Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mož je užaljen in jezen

mož je užaljen in jezen

V začetku zveze, ko je veliko metuljčkov ne potrebuješ kaj dosti, da pri seksu doživiš vrhunec. Se mi zdi, da se me je samo dotaknil, malo polubčkal in mi je že skoraj prišlo. Nikoli nisem imela pretiranih apetitov do seksa in na podlagi tega tudi nisem posvečala posebne pozornosti temu, da ima mož spodaj normalen premer in malo cm. Z leti ko se je strast umirila in tudi pri možu ni več tiste trdote kot je bila na začetku se pri seksu zelo namučim, da pridem do vrhunca.
Mogoče bo kdo zdaj rekel, da imam preveč ohlapno. Debelina sploh ni problem. Me od tega kar boli. Ampak ni občutka v globini in ker sem že od vsega dela podnevi utrujena , mi enostavno ni več do tega, da se potem še tako mučim za vrhunec pri seksu. Se raje v parih minutah sama zadovoljim.Mož se zaveda svoje revščine med nogami in mi to velikokrat tudi omeni, da je to verjetno vzrok, ampak jaz ga nočem prizadeti na ta način in mu govorim, da pretirava. Nočem pa seksat samo zaradi tega, da bi njemu ugodila in potem iz njegove strani surla do poda, loputanje z vrati, vzdihovanje, nejevolja in jezni pogledi. Vse ostalo nama štima in mi počasi že pošteno para živce to moževo izsiljevanje. Sem pa človek, ki nisem sposobna delat nekaj na silo samo za to, da ugodim drugemu.

skratka: ti moži v obraz lažeš !!!
če bi se z njim strinjala, bi ti on dovolil, da imaš še par kerlcov za občasništvo in bi ti prišla na svoje.

zveza vama razpada logaritemsko

Iščeš izgovore

nova
Uredništvo priporoča

Tega pa rews ne razumem. Če se ti lahko sama zadovoljiš potem te zagotovo lahko tudi on. Na kakršenkoli način pač že. Če bi bila ti poštena do njega, bi povedala kje je tećava in aktivno pomagala pri rešitvi.

Nekaj najedaš. Nimaš občutka v globini, zato ti z njim na pride, sama se pa zadovoljiš? Kako pa, smem vprašat? S štilom za metlo? Ali si prste, ki so, hvalabogu za to srečno naključje 20 centimetrski, not porineš? Res ne razumem. Če se lahko zadovoljiš sama, te lahko tudi on. Bistvo je, kar si napisala, da ti ni do seksa. Spreminita rutino, pa bo gotovo bolje.

Potem ko njemu pride, naj te zadovolji s polmetrskim dildotom.

Seks je telesna ljubezen je ljubezen – v resnem odnosu. Če ni seksa, potem tudi ljubezni ni več.
Nehaj lagati sama sebi in njemu. Vse vama štima? Nič vama ne štima. Moža zavračaš telesno in s tem čustveno, ga razvrednotiš in ponižuješ, kastrirala si ga.

Mene moj do orgazma že prej pripelje, je potem sex lepši in bolj sproščen…

pojdita oba na en izlet v afriko, ujamta’ eno takšno sex mašino pa bo stvar hitro urejena, tvoj naj pa bo cuckold zraven, naj asistira.
[img]http://cdn.thumbs.fapdu.com/FapDu/n/gg/ac/e3/big-black-cocks-huge-dicks-24.jpg[/img]

Vpliva pa še tudi en dejavnik. Nisem več mlada in tako gibčna kot v mladih letih in je problem tudi, ker ne moreva več uporabljati določenih poz, ki sva jih prej. Npr. se začne lepo predigra, se ljubiva, božava in hočem dvignit nogo nad njegovi ali pa mi jo on, pa me vseka v križu, da se nekaj časa premaknit ne morem in je romantike konec. Če se spravim nanj pa traja pol ure preden mi pride on pa zadržuje in potem niti meni ni več, ker se oba mantrava.
Če gre on gor, pa nič ne čutim ker ni pravega trenja.

Že spet ti seksualno disfunkcionali heteroseksualci. Sploh se ne znate seksat, žalostno.

