Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste kje videle nov trend kavbojk, ki se lepo prilegajo na trebuh?

Ste kje videle nov trend kavbojk, ki se lepo prilegajo na trebuh?

Govorim za tiste, ki so malo trebušaste. Torej gre za kavbojke , ki imajo v pasu na notranji strani širšo elastiko, ampak samo na notranji strani, zunaj izgleda pa navaden pas kavbojk. Povrhu vsega pa so še narejene za zadnjico tako, da jo dvignejo. To zadnje ima salsa,
to vem. Ampak nisem pa se nikjer videla takih s srednjim ali visokim pasom, ki ima navnoter elastiko in se fino prilega oz prilagodi na trebuh.

Da vrnem na prvo stran. Nobena ni videla takih kavbojk?

…kakšna slikca? jaz si sploh ne predstavljam.

poišči kakšno sliko na netu, jaz tudi ne vem, kaj misliš.

Poskusila v Salsi. Katastrofa od kavbojk. Ta “dvig” zadnjice ima filing povštra v riti. Sem trebušasta, tele kavbojke so bile pa grozne. Dobiš v vsakem taccotu in new yorkerju lepše. Pa tri ali štiri za to ceno.
Je bilo pa to že par let nazaj, tako da ne vem, kako nov je ta trend. Osebno dobim brez težav poceni kavbojke v eni od zgornjih trgovin, v dražjih pa za svojo postavo nič.

Ne vem kaksen cenovni razred isces – osebno imam tudi tezavo z nabiranjem speha izkljucno na trebuhu in zame je bil J Brand res odkritje, sploh High rise Maria model. Nima pa nobenih elastik noter, ampak je samo super krojen iz cisto drugega materiala kot vecina poceni kavbojk in ce malo poisces po netu, ga najdes tudi za neko relativno normalno ceno.

Ne vem, ce isto misliva, mogoce pa. Jaz sem si danes kupila salsine kavbojke, model diva. Imajo visok elasticen pas, ki stisne trebuh in speh na bokih. Obcutek je zelo prijeten. Ni kot steznik. So pa narejene tako, daimajo zepe kot obicajne kavbojke, tako da visok pas ni viden, ce noces. Na spletu imajo sedaj 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta. Odkar sem prvic kzpila salsine kavbojke, so druge odpasle.. Udobno skor kot trenirka.:)

https://www.salsajeans.com/en/women/jeans/slimming–diva/diva-black-slimming-pants-with-slim-leg/?id=45&f=1867&pos=9&pid=41615

Tele imam:)

A tako se zdaj po novem reče nosečniškim kavbojkam?

Daj ne nakladaj. To niso nosečniške. Če bi kjera noseča to nosila, bi ziher imela spontan splav


Zgledajo super! 🙂
Ne poznam njihovih številk. Če nosim 40 ali 42, kaj mi svetuješ – da vzamem njihovo 32 ali 33? Kakšno številko nosiš ti? Hvala, če boš prebrala in komentirala. 🙂


Podobne samo, da imajo tri gumbe ze dva meseca nazaj kupila v Mani za 16 eur. Imam pa st 40. Spomladi so imali pa tudi tanjse kavbojke v modri barvi in jih tudi imam. Crne imajo tudi na svoji spletni strani prikazane.

Čisto enak efekt dosežeš z vsakimi jegginskami za 20 evrov, drugače pa ima tudi New Yorker modele elastičnih kavbojk z visokim pasom. Jaz sem v Salsi pomerila menda vse, kar imajo, pa je vse čudno stalo.

Ma, slik ni, sem to gledala na yt, ce vtipkas Jeans Brazilian butt lift on today tonight channel 7. Druga polovica posnetka. Imam salso , ki dvigne rit, res naredi lepo, vendar je malo prenizek pas, pa mal cez gleda špehek. Sicer sem pa danes take , ki imajo v pasu elastiko le z notranje strani, od zunaj pa so del,kavbojk, pa tudi sicer izgledajo navadne kavbojke, ne legice. Ampak mi niso bile vsec.

Aja, videla sem jih v trgovini v ljubljani btc v stavbi merkurja v trgovini s cevlji pintarelo ali nekaj podobnega se rece

New Report

Close