Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsaka mlada naredi kapitalno napako

Vsaka mlada naredi kapitalno napako

Vsaka mlada ženska naredi kapitalno napako, če se poroči s precej starejšim moškim.Ti moški so druga generacija in so navajeni drugačnega življenja iz starih časov.Večina jih misli ,da so bog bogova.

Razloži o čem pišeš in o kom,ker očitno te nekaj žuli.
Sem ravno zadnjič brala, da si naj moški partnerko iščejo in sicer po principu tako nekako.
Da se njegova leta prepolovijo in se potem sesteje 7let zraven.
Npr.:
Moški ima 30 let, na pol je torej 15 in plus 7 let je torej 22let.
No, to bi nekako se šlo.
Kar je pa več kot 15let razlike je pa tudi meni malo izven generacijsko. V bistvu pa kakorkoli.

To je popolnoma res.
Še z vrstnicami težko najdejo skupni jezik.
Zanje so primerne nekaj let starejše, družabne, primerno situirane, ki jim seks in denar ni problem.

nova
Uredništvo priporoča

Po tvoji računici je 50:2=25+7=32
Ali
70:2=35+7=42

To ti je v redu. Ok.

Po tvoji računici je 50:2=25+7=32
Ali
70:2=35+7=42

To ti je v redu. Ok.
[/quote]

Po takih krilaticah, zapisanih v bogsigavedi katerem Cosmo—, postanejo neumnosti svete resnice.

Sama verjamem v uspešnost razmerij z vrstniki.

Jaz imam 20 let starejsega in se mi zdi super. Sploh v primerjavi z vrstniki je top. Super kuha, zna pospravljat in vrtnarit. Ni da ni. Tako da ne vem kaj bi bila kapitalna napaka. Kvecjemu sem na bonusu, ker je izkusen, samostojen in ima poslihtan lajf.

Iskala si in imaš nadomestek očeta. Tebi še leta ne bo treba imet pošlihtanega lajfa, ker se preprosto šlepaš z njim.

O bonusu boš več povedala čez leta. Ah, ja, kdo ve, kje bomo takrat…

Po takih krilaticah, zapisanih v bogsigavedi katerem Cosmo—, postanejo neumnosti svete resnice.

Sama verjamem v uspešnost razmerij z vrstniki.
[/quote]

Cosmo ali ženska, lejdi ipd.
Pa menda ja zna iz glave zračunati, kakšne kvasi dalje!
Je res možna taka manipulacija z ljudmi?

Iskala si in imaš nadomestek očeta. Tebi še leta ne bo treba imet pošlihtanega lajfa, ker se preprosto šlepaš z njim.

O bonusu boš več povedala čez leta. Ah, ja, kdo ve, kje bomo takrat…
[/quote]

Meni se zdi, da imam kar precej poslihtan lajf v primerjavi z vrstnicami. V kratkem bom magistrirala, vem kaj hocem in imam jasne plane za prihodnost. Poleg tega mi je jasno, da sem za lastno sreco odgovorna sama in zato me ne briga kaj si drugi mislijo. Jaz sem srecna z 20 let starejsim.

Si ne predstavljam da bi imela 20 let starejšega ali pa mlajšega. V prvem primeru bi se počutila kot da sem hči. V drugem pa kot da sem mama.

Zveze, ki so bolj naravne, so ponavadi trdnejše, kar pomeni, da je moški starejši, ampak ne ravno oče po letih svoji izbranki. 🙂 Punce so lahko že pri 15 “prave babe”, medtem ko fantje zaostajajo, ponavadi ne samo s telesnim razvojem, ampak tudi zrelostno, tudi po 5 in več let. Enako potem v zrelejši letih, nastop menopavze pri ženskah, medtem ko je moški pri +50 lahko še zelo ‘dejaven’.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Te napake pa res nisem naredila. Me toliko starejši tipi ne zanimajo, niti ne padam na njihov denar.
Sem pa neko drugo napako naredila. No, vsaj naučila sem se veliko iz nje.

Kaj pišeš, ženska??? Kaj pa, ko je moški star 50, 60 ali 70 let? Koliko je potem mlajša ženska? Butasta enačba!

Meni se zdi, da imam kar precej poslihtan lajf v primerjavi z vrstnicami. V kratkem bom magistrirala, vem kaj hocem in imam jasne plane za prihodnost. Poleg tega mi je jasno, da sem za lastno sreco odgovorna sama in zato me ne briga kaj si drugi mislijo. Jaz sem srecna z 20 let starejsim.
[/quote]

Hočeš reči končala dodiplomski študij.

Res bo fajn, ja, ko boš ti v najlepših letih, pa mu boš lahko plenice menjavala.

Hočeš reči končala dodiplomski študij.
[/quote]

Bolonjski magisterij spada pod podiplomski studij. Ne razumem kaj ti ni jasno?

