Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sin ima spolne igračke

Sin ima spolne igračke

Ko sem po spravljala v hiši sem v sinovi sobi našla 5 kondomov neko kremo za mašo in nekakšen gumijaste vibrator. Ima punco ki tudi dostikrat prespi pri nas ampak me vem no. Ali naj ga kaj sprašujem po tem??
Aja star je 17 let punca pa 18

Vzgojila si pač lenuha in nesposobneža, da mu moraš pri tej starosti ti sobo pospravljat.
Kaka je pa krema za mašo? A to za v cerkev rabi posebno kremo ali kako?

Kaj bi ga konkretno pa ti vprašala?
Morda kako se to uporablja?
Mama 41 pa kaj ti tu ni jasno. A misliš da se onedva samo gledata in max poljubljata. Drugič pa ne diraj njegove sobe, vsaj zadreg ne bo.

nova
Uredništvo priporoča

Ma ne, briši to iz spomina, ni tvoja stvar.

Kaj tebe točno sploh moti? Kaj je to krema za mašo? Pri 17 so se včasih že poročali, zdaj se pa še “igrat” ne smejo?

Verjetno je mislila kremo za masažo

Vzgojila si pač lenuha in nesposobneža, da mu moraš pri tej starosti ti sobo pospravljat.
Kaka je pa krema za mašo? A to za v cerkev rabi posebno kremo ali kako?
[/quote]

Krema za mašo… to bo treba Majdo 1948 vprašat. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Samo tega ga ne sprašuj, sploh če se doma ne pogovarjate o takih temah. Sem imela podobno situacijo s svojimi, še cel dan nisem prišla ven iz sobe od sramu. + cel mesec sem se jih izogibala, tolk mi je bilo nerodno. Sekiraj se, ko boš našlo kakšno drogo, recimo.

In zakaj brskaš po njegovih predalih? Tega sigurno ni imel postavljenega na mizi.

Verjetno si z vibratorjem masira prostato.


Za analca:-)))


Za analca:-)))
[/quote]
To je lubrikant s katero se ritka podmaze, potem pa se uporabi vibrator za masiranje prostate pri moskem.


To je lubrikant s katero se ritka podmaze, potem pa se uporabi vibrator za masiranje prostate pri moskem.
[/quote]
No, kaj takega. Česa vse ne izvem tu gor:-))

Tako Mama iz lublane41, zdaj imaš domačo nalogo ugotoviti ali ona njega ail on njo.
Potem pa korigiraj, če ti ne bo ok… 😉
:))))))))))))))))))))))))))))))


Mislim da on sam sebe. Kasneje si bo pa omsilil pač jebaca. Nič strašnega.

Ja postavi ga pred dejstvo, naj ti vse razloži in pokaže, kako se to uporablja, potem pa naj zmoli 834 zdravamarij za pokoro!
Mislim, da počne kaj takega in to za povrh še v tvoji hiši…

Še jaz dodam, pa ne pozabi ga nažgat po riti, nagi.

Bodi vesela. Uporablja zaščito.

Krema za mašo… to bo treba Majdo 1948 vprašat. 😉
[/quote]

Jaz imam za k maši prav posebno zeliščno kremo, ki so jo naredile katoliške redovnice in ki jo je blagoslovil gospod župnik. So prodajali pred župniščem in ni bila draga, del izkupička pa je šel tudi za nepredvidene stroške župnije.

Avtorici bi pa svetovala, da se z mladimi resno pogovori, ker se v njeni hiši očitno dogajajo hudi grehi in so ogrožene duše vseh njih, seveda obvezno tudi čimprej k spovedi, še posebej dekle.

Jaz imam za k maši prav posebno zeliščno kremo, ki so jo naredile katoliške redovnice in ki jo je blagoslovil gospod župnik. So prodajali pred župniščem in ni bila draga, del izkupička pa je šel tudi za nepredvidene stroške župnije.

Avtorici bi pa svetovala, da se z mladimi resno pogovori, ker se v njeni hiši očitno dogajajo hudi grehi in so ogrožene duše vseh njih, seveda obvezno tudi čimprej k spovedi, še posebej dekle.
[/quote]
Haha, dobro si napisala.:)))))))

Jaz imam za k maši prav posebno zeliščno kremo, ki so jo naredile katoliške redovnice in ki jo je blagoslovil gospod župnik. So prodajali pred župniščem in ni bila draga, del izkupička pa je šel tudi za nepredvidene stroške župnije.

Avtorici bi pa svetovala, da se z mladimi resno pogovori, ker se v njeni hiši očitno dogajajo hudi grehi in so ogrožene duše vseh njih, seveda obvezno tudi čimprej k spovedi, še posebej dekle.
[/quote]

Kje pa se namažeš s to kremo?

Tam kjer je potrebno.

Na primer…

New Report

Close