Mislim, da iz tvoje strani ni (prave) ljubezni in prehajaš v sebičnost – sama zadovoljiš. Postajaš egoist, ne odprta za drugega(moža).
Seks ni zadovoljevanje potreb, ampak ljubezen v dobrem in slabem, edino to preživi in gradi naprej.
Prizadeneš osebo, bolj kot si misliš…
Razmisli o ljubezni…


Človek, ki ne zna nečesa narediti “samo za to, da bi ugodil drugemu”, ima vso pravico, da se ne sili, Drugi ima pa vso pravico, da se počuti prizadetega, neljubljenega, neželjenega. Kdo bo tisti, ki se bo čudil, ko se bo zgodilo neizogibno?

Čisto pošteno, kot prvo zaradi takih kot si ti bi moral tvoj mož imeti predporočno pogodbo kjer bi pisalo kolikokrat na teden daš noge narazen, tista pripomba o dolžini je čisto sprenevedanje, laž …itd, namesto da bi mu pritrdila tisto kar sam že dolgo ve, ve pa tudi da mu v glavo lažeš, kar se pa dolžine tiče, tebi pomaga palica po riti ne rajkl med nogami…

Glede predporočne pogodbe. kaj pa če bi bilo obratno, pa se možu sploh ne bi vstal. Zakaj bi jaz morala nekaj na silo delati,da bi zadovoljila moža, če ob tem ne uživam. Cepec a ti misliš, da smo v kameni dobi, da ko moški poroči žensko da si s tem zagarantira neomejeno količino seksa. To mi bolj deluje na suženjstvo kot pa na enakovredni partnerski odnos.

Pa še to. Vsaka ženska, ki ima malo v glavi, ve, da ste moški najbolj občutljivi glede svoj moškosti in jaz ga naj zdaj prizadenem še na ta način, da mu povem po resnic, da ima majhnega. pa saj si ni sam kriv. Pripravil me je celo tako daleč, da sem mu ga morala zmerit in normalno da sem to naredila tako, da sem dodala cm zraven in ga pomirila.

Pa še to. Vsaka ženska, ki ima malo v glavi, ve, da ste moški najbolj občutljivi glede svoj moškosti in jaz ga naj zdaj prizadenem še na ta način, da mu povem po resnic, da ima majhnega. pa saj si ni sam kriv. Pripravil me je celo tako daleč, da sem mu ga morala zmerit in normalno da sem to naredila tako, da sem dodala cm zraven in ga pomirila.

Ti si svojega prepricala da je dolzina kriva. Jooj deci. Pac ni ti do njega in si ne upad priznati. Kaksna dolzina neki. Daj no. Pa jaz komaj cakam da sem z njim ce mu nikol vec ne vstane. Gre se za odnos. Ce ga cenis in spostujes, ter on tebe, potem ni problrma

Avtorica koliko pa je tvoj velik? Ves ma tvoj mož g točko v riti.

Moj je ze kar nekaj let delno sposoben, ima težave, ampak viagre noče vzeti. Je 14 let starejši od mene.
Vseeno se imava rada, pogosto se crkljava, poliže me pa tako, da sem kar v sedmih nebesih!!! 🙂

Ga namesto po imenu začni klicat kratkotičneš, pa verjetno kmalu še tega ne boš več imela. Zrasel mu ne bo!

Tak odnos žene je nedopusten. Že to da izpostavljaš velikost, vse pove kako ga spoštuješ. Si predstavljaš, da bi on rekel, ne morem seksat z mojo ženo ker ima povešene joške. Mislim, da je na poti, da te zamenja. Razen če je huda copata pa mu tako paše. To, da pokaže, da ga zavračanje v postelji boli (loputanje z vrati itd), to pomeni da mu je še zeloo mar zate. Ko se ne bo več odzval, je konec med vama. Ženske pogosto zavračate in zavračate svoje može, potem le ti ne težijo več. Ve ste vse srečne, on si pa kaj hitro dobi ljubico. Ve pa seveda nič krive. To je za današnji čas nekaj normalnega.

‘mala moja klempava krmačo, što si starija sve si klempavija’

A ti si šele po toliko letih videla kako velikega ima.? A prej te ni motilo?

Mimogrede, bilo bi pametno, da začneš tudi malo telovadit in delat raztezne vaje za telo, drugače boš slej ko prej goltala protibolečinske tablete zaradi išiasa ali česa podobnega. Pa še bolj gibčna boš pri seksu.

New Report

Close