Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek roska ali presernova

roska ali presernova

Zaradi selitve moramo hci prepisati, ki obiskuje prvi letnik gimnazije. Katero mi priporocate, preden poklicem za prosta mesta? Katera je tezja? Sta morda obe priblizno enako zahtevni? Zeleli bi namrec ekonomsko gimnazijo.

Roška je fajn, tud profesorji so ok.

Še ena več bo na zavodu odžirala naš denar…

nova
Uredništvo priporoča


Get over it
Popusil si prenesi junacki in si svoj ime izberi


Get over it
Popusil si prenesi junacki in si svoj ime izberi
[/quote]

:::::)))
jas se duplo smejem
….ko hruška misli, da je avokado :::)))

:::::)))
jas se duplo smejem
….ko hruška misli, da je avokado :::)))
[/quote]

Ferid zaboravijo da nesmije alkohola 🙂
Pa si domišlja da je grda resnica
Nema veze se bo že streznil

Najlepsa hvala ena juzna:) kaj pa tezavnost?

Roška je fajn, tud profesorji so ok.
[/quote]

Pa droge so blizu….

Fužine zakon. Prepišite jo na gostinsko, tja tudi moja mularija hodi. Najboljšo ponudbo na študentske bone imamo…čevapi z lukom, prasetina ispod sača, itd…pridite v Fužine 🙂

Jaz sicer nism delala ek.gimnazije, sm pa slišala od tistih ki so jo, da ni tako zahtevna, te pa profesorji ful naučijo. Enako velja tud za smer ek.tehnik katero sm sama delala.

Jaz sicer nism delala ek.gimnazije, sm pa slišala od tistih ki so jo, da ni tako zahtevna, te pa profesorji ful naučijo. Enako velja tud za smer ek.tehnik katero sm sama delala.
[/quote]

Pa še to: so znal eni govort kako je ful lažja ek.na Roški od Prešernove. Ni res. Tud na Roški te niso kr tako spuščal naprej, si moral pokazat znanje.
Sama sicer kakšna odličnjakinja nism bila nikol, tud v OŠ ne, pa mi Roška ni delala preglavic. Sm se res bolj učila kot v OŠ in je šlo bp.

Kolikor vem, Roška letos nima programa ekonomske gimnazije v prvem letniku, ampak samo ekonomski tehnik.

Srednja ekonomska šola je glomazen mastodont za cca 1200 dijakov, ki se še komaj drži nad vodo. Ker nimajo dovolj otrok, vrtoglavo spuščajo nivo znanja, vsi morajo izdelati letnik, da imajo učitelji službo še naslednje šolsko leto. Vseeno so se dogajala v preteklosti odpuščanja učiteljev, s svojim nizkim nivojem pa želijo preprečiti najhujše.
Seveda takšni kadri pozneje, kot zg omenjeno, dolgoročno pristanejo na borzi.
Ko/če bo enkrat MŠŠ naredil red, bodo takšni mastodonti izumrli.

Naša hodi na Prešernovo. Zadovoljna. Priporočam.
Nobena šola ni pretežka, če se uči, če pa misli, da bo izdelala brez truda, pa mislim, da nikjer ne bo šlo.


Roška ali pa frizerska, ista pašta!

New Report

Close