiš jasno sliko.
Omenjeni so izrecno tisti, ki delujejo v nevladnih plačanih humanitarnih organizacijah.
Javno mnenje pa je zanje nesprejemljivo, takoj je označeno za napad nanje.
To je njihova propaganda, ki je laž na laž.
Večina, kar javno mnenje je, je kar rasizem? Nimate boljšega argumenta, vam gre tako slabo?
Kaj v resnici manjka beguncem? Opišite kaj in kje.

V Sloveniji pomagam samo Slovencem, tujcem pomagam v tujini ( razni cunamiji, potresi itd) vendar zadnje čase skoraj nič, ker ne zaupam “humanitarnim” organizacijam ala rdeči križ, da kakih bolj sumljivih niti ne omenjam. Najraje nakažem kar na račun pomoči potrebnega.
tej družini sem nakazal nekaj, čeprav s stisnjenimi zobmi, ker je v navedeni račun od rdečega križa.
migrantom v Slo ne pomagam za nobeno ceno.

Če zasleduješ samo tri dni javne medije in forume, vidiš jasno sliko.
Omenjeni so izrecno tisti, ki delujejo v nevladnih plačanih humanitarnih organizacijah.
Javno mnenje pa je zanje nesprejemljivo, takoj je označeno za napad nanje.
To je njihova propaganda, ki je laž na laž.
Večina, kar javno mnenje je, je kar rasizem? Nimate boljšega argumenta, vam gre tako slabo?
Kaj v resnici manjka beguncem? Opišite kaj in kje.
[/quote]
v resnici sem se distancirala od podobnih tem, ne vem pa, kje v mojem pisanju vidiš kakršenkoli rasizem

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Če zasleduješ samo tri dni javne medije in forume, vidiš jasno sliko.
Omenjeni so izrecno tisti, ki delujejo v nevladnih plačanih humanitarnih organizacijah.
Javno mnenje pa je zanje nesprejemljivo, takoj je označeno za napad nanje.
To je njihova propaganda, ki je laž na laž.
Večina, kar javno mnenje je, je kar rasizem? Nimate boljšega argumenta, vam gre tako slabo?
Kaj v resnici manjka beguncem? Opišite kaj in kje.
[/quote]

Ja kaj jim manjka? Ob polni nadstandardni oskrbi imajo revčki SAMO 18eur žepnine! To še za šteko čikov ni! In glede na to da ima slavni Ahmad na skoraj vsaki fotki čik v roki ni računice!


v resnici sem se distancirala od podobnih tem, ne vem pa, kje v mojem pisanju vidiš kakršenkoli rasizem
[/quote]

Jasno je napisano, kaj se vidi, če spremljamo javne medije in forume le tri dni.
Pišeš v javnih medijih ti?
Tvoj odgovor je tipično opranoglavo onegavljenje kot posledica teh večn8h spinov, Slovenci smo, Slovenci smo, ter Slovenci nismo, Slovenci nismo…

Točno vemo, kaj smo in za kaj smo, kot tudi točno vemo, česa ne maramo in ne bomo sprejeli.
Eno je dejstvo. Izkoriščanja, zlorabljanja, čeprav v tem živimo!

In trajbanje, da Slovenci NE POMAGAMO, je hinavsko sprenevedanje.
Kaj pa jemlješ kot osebno, je pa tvoj problem, enako, kot je problem tudi vseh lažnih humanitarcev!
Slovenci pomagamo vsem in koneckoncev TUDI! prvenstveno ravno lažnim humanitarcem.
Prostovoljno ali prisiljeno, nima veze.

Hec pa je, koliko v resnici ONI pomagajo komurkoli, domačim tujim.
Če tujim ne pomagajo, čeprav dobijo denar, je tu nekaj hudo narobe!
Se ti ne zdi?

Koiko so pomagali domačim ljudem, morajo pa še povedati. Enako, kot morajo povedati komu je potrebno še, ta hip, pomagati.

Če te moti uvodni post, pa odpri samo članek v novem oknu. Kar si napisala, je samo glup izgovor, da ti ni treba…
Sicer sem mnenja, da se jim naj dodeli občinsko stanovanje, če jih občina nima, pa naj se tudi domači problemi rešujejo na državni ravni. Pa naj jim dodelijo eno izmed tistih mnogih praznih vojaških stanovanj v Brežicah, ker glede na to, da so vsi brezposelni, je prav vseeno, kje so brezposelni. Punca bo vseeno imela več šans najt službo v mestu kot v predelu, kjer živijo, pa tudi Revoz vsake toliko jemlje, da bi lahko tudi ata poprijel. Hiška, verjetno črnogradnja, je itak naslonjena na tak rob plazovine, da nima smisla nič več vlagat v njo.

Jasno je napisano, kaj se vidi, če spremljamo javne medije in forume le tri dni.
Pišeš v javnih medijih ti?
Tvoj odgovor je tipično opranoglavo onegavljenje kot posledica teh večn8h spinov, Slovenci smo, Slovenci smo, ter Slovenci nismo, Slovenci nismo…

Točno vemo, kaj smo in za kaj smo, kot tudi točno vemo, česa ne maramo in ne bomo sprejeli.
Eno je dejstvo. Izkoriščanja, zlorabljanja, čeprav v tem živimo!

In trajbanje, da Slovenci NE POMAGAMO, je hinavsko sprenevedanje.
Kaj pa jemlješ kot osebno, je pa tvoj problem, enako, kot je problem tudi vseh lažnih humanitarcev!
Slovenci pomagamo vsem in koneckoncev TUDI! prvenstveno ravno lažnim humanitarcem.
Prostovoljno ali prisiljeno, nima veze.

Hec pa je, koliko v resnici ONI pomagajo komurkoli, domačim tujim.
Če tujim ne pomagajo, čeprav dobijo denar, je tu nekaj hudo narobe!
Se ti ne zdi?

Koiko so pomagali domačim ljudem, morajo pa še povedati. Enako, kot morajo povedati komu je potrebno še, ta hip, pomagati.
[/quote]

še vedno ne vem kje v mojem pisanju vidiš rasizem

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

New Report

Close