Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali dela v LJ kakšen ginekolog tudi ob nedeljah ??

ali dela v LJ kakšen ginekolog tudi ob nedeljah ??

Vprašanje v naslovu. Ali dela kateri samoplačniško tudi ob nedeljah? In da prideš isti dan na vrsto?

Aha. Se mudi po aftersex tabletko…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Aha. Se mudi po aftersex tabletko…
[/quote]

Ma imam že kar hude bolečine zaradi enih težav, v pon. pa moja dela takrat ko sem jaz na šihtu,
Ve kdo če dela kateri/a ob nedeljah?

Na kliniki je seveda dezuren verjetno kak specializant. Tako da poklici in vprasaj. Mene je tko sprejela ena mlada zdravnica in sva se ultrazvok naredile.

Ma imam že kar hude bolečine zaradi enih težav, v pon. pa moja dela takrat ko sem jaz na šihtu,
Ve kdo če dela kateri/a ob nedeljah?
[/quote]

Če imaš tako hude težave, pojdi kar direktno v bolnišnico, tam je sigurno kdo dežuren,da ti pomagajo! Srečno.

Če imaš tako hude težave, pojdi kar direktno v bolnišnico, tam je sigurno kdo dežuren,da ti pomagajo! Srečno.
[/quote]

Je mišljena verjetna urgenca? A je ginekološki del posebej ločen od splošne nujne medicinske pomoči?

Loceno, tudi psihiatrija je locena. Gres na kliniko in prosis dezurnega zdravnika, zaradi nujnega stanja.

Ginekoloska urgenca je locena od navadne in dela tudi ob nedeljah

Samo majhno vprašanje, ali ne bi šla raje k svoji, pa vzela dan bolniške? Sploh če že sicer imaš težave? Urgenca je tako, na hitro in protibolečinske tablete. Razen, če boš res imela srečo in se bo kdo zavzel zate.

Če ne moreš zdržati potem vsekakor urgenca – saj za to pa je

Če pa lahko zdržiš pa tvoja ginekologinja

Kar neki bv samoplačniško pa v nedeljo pa…al ti je za urgenco hudo al pa pejt k svoji

V LJ lahko greš na urgenco, imajo tudi ginekologa.

New Report

Close