Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brane Rončel, vrni se! Poziv vodstvu RTV Slovenija!

Brane Rončel, vrni se! Poziv vodstvu RTV Slovenija!

Ob vsem tem denarju, ki ga na nacionalki obračajo pa še vedno niso prišli na plano z oddajo kalibra Brane Rončel izza odra. Samo sranje nam servirajo, dovolj je dovolj, HOČEMO KVALITETO.
Oddaja je bila tarat nekaj najboljšega v Sloveniji, kaj Slovenii, v Evropi!
Kakšne zvezde je ta človek pripeljal v Slovenijo, kapo dol.
Vem, da so bili neki problemi z vodstvom rtvja, ampak ni res, da se ne bi mogli nekaj dogovorit.
Brane vrni se!
Še kdo enakega mnenja?


Jaz.

Take stvari se v Sloveniji ne gledajo. Ravno zadnjič sem si pisala s kolegico po fonu, pa mi napiše: “ej moram it, reka je začela”. In takšnih je 3/4 slovencev. Glavno da je kmetija, štala, reka, usodno,…
Če pa govorimo o glasbi, povprečen slovenski um pač ne pride dlje od Golice TV in komerciale na radiu.

Vidim, da se zadnje čase RTVSLO še kar trudijo s pripravo tem, da bi opravičili tistih 12,75€, ampak kaj ko ena kmetija prejme več ogledov kot vse rtv-jevske skupaj.


Jaz.
[/quote]

Se strinjam. Par Rončelov, pa skidat stran vse zblojene Kmetije ipd.
Izza odra je bila super oddaja.

Spoštovani.
meni je pa ravno ta oddaja parala živce, pa ne mi sedaj kako nimam pojma o kvaliteti, slišat je bilo kot bi se mački klali v času gone, skratka neposlušljivo..
Predlagam sledeče, vi boste vedeli o čem pišem saj ste razgledani in glasbeni sladokusci…
1. program HTV vrti samo tamburice, 1.program RTS vrti tisto njihovo pleh muziko, 1.program RTV pa vrti kot kvalitetno glasbo, dejansko vrti v glavnem sranje od cviljenja…
Torej naredimo tako kot ima okolica 1.progam vrti domačo muziko, drugi vrti zabavno, tretji naj vrti klasiko kot dosedaj, naredimo pa še četrti program za Jazz in druge podobne zvrsti.
Če tu pridemo skupaj takoj podpišem vašo pobudo.

Grozljivo dolgočasen voditelj Rončel.

Pač ima svoj stil, lagano, brez neke prisilne igre. Intervjuji so bili vredu, glasba pa je bila super, super glasbenike in bende je pripeljal v Slovenijo.
Niti Lent v vseh teh letih ni tašnega kalibra glasbenikov pritegnil, tako da je Brane zakon.

Samo uspava pa me tale Rončel …

Tip je legenda.

Se strinjam. Brane Rončel je pripeljal take legende predvsem jazz sceno, da ni druge opcije kot to, da mora biti obvezno del programa nacionalne televizije. Ta glasba ni za vsakogar, to je razumljivo. Ampak tudi Slovenski pozdrav ni za vsakogar. Zato mora biti na programu za vsakega nekaj.

Se globoko strinjam!

Podpiram idejo. Sicer nisem nek jazz fan, ampak včasih sem pa prav z veseljem poslušal umetnike tipa Esbjorn Svensson, Pat Metheny ipd. Veliko raje kaj takega slišim, kot pa radijsko pop sranje…da o blesavih reality oddajah niti ne zgubljam besed. Ampak ja, sranje se prodaja na veliko. Vsepovsod, zato tudi TV žal ni nobena izjema…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

E.S.T., Marcus Miller itd. zakon. Brane Rončel ostaja legenda. Jaz sem v glavnem na jazzu. Vem, da to ni za vsakega. Ker gre za nacionalno TV mora biti na programu za vsakega nekaj. Če je toliko popa, nekih zabavnih oddaj se mora najti tudi prostor za ostale nekomercialne glasbene zvrsti.

E.S.T., Marcus Miller itd. zakon. Brane Rončel ostaja legenda. Jaz sem v glavnem na jazzu. Vem, da to ni za vsakega. Ker gre za nacionalno TV mora biti na programu za vsakega nekaj. Če je toliko popa, nekih zabavnih oddaj se mora najti tudi prostor za ostale nekomercialne glasbene zvrsti.
[/quote]

To je edini namen nacionalnih programov, pokrivanje ozkega segmenta kulture.

Se ti ne zdi bolj pametno to na RTV naslovit? Se zna clo zgodit da ti kdo dejansko odgovori.

Če si pa res zagret, pa v akcijo:
Organiziraj akcijo in zberi dovolj podpisov, jih predaj min za kulturo in vodstvu RTV in zahtevaj odgovor.

Tuki neki pisat je bv.

Vsak začetek se nekje začne…

Vsak začetek se nekje začne…
[/quote]

Večina je velik lajanja, naredil ne bi pa nihče nič. Anonimno pisat ni problem. Ko je treba pa kaj resno narediti ni pa nikjer nobenega. Tudi tistega ne, ki je najglasneje lajal.
In še tisti, ki je začel lajati, ne laja direkt upravičencu ampak po nekem forumu.

Večina je velik lajanja, naredil ne bi pa nihče nič. Anonimno pisat ni problem. Ko je treba pa kaj resno narediti ni pa nikjer nobenega. Tudi tistega ne, ki je najglasneje lajal.
In še tisti, ki je začel lajati, ne laja direkt upravičencu ampak po nekem forumu.
[/quote]

Se pravi boš ti nekaj naredil v zvezi s tem?

Se pravi boš ti nekaj naredil v zvezi s tem?
[/quote]

Jaz nič. Nisem avtor te teme, ki laja v prazno. Ko mam pritožbo,jo naslovim direktno tistemu, čez katerega se pritožujem.

Čas je, da se Brane vrne in pokaže vsem tem čapcem kako se naredi kvalitetna oddaja.
Tip je predober, da bi bil samo na Radiu.

on je že penzionist

zakaj pozive rtv-ju ne pišete njim na njihovih straneh in mailih? enako za tiste na pop tv/kanal a itn.?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Meh, bolj dolgočasnega, brezkrvnega in mlitavega tipa pa že težko najdeš.

Izza odra je sigurno bla ena izmed top stvaritev na RTV, no saj v tistem času jih je bilo kar nekaj (videspotnice,..) ampak koliko časa je to že staro sedaj? 20, 25 let? Rončel je svoje naredil, čas je za nove obraze a teh ni, ki bi bili sposobni naredit takšno oddajo.
Nek reunion delat semizdi pa totalno brezveze delat, časi so se spremenili, kdo sploh še danes pozna nekega Rončela? Vse se spreminja, pa tudi TV nekako ni več pravi medij, če hočeš takšne zadeve gledat imaš YouTube recimo.

Se pa strinjam, da je nivo slovenske mentalitete zelo padel na vseh področjih (ne le glede glasbe v tem primeru). Sploh če primerjamo s tistimi časi.

HOČEM WERNERJA IN MURKOTA!!!!!!!!! ZAKON ZA MUZIKO! pA MALO SMODETA. ZA BOLJŠO KVALITETO. IN OB NEDELJAH BLAGNETOVO. AMEN

New Report

Close