Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prevarala sem ga

prevarala sem ga

In izpostavilo se je, da je tvoj fant imel popolnoma prav. Ena pocenica v nizu, ki ni mogla niti teden počakati. Kakšne ste to ženske-

Nikoli, nisem razumela zakaj nekateri varate svoje partnerje? Nisi tolko poštena, da bi mu še preden si ga prevarala, povedala, kaj čutiš? je težko povedat partnerju, da ti več ni, se pomenit in če vidita, da ni rešitve, končat vezo…

Vidim da te je kritika zabolela, to samo dokazuje, da sem imel še kako prav. Če je bil ljubosumen, ne vem zakaj si bila z njim. Ampak to še vedno ne opravičuje dejanja, ko skačeš po drugih vmes ko si z njim. Oziroma da se dopisuješ z drugimi. Moški še kako dobro prepoznava poglede žensk do določenih moških, zato je ljubosumje redko neupravičeno. Konec koncev, si tudi sama spoznala. Seveda nisi storila nič narobe, ampak če bi bilo vse prav, se ne bi tega spraševala. Dobro veš da si ga zamenjala že davno preden sta uradno končala. Pa ti povem da se ti bo to nekoč maščevalo. To ni pravi odnos do ljudi. Žal.

Je Puma kar dobro napisal. Odnos do ljudi se ti slej kot prej vrne. Kot mlada ženska sem z lahkoto dobivala tipe. In podobno sem storila kot ti. Pa se mi je hitro vrnilo in to zeloo grdo. Pač sej vem, da smo v svetu egoizma. Samo če ne premoreš malce empatije, potem si ne zaslužiš poštenega odnosa.

Eh,jaz sem njemu odkrito povedala da do njega ne cutim nic vec ter da greva narazen. Speijaznil se je,vsaj navidezno. Tako da s tega vidika sem bila postena in povedala! Sicer pa je bil najin odnos na vrvici. Ze nestetokrat koncala zaradi bolezenskega ljubosumja. Edina stvar ki sem jo po mojem narobe naredila jenda nisem takoj pobrala stvari in sla. Ker pa nisem imela denarja za prevoz ala taxi karkoli sva se zmenla da ostanem se en teden v stanovanju ki sva ga najela skupaj. Ni bilo njgovo stanovanje da se razume. Kaj pa jaz pocnem ko sem samska se pa nobenega ne tice. Bolano je da tip ni sposoben dojet da je konec,da greva vsak svojo pot. Raje mi brska po racunalniku ko sva narazen. Hvala bogu sem se ga resila ker vorasanje kaj bi bilo ce bi ostala skupaj.
Se mi zdi pa da mesate objave

Oh ja. Tule pa ocitno svetijo sami postenjakarji in moralno neoporecni. Pa je v reali dalec od tega. Verjemi da vsakgar zanese. Bodi zdej naprej kul, Majda bo pa eno zmolila zate, pa bo. Ne sekiraj se prevec. Moski se tud ne.

Tvoja dejanja, tvoja odgovornost. Ampak le pazi, da ne bo kdo tebi delal to, kar si ti drugim. Pač s tem ta novim si bila skupaj še preden s starim končala. Ne boš me prepričala, da se je vse zgodilo v enem tednu. Tudi v enem mesecu najbrž ne. Rekel bi 2-4 mesece. Skupaj sta bila pa eno leto. Pametnim dovolj. Pač še enemu si uničila predstavo o svetu in ga še bolj prizadela. Ja le zakaj je gledal po tvojem računalniku tudi ko sta bila kao narazen. Ja zato, da je dobil potrditev da si ni zmišljeval. In prav je imel. Ja na koncu so seveda vsi slabi, čeprav si bila eno leto z njim. Vzemi se v roke, če nočeš, da se ti pojavljajo isti vzorci.

Sklepam, da si še precej mlada. Mene je življenje naučilo, da je vedno pametno obdržati lastni obraz. Upam da razumeš kaj to pomeni Juki. Naj nekoga še tako sovražim, ne maram, mrzim, naj mi nekdo naredi še tako neumnost, vedno bom obdržala sebe. Kar pomeni korekten odnos do sočloveka. Tega kar si opisala ne bi nikoli storila, res nikoli. V prvi vrsti ne bi bila nikoli z bolestno ljubosumnim človekom, čeprav po tvojem pisanju je imel jasne razloge. V drugi vrst pa, ne bi nikoli navezovala več kot normalne stike z moškimi če sem v zvezi. Kaj šele da bi se čustveno navezovala na drugega. PReprosto bi zvezo zaključila in šla sama dalje. Je pa res, da znam živeti sama s sabo za razliko od tebe. In seveda zaradi tebe in njegove prejšnje tale gospodič ne bo nikoli imel normalnega odnosa do žensk več. Ena varalica mu je sesula predstavo, druga ženska pa ga je vlekla za nos. Ko pa nekdo izgubi zaupanje v ljudi, je njegovo življenje pekel. Žal mi je zanj.