Zveze, ki so bolj naravne, so ponavadi trdnejše, kar pomeni, da je moški starejši, ampak ne ravno oče po letih svoji izbranki. 🙂 Punce so lahko že pri 15 “prave babe”, medtem ko fantje zaostajajo, ponavadi ne samo s telesnim razvojem, ampak tudi zrelostno, tudi po 5 in več let. Enako potem v zrelejši letih, nastop menopavze pri ženskah, medtem ko je moški pri +50 lahko še zelo ‘dejaven’.
[/quote]

Zaostajate pa res ja, vi ste vecni otroci tako zrelostno kot tudi po obnasanju :)))

Uhh, 20 let starejšega pa res ne bi imela, ni šans :)))

Zaostajate pa res ja, vi ste vecni otroci tako zrelostno kot tudi po obnasanju :)))
[/quote]

Jah, očitno bi rabila večnega mladeniča, da ti pihne malo na tvoja jadra, ali pa pod krilo.
Ne vem, če sem toliko mlajši od tebe, da bi zadostil tvoj skritim željam po mladem mesu. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bolonjski magisterij spada pod podiplomski studij. Ne razumem kaj ti ni jasno?
[/quote]

Ni bolonjc 3 plus dva, torej dodiplomski magisterij, ki ga končaš najhitreje kdaj, pri 25tih?
Potem nisi stara šele 25 let? Oz si takoj nadaljevala študij letos?
Včasoh je bil univerzitetni študij štiri leta plus diploma še eno leto. Magistrski tam nadaljna štiri leta.

Nikoli se ne ve kaj bo jutri z nami zato se ne obremenjujte z leti. Predvsem še to, da ne bo nekdo napačno mislil, moški pa pazite, da nimate res kakšne petnajstletnice ali mlajše, vi ste pa petindvajsetlteniki ali več…ker to je pa samo za zapor do vaše smrti. Ker uničite življenje človeku. Ne primerjajte se z drugimi državami, kjer so dovoljene poroke z petletniki. Ne padite tako nizko. Ajde. Uživajte.

Kapitala napaka bo ko boš čez 15 let imela doma penzionista nesposobnega za seks…

Vse to pa dela samo zato ker se boji da ga boš pustila.

Ni bolonjc 3 plus dva, torej dodiplomski magisterij, ki ga končaš najhitreje kdaj, pri 25tih?
Potem nisi stara šele 25 let? Oz si takoj nadaljevala študij letos?
Včasoh je bil univerzitetni študij štiri leta plus diploma še eno leto. Magistrski tam nadaljna štiri leta.
[/quote]

Ne da se mi prepucavat s tabo. Jaz zivim stari, stari sistem pa me ne zanima. Dodiplomskega magisterija ni in ga nikoli ni bilo. Mi je pa jasno, da gremo bolonjski studenti vam “ta starim” v nos, ker si vas vecina pumpa ego na nacin, da nov sistem dajete v nic in povelicujete starega. Zadaj je pa manjvrednosti kompleks zaradi razlicnega trajanja in iste stopnje.

Ne da se mi prepucavat s tabo. Jaz zivim stari, stari sistem pa me ne zanima. Dodiplomskega magisterija ni in ga nikoli ni bilo. Mi je pa jasno, da gremo bolonjski studenti vam “ta starim” v nos, ker si vas vecina pumpa ego na nacin, da nov sistem dajete v nic in povelicujete starega. Zadaj je pa manjvrednosti kompleks zaradi razlicnega trajanja in iste stopnje.
[/quote]

Ne laskaj si preveč. Nič me ne moti, ker študiraš, prej obratno. Magisterij ali specializacija je po zaključenem bolonjcu in naziv za nazivom. Šele po tem je študij magisterija, kjer je naziv magister pred imenom.
Kot vemo, se ravno študentje sami največ pritožujejo zaradi nič znanja, ki ga pridobijo, napram bivšemu uni študiju. Torej si po starosti šele na dodiplomskem magisteriju, ko to končaš, greš šele v akademskega. Le to je bilo vprašanje z moje strani, tvoje zasebno življenje mi pa ni mar.

Ne laskaj si preveč. Nič me ne moti, ker študiraš, prej obratno. Magisterij ali specializacija je po zaključenem bolonjcu in naziv za nazivom. Šele po tem je študij magisterija, kjer je naziv magister pred imenom.
Kot vemo, se ravno študentje sami največ pritožujejo zaradi nič znanja, ki ga pridobijo, napram bivšemu uni študiju. Torej si po starosti šele na dodiplomskem magisteriju, ko to končaš, greš šele v akademskega. Le to je bilo vprašanje z moje strani, tvoje zasebno življenje mi pa ni mar.
[/quote]

Naj dopolnim, to je enakosranje kot naziv učiteljic razrednega pouka, profesor, ki ga pišejo za imenom. Nič, le končan uni študij.
Sama dobro veš, da je naziv prof. pred dr. znanosti, kar je akademik.
Boš še kar dolgo študirala, da prideš do akademskega naslova, do takrat pa se boš rešila tudi lažne vzvišenosti in mišljenja, kako daleč nad drugimi si že. Žgance jest, sedaj imaš še smrkelj pod nosom, kje so še brčice, ko bodo zrasle z zrelostjo. Še vsaki so, četudi so spodaj in zgoraj z laserjem odstranjene.

New Report

Close