Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Delo v Mikrocop

Delo v Mikrocop

Dela mogoče kdo v podjetju Mikrocop kot referent…kako je delat, razmere, odnosi? Kakšna je plača?

Vprašanje je še vedno aktualno… 🙂

Beda, ne priporočam, odnosi in plače “na psu” delavci 800 bruto, šefi 900 bruto, nagrade na letni ravni 20 – 30 bruto, norčevanje in posmehovanje iz ljudi, mobing, ….

Se tudi sama pridružujem mnenju predhodnice. Fuj. Bila tam.
Še minimalc ne, in res norčevanje iz ljudi in jeb..je v živ mozak. V slabem letu ko sem bila tam se je zamenjalo nebroj ljudi (najmanj 50), odhajajo in prihajajo..na koncu se ti še za ime ne splača vprašat
če se le da veliiiik obvoz.

Ima se kdo kaksne izkusnje. Se kaksni namigi itd..

Fuuuul dobra firma. Ena taka velika srečna družina v razkošju. Iščejo kader, ampak se v Sloveniji nikomur ne da delat, ker so socialke večje kot v Mikrocopu plače.

Kje je fora, da podpisujes preko agencije a vse se z njini dogovris? Imam obcutek, da ze od zacetka neki mutijo s dolocinimi stvatmi

Kje je fora ? Ha ha ta je pa dobra…Pojdi, probaj in poročaj. Sam moraš bit malo sadomazo tip osebe za tja 🙂 Upam stavit da jih boš preklela do konca. Kar pa se tiče mutenja. Pri meni je blo tko da so težili da se prijaviš na zavod tako da pobašejo oni subvencijo. Ne vem ampak po spominu 3500 za pol leta in 7000 zelecev ce te vzamejo za eno leto. Potem pa auss …Naslednji 🙂 Kako mutijo prek agencij pa ne vem.
Niti ne vem kako jim rata dajat plačilo pod zakonsko določeno. Očitno gre. Firma stoji dobro ampak ne skrbi ti tega ne boš čutila ha ha 🙂
V tej firmi je lepa samo fasada ter plača direktorce. Drugač pa greznica za moje pojme.
Ampak vsake oči imajo svojega malarja.

Oh, jaz sem dala pred letom dni prijavo za delo in sem bila razočarana, ker me niso niti obvestili o izboru.
Zdaj vidim, da sem lahko srečna da me niso 🙂

Z eno besedo greznica..delavci pod minimalnem, šefi dobijo 100€več..mobing,norčevanje iz ljudi. Delo prek agencije,. Obljubljajo nagrade, stimulacijo božičnico ampak tega ne boste videli. Ob prvi priložnosti grem ven od tu.. Nečloveški pogoji dela.. Ljudje se stalno menjajo, odhajajo na bolniške zaradi izgorelosti.. Svetujem obvoz!

New Report

Close