Res ste tisti, ki varate, prav nesramni. Pa naj bo to zenska ali moski. Sama sem bila z enim tipom kar nekaj casa, dokler sem ga zalotila v objemu z napol nago zensko. Verjela sem mu, da me ljubi, da je zvest, da je iskren do mene … Se preden sem ga vrgla iz stanovanja, mi je povedal, da je bil to le hec.
Razumela bi, da mi bi potem iskreno rekel, da me ne ljubi vec, da me je prevaral. Pac ga potem sprejmem le kot prijatelja, ker se je ljubezen do mene ohladila, in potem gres dalje. To se nekako gre. Da pa mi ta zigolo laze in skriva zensko, s katero spi v moji postelji in ljubimka v mojem stanovanju, tega pa mu ne morem oprostiti. Ni bolj grdega kot to. Tako da sem raje samska, kot pa da bi bila s takim tipom, ki mi laze in me vara.
P. S.: Ta zigolo je se vedno samski, saj so ga zapustile kar nekaj zensk (tudi tista, s katero me je varal), ceprav on sanjari o druzini. Ja, tako pa res ne gre. Eno ali pa drugo.

Pa kaj se sekiraš, saj dejansko nista bila več skupaj z bivšim in samo še cimra, če prav razumem? Torej lahko greš s komerkoli, saj sta končala zvezo.

Po drugi strani pa naj ti povem, da tako bolestno ljubosumni ljudje, ki te preverjajo na vsakem koraku, v veliki večini sami varajo. Ker so sami varalice, jih je strah, da to počno njihovi partnerji in začno bolestno preverjat. Tako da ti sama sploh ne moreš biti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da te bivši ni varal in zato bil tako ljubosumen.

V glavnem, ti njega nisi varala, tako da si nimaš kaj očitat.

Varam zato k lohk. Babe ste tok neumne da tega ne opazite. Ne ti men da nisi varala k vsaka vara!

Pa kaj se sekiraš, saj dejansko nista bila več skupaj z bivšim in samo še cimra, če prav razumem? Torej lahko greš s komerkoli, saj sta končala zvezo.

Po drugi strani pa naj ti povem, da tako bolestno ljubosumni ljudje, ki te preverjajo na vsakem koraku, v veliki večini sami varajo. Ker so sami varalice, jih je strah, da to počno njihovi partnerji in začno bolestno preverjat. Tako da ti sama sploh ne moreš biti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da te bivši ni varal in zato bil tako ljubosumen.

V glavnem, ti njega nisi varala, tako da si nimaš kaj očitat.
[/quote]

Tud če ga bi varala kva pol. Nej ga če tega ne opaz.

Varam zato k lohk. Babe ste tok neumne da tega ne opazite. Ne ti men da nisi varala k vsaka vara!
[/quote]
Jp, sanja svinja o koruzi, akoruze nema…

Ja, lej če pa okrog letaš;-)


Jp, sanja svinja o koruzi, akoruze nema…
[/quote]

Tko je, nč ne sanjam, babe ne opazjo. Probi.

Varam zato k lohk. Babe ste tok neumne da tega ne opazite. Ne ti men da nisi varala k vsaka vara!
[/quote]

Če so tebe ženske varale, še ne pomeni, da smo vse take, takda ne posplošuj…in ne ti meni, da sem varala, ker nikoli nisem!

bravooo da si ga prevarala,tud jaz varam,zakaj pa ne ,sem fejst baba,imam ljubčeka ,ki me razvaja,ko se ga naveličam,ga brcnem v rit in si izberem druzga hahahaha

Varam zato k lohk. Babe ste tok neumne da tega ne opazite. Ne ti men da nisi varala k vsaka vara!
[/quote]
Varajo samo zgubljenci in zmedenci, odrasli dojenčki pac. Mi normalni ljudje ki nam je zakon svetinja tega ne počnemo.


Varajo samo zgubljenci in zmedenci, odrasli dojenčki pac. Mi normalni ljudje ki nam je zakon svetinja tega ne počnemo.
[/qker nisi fejst dedc,pa nobena ne pogleda za tabo,brez zamere


Dec? Ti bom jaz dala dec 🙂

Varajo samo psihopati in osebe, ki jih mame niso imele rade in so zdaj votli.

Zakaj pa si se po tvoje pocutila umazano, ce je vse potekalo v skladu z dogovorom?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če so tebe ženske varale, še ne pomeni, da smo vse take, takda ne posplošuj…in ne ti meni, da sem varala, ker nikoli nisem!
[/quote]

Mene niso varale. Jst sm jih.


Varajo samo zgubljenci in zmedenci, odrasli dojenčki pac. Mi normalni ljudje ki nam je zakon svetinja tega ne počnemo.
[/quote]

Ah dej, varam zato k se mi babe neumne same ponujate. Zakva bi meu eno če sta lohk dve? Same ste si krive!

New Report

Close