Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolne obtožbe po svetu

Spolne obtožbe po svetu

Po vsem svetu v vseh sferah ljudje odstopajo od svojih dobih položajev, zaradi spolnih obtožb in neprimernega spolnega vedenja in govorjenja, pri nas pa niti ene obtožbe, niti enega odstopa, celo en tak kandidira za predsednika države in nikogar to ne skrbi. Narobe svet.

Kateri to? Šarec?


Ne vem, je Šarec tudi navijal za miške male?

Tudi Šifrer je. Lej, maturantke so vsakemu všeč, celo meni, pa ne bodo Pahorju. Saj je njihov predsednik.

Saj imamo doma Zokija. O tem naj main stream mediji skozi nabijajo, ter o tem, kako ima mafija vpliv na sodstvo, da pred zakonom nismo vsi enaki.

Zoki je baraba, kriv za vse… 😉
Ok, izsiljevanje seksualnih uslug je skrajno zavrženo in nevredno početje… AMPAK! Zakaj hudiča ženske (ali moški) sprejmejo to igro? Ni vse tako črno-belo, zame tudi tisti, ki je sprejel pravila te pokvarjene igre in se “prodal” ni čisto brez greha. Bi ti za dobro službo sprejel, da te Zoki napiči? Bi bil kar tiho?
In vse te znane in objokane lepotice, ki jih je Weinstein napičil… Mislim, da je tam kar precej hipokrizije in človeške nenačelnosti. Ko se je zadeva dogajala so bile modro tiho, ker jim je to odprlo vrata v bogato kariero, sedaj pa revice udrihajo po njemu… eh ja! Prodane duše. In telesa…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Zoki je baraba, kriv za vse… 😉
Ok, izsiljevanje seksualnih uslug je skrajno zavrženo in nevredno početje… AMPAK! Zakaj hudiča ženske (ali moški) sprejmejo to igro? Ni vse tako črno-belo, zame tudi tisti, ki je sprejel pravila te pokvarjene igre in se “prodal” ni čisto brez greha. Bi ti za dobro službo sprejel, da te Zoki napiči? Bi bil kar tiho?
In vse te znane in objokane lepotice, ki jih je Weinstein napičil… Mislim, da je tam kar precej hipokrizije in človeške nenačelnosti. Ko se je zadeva dogajala so bile modro tiho, ker jim je to odprlo vrata v bogato kariero, sedaj pa revice udrihajo po njemu… eh ja! Prodane duše. In telesa…
[/quote]

čeprav se ne strinjam s tem kar pišeš, pa te vseeno vprašam: kaj pa pedofilija v filmskem svetu? kako naj se pa otroci branijo pred temi sprevrženimi starci?
in zelo podobno je po moje tudi pri ostalih mlajših še ne uveljavljenih, a z zelo veliko željo po snemanju ženskah in moških.
vplivneži pač prevladajo in če kdo, so krivi vsi vplivneži, ki so ščitili hrbet sprevržencem. Problem je verjetno zgolj v tem, da so ščitili hrbte drug drugemu. Pa kot rečeno, ne gre samo za holivud, gre za vse sfere družbe.

čeprav se ne strinjam s tem kar pišeš, pa te vseeno vprašam: kaj pa pedofilija v filmskem svetu? kako naj se pa otroci branijo pred temi sprevrženimi starci?
in zelo podobno je po moje tudi pri ostalih mlajših še ne uveljavljenih, a z zelo veliko željo po snemanju ženskah in moških.
vplivneži pač prevladajo in če kdo, so krivi vsi vplivneži, ki so ščitili hrbet sprevržencem. Problem je verjetno zgolj v tem, da so ščitili hrbte drug drugemu. Pa kot rečeno, ne gre samo za holivud, gre za vse sfere družbe.
[/quote]

Zlorabe otrok so nekaj drugega kot “zlorabe” odraslih.
Bi se ti Miška mala pustila obdelat za boljšo službo?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Zlorabe otrok so nekaj drugega kot “zlorabe” odraslih.
Bi se ti Miška mala pustila nategnit za boljšo službo?
[/quote]

