Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Reka ljubezni ima 75 delov

Reka ljubezni ima 75 delov

Reka ljubezni ima torej 75 .delov in se bo 1. sezona končala 22.12. .
Mislite,da bo Jan spet naskakoval Ireno?
Bo Sara z Blažem,ko sta se z Natašo razšla?

Lep par sta Sara in Blaž. Še za Gasperja bi morali eno najti ..

Na koncu bo Gašper zaprosil Janeza za roko,
Angelca pa bo zažgala Gasilski dom…..

Lahko da bo na koncu Gašper s Katjo.

Govori se, da se menda snema že tretja sezona, če je res, bodo samo še preveč komplicirali in raztegovali. Na koncu bo pa itak tako, da bosta Irena in Jan skupaj, sej fant ni nič kriv

Hm, nadaljevanka se snema naprej, torej vsaj do junija 2018 jo bomo gledali 🙂

Bosta 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skupaj Irena in Rok. Ker kao tako mora bit. Sta glavna igralca.

Ja 1.sezona Reke ljubezni se bo končala kmalu. Kolikor mi je znano načrtujejo 3.sezone.

Katja bo te postala par z Miranom. Franc bo spet izginil.

Dobra nadaljevanka, upam le da ne bo sledila Žlahtni štoriji in bo dajala pozitivno sporočilo. Ker štorija tudi takrat ko je še bila gledljiva, ni sporočala nič vzgojnega. Lupmi (Anica, Ludvik…) nihče nikoli ni odgovarjal za svoje lumparije, nihče od lumpov ni spoznal da dela napak, ampak…je ostajal negativen brez posledic, kar se mi zdi ZELO ZELO narobe.
Upam da bodo scenaristi reke ljubezni pozorni na to in s svojim delom ne bodo sporočali da biti lump je čisto o.k. in se celo splača.

Zamik med snemanjem in predvajanjem pa ni prav dolg, tole kar zdaj gledamo so snemali oktobra.

čisto zanič nadaljevanka. v vsaki vasi ima župnik zadnjo besedo in je med najpomembnejšimi osebami. tukaj ni pa nobenega. poleg tega lbi morali vsi tudi redno k maši hodit tu pa nič. župnik je tudi tisti ki bi ga morali fantje poslušat s kom se naj poročijo ne pa da ene mestne frajle domov vozijo.

v glavnem, čisto zanič nadaljevanka. povrh vsega se niti to ne ve katera družina je bila med vojno za partizane in katera za domobrance, pa na dolenjskem se dogaja.

Ampak res, tole glede župnika. Sicer nisem gledala nobene od prejšnjih serij (Žlahtna štorija, pa neko vino), tale mi je pa res super. Je pa čisto res, da manjka lik župnika.

Npr. Jože- ribič velikrat omenja ženo, pa je še nikoli niso pokazali. Isto Katjinega očeta.

Že za samo kvaliteto nadaljevanke, bi bilo boljše manj delov, reko bi tja do 85 lepo vse speljali in končali. Še vsaka stvar, ki je bila z več sezonami, je bila vsaka slabša, zmanjka pametnih idej, začnejo komplicirati

Ja res je. Najprej predlog glede župnika in ta res manjka v tej seriji, da bi razgnal to žlehtno babjo svojad Angelco, Marijo in po drugi strani Mojco.
In res manjka še kakšen pozitiven ženski lik, naprimer Jožetova žena pa še kdo. No pozitivni sta itak Sonja in Tereza, poleg Irene seveda.
Tale Valentina je pa za v Krko namakat in to z njenim nadutim fotrom Lekičem in slinavcem Erikom vred.
No in ko smo že pri vzgojnih lekcijah glede usod likov v takih serijah, sem jaz iz tele serije in tudi enako iz Usodnega vina ven potegnila dejstvo, da eni za dosego svojega cilja uporabijo vse možne manevre in tudi trupla. In ko gledam tako nadaljevanko mi postane jasno, da so v realnem življenju v Sloveniji zadeve vsaj še enkrat hujše in da je Slovenija poleg Italije druga največja mafijska država vsaj v Evropi. In čeprav ima verjetno vsaka država tudi nekaj takih pezdetov kot je Lekič, Erik, Bojan….je Slovenija po številu prebivalcev tako majhna, da smo danes ali jutri vsi lahko na tapeti zaradi tajkunskih mafijskih lobijev in njihovih smrdljivih ”višjih” ciljev.

