Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Punce kaj bi zbrale?

Punce kaj bi zbrale?

Dolgolasca ali kratkolasca? Jaz dolgolasca, kratkolasci mi zgledajo tako nemoško, kot eni pusiji 🙂

Jaz bi lahko izbral oboje odvisno od moškega.

Dolgolasi so zenske, kratkolasi so moski. Ti mas pac rada podobe iz filmov kjer je moski slikan kot dolgolas. Sama vedno kratkolasega, seveda je to zadnji kriterij

nova
Uredništvo priporoča

Avtorica tudi meni so všeč dolgolasci.

Meni kratkolasi, celo plešasti.

Starejša, ko sem, prej se mi pogled ustavi na takih, še sploh, če imajo prožen korak.

Dolgolasca

Tudi meni so všeč dolgolasci. Vendar pa vsem moškim dolgi lasje ne pašejo. Tako da…glede na dolžino las nima smisla izbirati fanta. Bi rekla. 🙂

Ah, zame mora bit čist čist čist na kratko pošišan, ob stran zabrit z mašinco, to so zame najlepši tipi 😉

Ah, zame mora bit čist čist čist na kratko pošišan, ob stran zabrit z mašinco, to so zame najlepši tipi 😉
[/quote]
To je izbor tipične “če.fu.rke.

Kratkolasca. Dolgi lasje pristojijo samo nekaterim umetnikom, pod pogojem, da so čedni.

Obritoglavega puhoglavca. Takega bi izbrala.


To je izbor tipične “če.fu.rke.
[/quote]

E jbg, to so tapravi tipi, zravn mora bit še urejen in to je to 😉

E jbg, to so tapravi tipi, zravn mora bit še urejen in to je to 😉
[/quote]

Urejen? V trenirki? A se ti hecaš?

Pobrit po glavi:)

Trenutno ne zbiram tipov, je še prejšnja zbirka dovolj dobra.

E jbg, to so tapravi tipi, zravn mora bit še urejen in to je to 😉
[/quote]
Pa mišice si pozabila.

Urejen? V trenirki? A se ti hecaš?
[/quote]

Kdo pa je omenjal trenirko? A ti branje ne gre? Aja, ups, če.furji so itak skoz v trenirkah, druzga nimajo za oblečt, ane? Ker kreten/ka si.
Drugač pa ja, obstajajo tud ful luštne trenirke in ostala športna oblačila, pa si lahk športno urejen 😉

Zadnje čase vidim fante, ki so spodaj in ob strani glave zabriti, čez te zabrite lase pa jim z vrha glave visijo neki malce daljši lasje. Fuuuuuj. Ta moda je pa bolj mora kot moda.


Pa mišice si pozabila.
[/quote]

Ah ne, to pa pr men ne pali. Imam raj take bolj normalne, mal mišic ja, ne pa prav opazno 😉

Ah ne, to pa pr men ne pali. Imam raj take bolj normalne, mal mišic ja, ne pa prav opazno 😉
[/quote]

A, jebi ga. Frizura mi je taprava, urejenost tudi, ampak mišice ti ne pašejo. Dzabe se jazt tukaj trudim zate, hehe.

A, jebi ga. Frizura mi je taprava, urejenost tudi, ampak mišice ti ne pašejo. Dzabe se jazt tukaj trudim zate, hehe.
[/quote]

Džabe že zato, ker fanta imam. Drugač pa mi kakšni orng mišičnjaki nikol niso bili všeč. Vsak ima svoj okus 😉

Še dobro da sem nelasec.

Kdo pa je omenjal trenirko? A ti branje ne gre? Aja, ups, če.furji so itak skoz v trenirkah, druzga nimajo za oblečt, ane? Ker ******/ka si.
Drugač pa ja, obstajajo tud ful luštne trenirke in ostala športna oblačila, pa si lahk športno urejen 😉
[/quote]

Ja večina fura samo trenirke. Saj jih srečujem sredi Ljubljane v trenirkah, v zdravstvenem domu, v bankah, en pri nas celo prihaja na job..

Dolgolasca. Obožujem dolgolasce.

Džabe že zato, ker fanta imam. Drugač pa mi kakšni orng mišičnjaki nikol niso bili všeč. Vsak ima svoj okus 😉
[/quote]
Aja fanta imaš? Pol se opravičujem, ker sem se trudil te osvojiti. Ne bom več obljubim, častna Fužinska.

New Report

Close