Dejstvo je, da gre za problem, ki ne sme bit prepuščen stihiji in osebnemu mnenju ali usmiljenju mimoidočih. Če znamo poskrbeti za potepuške in zavržene pse je toliko bolj boleče, da s tako lahkoto hodimo mimo ljudi, ki živijo pasja življenja na ulici. Mislim, da je tu tudi nekaj sadizma, privoščljivosti, morda občutka večvrednosti – in marsikomu morda celo ustreza, da gleda brezdomce na ulicah glavnega mesta. In “Kralji ulice” jim delajo zelo slabo uslugo…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Dejstvo je, da gre za problem, ki ne sme bit prepuščen stihiji in osebnemu mnenju ali usmiljenju mimoidočih. Če znamo poskrbeti za potepuške in zavržene pse je toliko bolj boleče, da s tako lahkoto hodimo mimo ljudi, ki živijo pasja življenja na ulici. Mislim, da je tu tudi nekaj sadizma, privoščljivosti, morda občutka večvrednosti – in marsikomu morda celo ustreza, da gleda brezdomce na ulicah glavnega mesta. In “Kralji ulice” jim delajo zelo slabo uslugo…
[/quote]
hehe, zgrešil temo. Napaka.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Zlorabe otrok so nekaj drugega kot “zlorabe” odraslih.
Bi se ti Miška mala pustila nategnit za boljšo službo?
[/quote]

zdaj, pri svojih skoraj 50tih seveda ne, ampak oseba pri 20tih ali manj, negotova, željna uspeti ali preživeti, v bistvu odvisna od teh perverznežev pa .. tega ne znam povedat.

drugače so zlorabe otrok, najstnikov v filmski in drugih podobnih industrijah, povsem enaka zadeva kot zlorabe deklet ali fantov, nobene razlike.

Zlorabe otrok so nekaj drugega kot “zlorabe” odraslih.
Bi se ti Miška mala pustila nategnit za boljšo službo?
[/quote]

Ti svet zelo črno, belo gledaš. Veš, ko pride mlad moški ali mlada punca prvič delat in mu prvi dan nekdo začne najedati s spolnimi perverznostmi se več ali manj potegnejo v sebe, ker jih je sram, da bi že prvi dan leteli do direktorja, da so nadlegovani. Krivi so samo ljudje, ki to delajo nihče drug. Samo oni. In ti ljudje bi se morali spremeniti, zdraviti. Žrtve nikoli in nikdar niso krive in ne bodo. Čeprav bi nekateri zelo radi žrtvam naprtili, da se ne znajo braniti. DA, res je ne znajo se vsi braniti ampak to ne pomeni, da so zdaj žrtve krive. Na žrtvah je preveč bremena. Veliko več kot na ljudeh, ki izvajajo nasilje. In to je največji problem današnje družbe. Da žrtve trpijo.


hehe, zgrešil temo. Napaka.
[/quote]

Sem opazila, da si sam sebe citiral. ☺

Ti svet zelo črno, belo gledaš. Veš, ko pride mlad moški ali mlada punca prvič delat in mu prvi dan nekdo začne najedati s spolnimi perverznostmi se več ali manj potegnejo v sebe, ker jih je sram, da bi že prvi dan leteli do direktorja, da so nadlegovani. Krivi so samo ljudje, ki to delajo nihče drug. Samo oni. In ti ljudje bi se morali spremeniti, zdraviti. Žrtve nikoli in nikdar niso krive in ne bodo. Čeprav bi nekateri zelo radi žrtvam naprtili, da se ne znajo braniti. DA, res je ne znajo se vsi braniti ampak to ne pomeni, da so zdaj žrtve krive. Na žrtvah je preveč bremena. Veliko več kot na ljudeh, ki izvajajo nasilje. In to je največji problem današnje družbe. Da žrtve trpijo.
[/quote]

Ne vem, morda sklepam preveč po sebi. V življenju še nisem nastavil riti za pest cekinov. In upam, da tudi ne bom… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

To so sprevrzenci, ki prežijo na plen mrhovinarji po domače, zlobne duse. Noben normalen samozavesten človek ne bo silil v seks žensko ali moškega. Ce mu je ženska ali moški vsec jo ga bo skušal osvojiti na lep človeški način. Samo tem sprevrzencem se ne gre za osvajanje ampak kazanje moči nad drugim. Niso sposobni čustev in sočutja. To da pa nimajo morale pa ni treba posebej poudarjati.

