Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so nekateri moški …

Zakaj so nekateri moški …

… tako presneto seksi … in to pri + 40 letih …
… in namesto, da bi se ukvarjala s pomembnimi stvarmi, sanjam z odprtimi očmi in mislim samo nanj ….

zato, ker je bog tako reku.. treba jebat.. a mi se jebemo po njegovem naročilu

Redki so moški po 40 letu, da so seksi in imajo lepo in ohranjeno telo.
Večina je že rahlo zanemarjena, postarana z velikimi trebuhi.
Športniki najdalje ostanejo fiti in prava paša za ženske oči.
Res pa je tudi, da je potem okrog takih kar precejšna gneča.
Pač kvaliteta.

Pameten dec investira v svoje telo. Potem babe same pridete, če vas rabimo. Če vas ne, pa tudi vredu.

Tako je.
Ni lepšega kot lepo moško telo. Ne nabildano, ampak lepo definirano. Pa kakšna tetovaža na ramenu. Vau.
Moški, ki je samozavesten in se dobro počuti v svojem telesu … oddaja močno (privlačno) energijo, ki jo ženske začutimo že na daleč.
Jaz sem poleti videla tipa, tam okrog 45 let je imel, ki je imel tako izklesano – definirano telo, da ga še po parih mesecih ne morem pozabiti.
Ja, ampak to res vidiš zelo redko.
Zelo nabildani tipi, pa mi niso všeč.

To je investicija. Eni se pa raje celi zavaljeni v bmw-jih sprašujejo, zakaj so brez kavsa.

Tako, tudi tu se strinjam s teboj.
Jaz bi se prej odločila za postavnega tipa, kot pa zavaljenega tipa s ful keša v Bmw – ju.
No, takih sploh opazim ne!
Meni denar ali pa dober avto pri tipu ne pomenita popolnoma nič, še vtisa ne pustita nobenega.
Sposobne ženske itak znamo same zase poskrbeti …

Točn tko. Jst sm fit zato tok bejb napali name. Je.beš bmw.

uhh, bi vidal šele nas pri 50, smo sexi ko pes rexi….

uhh, bi vidal šele nas pri 50, smo sexi ko pes rexi….
[/quote]
😀😘

uhh, bi vidal šele nas pri 50, smo sexi ko pes rexi….
[/quote]

Ženske se starajo, ja. Medtem ko moški, imate nekateri pri 50 menda še vse svoje zobe, kot ti, pa tudi nekaj las na glavi. Kako ne boš potem seksi 30-letnicam, jasno ,da si prste ližejo, kot te vidijo? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close