Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tako pecajo fotri

Tako pecajo fotri

Tema o tem zakaj samski ateki ženskam niso zanimivi me je spodbudila, da napišem kako pecajo ateki po spletnih portalih.

Eni napišejo, da so samski in da imajo otroke. Ampak potem pa cela lajna o tem kako je bivša grozna. Pogosto jokajo kako so ubogi, da nimajo časa, da imajo otroka, ki ga itak niso želeli, ampak jim ga je bivša podatknila. Ko povprašaš o kondomih, se razburijo, da to pa ne bi oni nikoli uporabljali.

Potem so samski, z otroki, ki imajo radi svoje otroke. Ampak potem samo razlaga na dolgo in široko vse o svojem otroku kako je super in oh in sploh kako je zaposlen, da nima časa. (Zakaj mi potem pišeš in mi težiš, se vprašam).

Potem so taki, ki imajo v profilu napisano, da so samski, brez otrok. Jokajo, da si želijo resne veze. Ok. Tudi prav, ampak prosjačenja in vekanja pa res ne maram in jih zavrnem. Potem se pa usuje plaz žaljivk in zmerjanja kako sem grozna, ker nimam otrok, ker sem samska. Jih opomnim, da so krepko starejši od mene in samski. Pa sledi hvaljenje, da imajo ženo, da imajo otroke in da kar tako malo pecajo. Hm, zagnani ateki.

So pa tudi taki, ki imajo fehtarijo za seks. Ko jih zavrneš, spet hvalisanje, da imajo ženo, da imajo otroke.

Aja pa še taki so, ki sicer so ločeni, imajo otroke, to tudi priznajo. Bi pa že kar na prvo srečanje pripeljali zraven otroke.

Tako pecajo ateki. Vezani in samski ateki. Veliko jih zataji otroke in ženo.

Pošteno namlatit ta poročene ki pecajo po portalih. Navadne zgube. Da ti slabo grata ko to prebereš.

Po mojem je čas, da si tipa najdeš v reali. Bo bolj ziher, pa ne bo se treba bunit čez tiste na portalih.

Tudi v reali so fotri izjemno nagnjeni k pecanju. Pozabijo pa omenit, da imajo ženo in otroke.
Sicer je pa tema namenjena tistim, ki se sprašujejo zakaj ženske tako bežimo od samskih atekov. Verjetno je kdo čisto ok, ampak toliko slabih izkušenj vrže slabo luč tudi na ostale.

Če ti bi pa denar ponudil bi pa bila zgodba drugačna

Tudi denar ponujajo nekateri.
Pa vabijo na službena potovanja. Konkretno je vabil en na službeno potovanje v Rim. Žena menda ne more.

In kje je problem?
če že igraš igro -jo igraj a ne.

Tudi denar ponujajo nekateri.
Pa vabijo na službena potovanja. Konkretno je vabil en na službeno potovanje v Rim. Žena menda ne more.
[/quote]

Bejbi, ce si fizicno sposobna, primerno neprimernih misli in odprte duše, vizualno pogledljiva in relativno pnevmatična, potem z veseljem posredujem letalsko karto in jurčka za stroške!

Bejbi, ce si fizicno sposobna, primerno neprimernih misli in odprte duše, vizualno pogledljiva in relativno pnevmatična, potem z veseljem posredujem letalsko karto in jurčka za stroške!
[/quote]

Si samo še en od mnogih, ki tako prosjači ženske. Na tak način vržete slabo luč tudi na ostale samske očete. Potem pa se čudijo zakaj ženske bežimo od moških z otroki.

Skoraj brez izjem te nagovarjajo z bejbi oz mačka.

Verjetno ženo tudi doma, da se ne zafrkne pri zamenjavi imena:):):)

Lahko je anonimno tukaj gor filozofirat…..

Ja ali pa dama :).

Si samo še en od mnogih, ki tako prosjači ženske. Na tak način vržete slabo luč tudi na ostale samske očete. Potem pa se čudijo zakaj ženske bežimo od moških z otroki.
[/quote]

Prosjači?! 🙂 Si se ti malo zmotila, kajne? Jebe se meni zate, če nisi ti za bo pa ena druga! 😀

Ponujam finančno kompenzacjo za storitev, ne pa “prosjačim za en faf” – ne rabim še ene krvopivke v življenju, ampak pocestnice pa tudi niso dobra izbira. richmeetbeautiful.com je pa tudi bolj svoh zadnje case.

Prosjači?! 🙂 Si se ti malo zmotila, kajne? Jebe se meni zate, če nisi ti za bo pa ena druga! 😀

Ponujam finančno kompenzacjo za storitev, ne pa “prosjačim za en faf” – ne rabim še ene krvopivke v življenju, ampak pocestnice pa tudi niso dobra izbira. richmeetbeautiful.com je pa tudi bolj svoh zadnje case.
[/quote]

Ha, ha, točno tako. Prosjačiš. Tipično za spletne portale. Ko je pa tip zavrnjen pa začne žaliti :).

