Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zapustil me je

Zapustil me je

Po dveh mesecih in pol veze, me je zapustil fant, ker delam v restavraciji in nimam prostih vikendov in praznikov.On dela od ponedeljka do petka samo dopoldne, vikende ima proste. Se kaksen tak primer?

Poznam tak par, pa furata skup že več kot 2 let. Ni te imel zares rad, ker drugač te zarad tvojga del.časa ne bi pustil. Pozab ga.

Kdaj sta se pa sploh kaj videla? Med tednom? Za vikende 24/7 dela?


zakaj te je zapustil. Če imaš nekoga rad si srečen da ga vidiš enkrat na teden. Vseno mu je zate, zato te je zapustil. Pozabi in pojdi naprej življenju.

Videla sva se cez teden in cez vikend, nisva pa mogla biti cel vikend skupaj, rekel je, da najbolje, da koncava srdaj, ko je se cas, ker bi znal biti problem spomladi in poleti, ko ne bi mogla biti ves vikend skupaj, da bi lahko skupaj kam sla…sva iz istega kraja.

In ti mu verjameš, da je to razlog? Zdaj pa se vprašaj, če bi bilo obratno! Bi ga zaradi tega zapustila, kljub temu, da ga imaš neskončno rada? Eto, vidiš! J*ebe se mu zate, 100 posto, res! Sori, ampak pozabi in pojdi naprej. Bo drug prišel, ki te bo imel rad.

Mene je vsaki do sedaj zapustil. Kot vidiš, sem še vedno živa.

Haminjami, potem te pač ni ljubil. Je tragokomično,namesto,da bi bil vesel,da imaš vsaj službo.
Glavo gor. Ti bi boljše brez njega in si boš že našla pravega za sebe.

Avtorica,pojdi naprej. Pozabi tega loleka,ki je hotel samo zabavo.
Ljubil te že ni. Imel je v mislih samo zabavo.

HVALA BOGU DA TE JE ZAPUSTIL! ZASLUZIS SI 100X BOLJSEGA.. Sploh se ne sekiraj. Resno! Uzivaj zivlenje, delaj in privosci si pocitnice, spoznaj nove ljudi..

a ste res tako zabiti, da se avtor/ica norca dela glede na temo o odpiralnem času trgovin….joooj zabit narod!!

New Report

Close