Nisem vedela,da je v Sloveniji toliko verskih fanatikov,ki zahtevajo župnika v seriji!! Gonite se z vero!
Meni je čisto v redu tako kot je. Nočem te mafije farske v tej seriji!!!
Naj ostane tako vse kot je.

Verjetno bodo prišli Katjin ata, Irenina starša in še kdo ,ki se jih sedaj samo omenja v naslednji sezoni.

Res je najboljše ,da bi se nadaljevanke omejile na vsaj 3. sezone,drugače se pokvarijo kot Ena žlahtna štorija,ko je že sedaj že 6.sezona kolikor se piše in je postala totalna bedarija od bedarije.

Še južno ameriške telenovele imajo manj delov in sezon sploh ni,ampak posnamejo 100 ali tam do 200 delov in potem konec.
Avstralci pa naredijo vsako sezono na 1 leto.

Pri brazilskih telenovelah mi je všeč,da včasih glavna lika v ospredju na koncu ne prideta skupaj in grejo vsak svojo pot v novo življenje.

Hahahahah, dobra zajebancija, eni so že zagrizli in res hočejo kiklarje :))))))))

Z Ireno so že začeli pretiravat, seli se kot ptica selivka, kva šele bo

Irena se mi smili. Marija ji tečnari, Rok in Jan ji tečnarita.
Meni se zdi,da se bo izkazalo,da je v bistvu Rok Terezin vnuk in Janez Rokov oče,ali pa obratno,da
je eden od Ireninih staršev,ki bodo verjetno pokazali v 2. sezoni tudi otrok od Tereze in je Tereza Irenina oma.
Jan bo spet začel lezti za Ireno.
Samo ,da se ne bo izkazalo,da sta Rok in Blaž brata od Irene.

Hahahahaha……kok sem se nasmejala….v Krko s temi pezdeti…
Pa kiklarje pogrešate…….neeee no…..

A ste porajtali, da v vsakem prizoru omeni besedo raubšic? Obup, kar pike dobim…

Obup od obupa, tako mi postajata z Rokom zoprna, da je joj!
Čedalje bolj me pa pritegne situacija z Mojco in Francem. Kako se bo tole razpletlo…
Btw: a se še komu zdi, da je Blaž popolnoma romski obraz? Saj je lustkan, samo ne morem, da ne bi cigota v njem vidla.

A ste porajtali, da v vsakem prizoru omeni besedo raubšic? Obup, kar pike dobim…
[/quote]

Ja, jaz tudi pike dobim.
Mi je pa vloga od Irene ta moment totaln šus, otročja ful. Rok ji kao ne verjame in ona zaradi tega spakira!!! Loh bi tko nardil, da bi se šla v sobo mulit… A če bi jo pa prevaral, bi ga pa ubila?? 😉

Ja, jaz tudi pike dobim.
Mi je pa vloga od Irene ta moment totaln šus, otročja ful. Rok ji kao ne verjame in ona zaradi tega spakira!!! Loh bi tko nardil, da bi se šla v sobo mulit… A če bi jo pa prevaral, bi ga pa ubila?? 😉
[/quote]

Obupen scenarij, kot dva otroka se obnašata. Pa una Tereza je že tut zoprna s fanatičnim oboževanjem te butaste Irene.

Obupen scenarij, kot dva otroka se obnašata. Pa una Tereza je že tut zoprna s fanatičnim oboževanjem te butaste Irene.
[/quote]

In zdaj bo še bolj fanatična, ker jo bo mogla skos tolažit, ker Irena ceeeeel dan samo joka. Matr, cele dneve joka, ker ji ni Rok rekel, da ji verjame. Wtf?!?

New Report

Close