Prosjači?! 🙂 Si se ti malo zmotila, kajne? Jebe se meni zate, če nisi ti za bo pa ena druga! 😀

Ponujam finančno kompenzacjo za storitev, ne pa “prosjačim za en faf” – ne rabim še ene krvopivke v življenju, ampak pocestnice pa tudi niso dobra izbira. richmeetbeautiful.com je pa tudi bolj svoh zadnje case.
[/quote]

..in kaj pravi na tvoj način življenja žena? Bivša žena ali pa jo še kar zavajaš?

Samski ateki omenijo to, kar si ve želite, da se omeni in se je bolj za vprašati, zakaj si ve to želite. A boste skakale do stropa če se vam omeni, da ima doma ženo?

In če nekdo peca se je tudi za vprašati, zakaj pa? Ali mogoče doma ni deležen tistega, kar bi pričakoval in to kvantitativno kot kvalitativno? Ja, predvsem je to razlog tako, da imate tudi glede tega ženske škarje in platno v svojih rokah. Če vam to pač ne paše, poskrbite za ateka in ga ne prisiljujte v to, da si mora po forumih zmišljevati, kar bi določene želele slišati.

..in kaj pravi na tvoj način življenja žena? Bivša žena ali pa jo še kar zavajaš?
[/quote]

Kaj ima pa ona tu zraven? 🙂 Dajte no, spet se neka določena pod-zbirka nedojebanih frigidnih babnic ki so vse v “popolnih odnosih, ker me samo enkrat na mesec udari”, zgraža nad tem, kar v resnici počne vsaj 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi. Jaz pa v jok pa na drevo zaradi vašega neodobravanja in mnenj.

Ja ali pa dama :).
[/quote]

Drži ja!

Ko slišim kaj od tega je samo še ADIJO

Če bolje pomislim, noben samski moški ne reče tega, medtem ko vezani skoraj vsi.

Drži ja!

Ko slišim kaj od tega je samo še ADIJO

Če bolje pomislim, noben samski moški ne reče tega, medtem ko vezani skoraj vsi.
[/quote]

“Fukljca”.
“Dečva”.
“Lepotička”.
“Mateja”.
“Ifigenija”.
“Klementina”.
“Sočna breskvica”.

“Fukljca”.
“Dečva”.
“Lepotička”.
“Mateja”.
“Ifigenija”.
“Klementina”.
“Sočna breskvica”.
[/quote]

Mateeejaaaaa ha ha ha…hvala!

Kaj ima pa ona tu zraven? 🙂 Dajte no, spet se neka določena pod-zbirka nedojebanih frigidnih babnic ki so vse v “popolnih odnosih, ker me samo enkrat na mesec udari”, zgraža nad tem, kar v resnici počne vsaj 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi. Jaz pa v jok pa na drevo zaradi vašega neodobravanja in mnenj.
[/quote]
Upam da se ne jeziš če si tudi žena sem in tja popestri kak dan s kakim poskočnim moškim.
Ker če te to jezi si navaden luzer.

Tudi v reali so fotri izjemno nagnjeni k pecanju. Pozabijo pa omenit, da imajo ženo in otroke.
Sicer je pa tema namenjena tistim, ki se sprašujejo zakaj ženske tako bežimo od samskih atekov. Verjetno je kdo čisto ok, ampak toliko slabih izkušenj vrže slabo luč tudi na ostale.
[/quote]

Meni je pa kar ok, da vas fotri ne zanimajo. 😉
Res je pa tudi, da se na portalih gnete predvsem tisti del moške populacije, ki ima bolj ali manj konstantno metuljčke v hlačah.
Jbg… nekateri pa v življenju zasledujemo še kake druge cilje.

Meni je pa kar ok, da vas fotri ne zanimajo. 😉
Res je pa tudi, da se na portalih gnete predvsem tisti del moške populacije, ki ima bolj ali manj konstantno metuljčke v hlačah.
Jbg… nekateri pa v življenju zasledujemo še kake druge cilje.
[/quote]

Jaz ga tudi imam – živeti kot Dan Blizerian in umreti tako kot Hugh Hefner.

Slava mu.

Jaz ga tudi imam – živeti kot Dan Blizerian in umreti tako kot Hugh Hefner.

Slava mu.
[/quote]

Jep, suženj metuljčkov.

Tudi denar ponujajo nekateri.
Pa vabijo na službena potovanja. Konkretno je vabil en na službeno potovanje v Rim. Žena menda ne more.
[/quote]

Menda ja. To je rekel tebi. Ženi doma pa da ima službene obveznosti. Takle lažejo ja. Niso vsi taki. Poznamo pa dosti primerov takih, žal.

New Report

Close