Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bosna, Arizona, Kladuša

Bosna, Arizona, Kladuša

Pozdravljeni! Že nekaj let nazaj je veliko ljudi hodilo po oblačila v Bosno v Arizono. Jaz nikoli nisem šla in mi je žal da nisem šla. Recimo da 10 let nazaj sem od veliko ljudi slišala, da se ful splača. Zanima me ali je še vedno tako, ali se še vedno hodi v arizono…baje je bila neka tržnica….ali to spoloh še obstaja in ali se še vedno splača? Smo skupina babnic, ki bi se skupaj odpravile v nakup….

arizone ni več —

Tja se žedolgo več ne izplača. Raje pojdi vBTC , imaš večkrat razprodaje

Arizona je ratala bolj nakupovalni center kot tržnica. Cene so nižje kot pri nas a ne toliko, da bi se splačalo vozit do dol. Imaš tržnico v Banji Luki, na Kostajnici, Cazinu, Gradiški…povsod je roba ista. Če greš samo po cunje in kakšno torbico se ne izplača. Dobiš tudi kaj boljšega ko se ne razbarva po prvem pranju, samo so cene že tam-tam z našimi. Bolj se splača v Italijo. maš vk skladišče pred Milanom kjer nabavljajo tud Slovenceljske firme, stojijo kombiji in dostavniki spred z LJ in MB tablicami skor vedno in nalagajo cunje:) in vam prodajajo iste majice za 29€ recimo. kupljene po 3€. Cene so ugodne, kavbojke po 0.50-2€, štikli po kakšni hočeš od 1-5€, majice od 0.50€-3€. Plašči od 3-10€, torbice vse po 0.50€. Tudi nakit pač pozlačen itd. Večinoma je neprodana roba preteklih sezon. Blago z napako ali brez etiket skoraj zastonj. Drug del hale maš kitajsko zaseženo robo. Žena si je nabrala za celo klet sranja za 550€ (30+ parov hudih čevljev, 20+bund, 20+plaščev, dva večja kartona potiskanih majic in celo serijo hlač, vse v živih barvah) Robe je bilo za celga Kangooja. Je pa res da moraš met cajta cel dan, ker je nametano vse po paletah in po kartonih, tist mal bolš visi po štenderjih in na štenderju spred cena.

Jst vas peljem dol z kombijem 8 vas lahko gre odhod iz Celja 40€ na osebo in ste brez skrbi…

Prosim, lahko napišeš bolj točno, kje to je ali kako se točno reče, da bi lahko sama našla?

Bi lahko kdo napisal vsaj ime teh skladišč pri Milanu?? Ali kraj? Karkoli… nič ne najdem na netu.
Najlepša hvala.

Verjetno veste, da je Milano tudi mesto na Kitajskem?

Ne, nisem vedela… Italija me zanima-Milano ali še kje bližje, Mirelo poznam pa ni toliko poceni. No, če vam ni odveč in veste kje je tisto skladišče pri Milanu, ki je omenjeno zgoraj… kjer so tako poceni obleke in čevlji, bi bila zelo hvaležna. :).

Zgoraj je omenjeno Milano na Kitajskem.

Nebi rekla… Če nas Marko973 pelje na Kitajsko za 40 €, sem takoj za.

Marko, še vozite v Milano? Bi se nas našlo 8 …


In zdaj naj se gremo vozit okoli Milana in gledamo, kje stojijo kombiji s SLO registracijami?
Seveda, treba se je pohvalit, kaj vse smo kupili praktično zastonj, ane? Ampak bog ne zadeni, da bi pa še kdo …

Marko vozi v Arizono.

Ja, drži. Če še kdo ne ve, kje je Mirela v Trstu, mu z veseljem napišem, ma še narišem, najkrajšo pot do tam… a eni bi se samo hvalili.
Če ugotovim, kje je tole pred Milanom, vam javim… z veseljem. :).

Ce vas gre vec, je pot do Prijedora cca 60€. Tam imate nekaj butikov in trznico, tako da za cunje lahko pogledate, svetujem pa, da si vzamete cas za frizerja, optika in nujno v trgovino in na trznico po specerijo, ce ste kadilke, ne pozabit na cigarete. Strosek poti boste not prinesle ze samo s specerijo za en teden, potem pa se plus frizer, plus ocala, plus cigarete in se plus kaksna oblekica, torbica ali kaj podobnega na trznici.

Vožnja v Arizono je še vedno aktualna. Cena 41 Eur.

Malo razmislite za kakšen denar potem nekdo naredi te obleke za 3 evre, če se nekomu splača za tako ceno delat uvoz, imet odprto trgovino in plačat zaposlene… Podpirate izkoriščanje delavcev, tudi otrok in to najbrž take, ki tu po forumu doživljate mega izpade, če vaš sonček samo trojko faše v šoli, ker se tako bojite za njihovo brezmadežno bivanje na tem planetu…

Misliš, da so kaj bolje plačani tisti, ki šivajo za Zaro, C&A ali pa Nike in Levis?

No takole. Sem izvedela, da obstajajo podobni magacini na temle naslovu: CORSO STATI UNITI 1, PADOVA, je pa to malo za mestom MIRANO … mogoče je to to… če ko kaj več ve, pa naj napiše.

Tam je dokaj znan kupleraj.

Ne hodi tja, Kladuša je polna migrantov iz Maroka, Alžirije.

Ja, tole je ogromno. Če hočeš iz enega na drugi konec, je bolje iti z avtom. Edino opozarjam, da gre bolj za “veleprodajo” trgovinam in načeloma ne morete kupiti samo enega kosa.

Pa kakšnega psa, ki tam živijo v grozljivih razmerah, lahko posvojite. Meni bi se gravžalo it tja po cunje, vse naokoli pa sama groza, primitivizem in okrutnost. Fuj!

No, kam se zdej najbolj splača it nakupovat v Bosni?

New Report

Close