Ne vem, morda sklepam preveč po sebi. V življenju še nisem nastavil riti za pest cekinov. In upam, da tudi ne bom… 😉
[/quote]

Saj pravim ne poznaš sveta in ljudem se posmehuješ. Cinik. Veš ne poznaš človekove zgodbe. Ti glavo do neba in posmehljivo, jaz nikoli. Jaz sem car. Jaz sem ……..in tako dalje. Tudi jaz ti želim srečo in to zares, da ne boš kdaj na mestu žrtev.

Saj pravim ne poznaš sveta in ljudem se posmehuješ. Cinik. Veš ne poznaš človekove zgodbe. Ti glavo do neba in posmehljivo, jaz nikoli. Jaz sem car. Jaz sem ……..in tako dalje. Tudi jaz ti želim srečo in to zares, da ne boš kdaj na mestu žrtev.
[/quote]
Cinik je tisti, ki sprejme hudičevo kupčijo. Jaz hudiču raje pljunem v obraz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

To je res. V smislu…lahko te imam, ker sem zupan, direktor, sef ipd. Po drugi strani pa imas tudi hohstaplerke, ki se obesajo na te vplivne moske. Oblast je za nekatere afrodizijak.

Sploh ni potrebe govorit o tem, kdo je vpliven, kdo bi hotel kakrsnokoli uslugo, kdo bi hotel postati slaven. Dejstvo je samo eno: ko oseba rece NE, to pomeni ne, in nima nobene veze, ce je vpletena pomanjkljivo oblecena zenska, ki bi rada vlogo v filmu, ali moski, ki dela na sceni filma.

To je res. V smislu…lahko te imam, ker sem zupan, direktor, sef ipd. Po drugi strani pa imas tudi hohstaplerke, ki se obesajo na te vplivne moske. Oblast je za nekatere afrodizijak.
[/quote]
Te so pa druga skrajnost. Obesi se za korist. Ni nič drugačna od mrhovinarji ker sta oba mrhovinarja vsak na svoj način. Ljudje brez morale in spoštovanja do lastnega telesa in čustev. Neke vrste trgovina. Kako se ne naveličajo iz leta v leto.?

Stanje v naši državi je enako, kot v raznih nerazvitih državah tretjega sveta, spolni napadi in nadlegovanje so nekaj povsem vsakdanjega in ne vem, zakaj bi nek politik, zasačen pri teh dejanjih, odstopil? Gre za povsem normalno stvar, način funkcioniranja.
Zahtevanje spolnih uslug je, enako kot zahtevanje podkupnin, na enaki ravni kot v Kamerunu in tudi politiki in državni funkcionarji delujejo enako.

Na vsak način je treba zaščititi ubogo mišiko, da bo nehala mu to delat in tudi farmacevtiki je potrebno pomagat na noge.

Vsak izkorišča svoj priviligiran položaj na takšen al drugačen način. Ko sem hodil dosti po lokalih v Lj., zaradi pecanja rib, konec 90 tih letih, se mi zdi, da sem to farmacevtko o kateri je toliko govora dostkra videl zunaj po spominu in sem jo pač zdaj spet videl na internetu nalimano, zdela se mi je naduvana kokoš, ki sploh ni bila dobra piqka, nosla se je pa, kot, da je miss sveta, totalno zgrešena pojava, če je tista, katero mislim, da je, takšna oseba je pa po pravilu, prodana duša. je pa možno, da se motim in, da ni tista, katero mislim, da je.
Glumice, pevke so pa itak že na pol kurbice in vedo, da morjo glumit prijaznost in nasmeh na ustnicah, za boljšo vlogo, dobro one vejo, da bojo mogle nekomu dat za butat in ga komu potegnt, če hočjo uspet v svetu filma, to je žalostno ampak to tako je in tako bo tud ostalo. Žalostno je edino, za mlada dekleta, ki so pridno študirale in pol spoznajo resnico, da njihova lepota več pomeni v svetu biznisa kot njihova diploma, katera zna to oboje izkoristit je pa itak na konju.
Pahor pa miške pa,…… tipu se vidi, da je nedojeban, vprašanje je, če je sploh kdaj res dobro piqko nategnil z vsem spoštovanjem do njegove partnerice, ki je zelo prijazna ženska ampak roko na srce z lepoto ni glih obdarjena.

Sprašujem se v čem je fora obdelat vse kar hodi?

to bi morali moški povedat. saj je mnogim tudi fora v seksu z otroki, živalmi, neprostovoljnimi objekti, posiljevanje.

New Report

Close