Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ste proti zvezi s samskim atijem?

Zakaj ste proti zvezi s samskim atijem?

Ženske, tam 35+ jamrate, da ni samskih moških, da zato samske ostajate in da bi bile v vezi pa, da ni samskih moških. Ampak večina takih samskih žensk pa takoj začne nos vihat, ko naledijo na samskega atija. Zakaj? A samski atek pa ni ok? A so vam otroci res tako odveč?

Samski atiji so za samske mamice. A ni logično?

Je res. Samski, samski pa za skupaj 🙂

Če ima vsaj tri otroke.

Ker takemu bodo otroci vedno na prvem mestu.


Verjetno res


Zelo dobro povedano. Taka dva imata podobne izkušnje in se bolj razumeta.


Zelo dobro povedano. Taka dva imata podobne izkušnje in se bolj razumeta.
[/quote]

Ja tako tako 🙂

Samski fotri ste pač tretja kategorija, nobena noče ostankov tuje babe.

Ločenke z otoci, sploh nočejo samskih atijev, ampak hočejo upecat uspešnega samskega izobraženega moškega, da bo financiral njo in njene froce.
Kamorkoli grem, se name lepijo in se mi nastavljajo same take, kljub temu, da jim jasno in glasno povem, da ločenlke al ženske s prtljago pr men nimajo niti najmanjše šanse. Sem raje za vedno samski, kot pa da si takega hudiča nakopljem na glavo.

Z bivšim sem imela dva otroka, pa mu nista bila nikoli na prvem mestu.Zdaj sta otroka odrasla in za njiju je oče zadnje sviralo.
Vse se vrača, vse se plača.Zelo hitro.

Točno tako.

Samski očkoti in mamice z otroki od prej skup pašejo,
samski fantje in dekleta brez prtljage pa skup.

Kaj komu ni jasno in ni logično?

Hvala enako. Isto velja zame, da se neki taki tipi obešajo takle o kak mi to ni, pa povem ane halo kaj takim ni jasno.

Ja, zastarel japi s kešem, magnet za samske mamice.

Take, kot bi ti imel, so zainteresirane za frajerje.

Pri vas dedcih je podobno, vsi bi deset let mlajso in lepo in brez prtljage od prej, zakaj bi se pa zenske morale zadovoljit kar z enim moskim z otroci. A zato, da bi jih podturil njej v varstvo, ker on ima pac pomembnejse opravke, babe so pa itak rojene za varstvo otrok + vsa gospodinska dela se zanj. Ja itak.

Pri vas dedcih je podobno, vsi bi deset let mlajso in lepo in brez prtljage od prej, zakaj bi se pa zenske morale zadovoljit kar z enim moskim z otroci. A zato, da bi jih podturil njej v varstvo, ker on ima pac pomembnejse opravke, babe so pa itak rojene za varstvo otrok + vsa gospodinska dela se zanj. Ja itak.
[/quote]
Ja zakaj bi se mi mogle zadovoljit s takimi recimo? Obratno pa ne velja. In ja vsi bi imeli taki čez 50 let neke mladenke 30 letnice, včasih še cleo mlajše.


Ja zakaj bi se mi mogle zadovoljit s takimi recimo? Obratno pa ne velja. In ja vsi bi imeli taki čez 50 let neke mladenke 30 letnice, včasih še cleo mlajše.
[/quote]
Imeli bi že.. Samo med želeti in imeti je velika razlika

Točn tko, ločenke z otroci hočjo samskega moškega da bi financirali njene froce. Poznam cel kp takšnih!

Pri vas dedcih je podobno, vsi bi deset let mlajso in lepo in brez prtljage od prej, zakaj bi se pa zenske morale zadovoljit kar z enim moskim z otroci. A zato, da bi jih podturil njej v varstvo, ker on ima pac pomembnejse opravke, babe so pa itak rojene za varstvo otrok + vsa gospodinska dela se zanj. Ja itak.
[/quote]

Sevede bi 10 let mlajšo, brez prtlajge. Samski dec, ki si pr 40+ ne poišče 10 let mlajše je idiot. Kva nej delam z 38+ ovenelo butaro? Tašne so za 50 letnke!

Točn tko, ločenke z otroci hočjo samskega moškega da bi financirali njene froce. Poznam cel kp takšnih!
[/quote]

Kaj misliš da mu bo katera zastonj prala štunfe in gate, pa s sesalcem letala naokoli?

Kaj misliš da mu bo katera zastonj prala štunfe in gate, pa s sesalcem letala naokoli?
[/quote]

Štumfe mu lohk pere tut samska, mlajša, brez prtljage!

Točn tko, ločenke z otroci hočjo samskega moškega da bi financirali njene froce. Poznam cel kp takšnih!
[/quote]

Jaz pa poznam cel kup moskih, ki bi svoje otroke podturili kaksni zenski, samo, da jim njim ne bi bilo treba skrbet zanje. Ce jim to ne rata, jih pa vpisujejo po raznoraznih popoldanskih krozkih.

Sploh se pa vecinoma moski ponujate zenskam, ne obratno…le zakaj!?

Sevede bi 10 let mlajšo, brez prtlajge. Samski dec, ki si pr 40+ ne poišče 10 let mlajše je ******. Kva nej delam z 38+ ovenelo butaro? Tašne so za 50 letnke!
[/quote]

Ja brez prtljage praviš jah ja. Lej, tako kot vi nočete žensk s prtljago, tudi mi nočemo moških s prtljago, fertik!!

In to je osebna izkušnja. Najhujša izkušnja mojega življenja. O ne, nikoli več!!

Ja brez prtljage praviš jah ja. Lej, tako kot vi nočete žensk s prtljago, tudi mi nočemo moških s prtljago, fertik!!
[/quote]

Sej prov, jst sm brez prtljage!

New Report

Close