Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čisto prvi znaki nosečnosti

Čisto prvi znaki nosečnosti

Menstruacijo pričakujem šele v sredo (no, upam, da je sploh ne bo), ampak ali je možno da se že sedaj kažejo kakšni znaki nosečnosti? Že tri dni me špika v jajčnikih (kot pri ovulaciji), od včeraj zvečer pa imam še čisto blage krče (podobno kot preden dobiš menstruacijo). Včeraj sem ob pol 7 do 8 zaspala na kavču, kar se mi ni še čisto nikoli zgodilo, ponoči sem spala skoraj 10 ur (ponavadi se sama od sebe zbudim okrog 7, danes sem se ob 9 in me je skoraj kap) – je to lahko že nosečniška utrujenost? Poleg tega mi je bilo 2 dni nazaj dopoldan v avtu tako zelo slabo, da sem že skoraj rekla kolegici da ustavi. Sicer sem zjutraj pojedla samo en kos kruha in bi to lahko bilo od lakote, a se mi to še nikoli ni zgodilo. Vem, da mi boste rekle naj počakam do menstruacije, ampak trudiva se že pol leta in res bi rada vedela, če je možno, da te stvari kaj pomenijo.

Če bi si merila bazalno temperaturo, bi že veela, ali si noseča ali ne. Tako pa boš morala počakati do menstruacije in še malo dlje.

Ce so to res nosecniski znaki, potem je hormona ze dovolj da tudi test pokaze+. Poskusi, zgubit nimas kaj. Ce bo minus pa nasledji teden spet

nova
Uredništvo priporoča

Od lakote slabo? Joj, nehajte s takimi, od nekajurnega posta ste lahko edino lačni;)
Ja, čisto možno je, da so to znaki nosečnosti, držim pesti:)

jaz sem nosečnost še pred narejenim testom “ugotovila” , ker sem nenormalno dobro vonjala.
pravkar natisnjen list iz ink jet tiskalnika mi je smrdel tako močno, kot da sem nagnjena nad posodo z barvo :S

Običajno se prvi znaki pojavijo šele teden dni po izostanku menstruacije.
Jutranja slabost, pritiskanje na vodo, občutljive prsi, napet trebuh.
Ne bodi neučakana in počakaj najprej, da ti izostane menstruacija.
Nekatere ženske pa nimajo niti slabosti, niti kakšnih drugih znakov.

Pa še kako ti je lahko od lakote slabo!!

Pa še kako ti je lahko od lakote slabo!!
[/quote]

Najbrž si pomešala pojma ‘slabost’ in ‘oslabljenost’?

Men je vedno slabo v avtu, pa utrujena in me pred tardeco spika. A sem mogoce vsak mesec noseca? :/

Ja je možno. Pri meni je bilo enako. Vsi so mi sicer govorili naj počakam do menstruacije oziroma da mi bo zamujala vsaj en teden in šele nato naj naredim test.
Test sem sicer res naredila ene 10 dni po izostanku menstruacije in pokazal je II 🙂 Danes imamo 2 meseca staro štrucko.
Moji znaki pa so bili pred izostankom menstruacije špikanje v jajčnikih, ter zelo boleče dojke.
Glavo gor, upam da je to to. Vsekakor pa tedt naredi 7-10 dni po izostanku menstruacije da bo res točno pokazal.
Sporoči 🙂
lp

Meni je digitalni clear blue pokazal plus že 2-3 dni pred izostankom M. Drugače pa ti lahko iz izkušenj povem (noseča sem bila kar nekajkrat), da se znaki začnejo takoj po vgnezditvi. Moraš pa zelo dobro poznati svoje telo, ker so znaki pred izostankom zelo subtilni, pri meni vedno skeleče prsi in pa nočno lulanje. Vsi ostali znaki, kot so slabost, utrujenost, izrazit vonj, želja po določeni hranj ipd, so se mi vedno pojavili po 6t nosečnosti. Nikoli me ni špikalo v jajčnikih, krčev tudi nisem imela.
Je pa res, da smo si različne. Držim pesti!

Imam bolece prsi, ampak ne bradavice, tako ob strani, pri pazduhah. Lulat pa hodim ponoci tako ali tako ze odkar pomnim. Kakorkoli, ko mi bo 2 dni zamujala grem po test 🙂

Pri meni je bil prvi znak utrujenost in začela se mi je že kakšen teden pred pričakovano menstruacijo. Vsako popoldne sem šla spat vsaj za pol ure in tudi ponoči sem spala več dlje kot prej.

New Report

Close